E-Thorex.com - problem z izplačili

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Ojoj kam pa pridemo brez domisljija.

Pod pretvezo trgovanja na valutnem trgu ( se pravi niso neke cudezne jagode, cistila, praski) in kvazi super donosi so napraskal cekine v svoj zep. Nc po filmu
 

nekoc

Zelenc'
3. jan 2016
6
0
1
Ne gre se za ovce. Verjetno taki komentarji pridejo od ljudi brez napačnih odločitev.
Na to temo pisem ker sem opazi da se govori o nekih ovadbah itd. Edini forom kjer debata vendarle teče v neki smeri. Ker nikjer drugje ne najdes koga ki je v zadevo zabredo, ampak so sami taki ki znajo pisat.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Nekoc, povej malo več o sami izkušnji. Ne oziraj se na ostale komentatorje, ker nimajo blage.
Kakšen račun so ti ponudli za odprtje. Katera banka?
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Je kdo gledal film Boiler Room, da bi se malo informiral kako stvari potekajo v ozadju? Po tem filmu so dečki menda dobili ideje.

Ajoj, pa thorex ni v ozadju delal z delnicami ampak na valutnem trgu
stupid-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Je kdo gledal film Boiler Room, da bi se malo informiral kako stvari potekajo v ozadju? Po tem filmu so dečki menda dobili ideje.

Ajoj, pa thorex ni v ozadju delal z delnicami ampak na valutnem trgu
stupid-1.gif
Jap, koncept nategunov je pa isti ... lažni vložki, fiktivne naložbe, fiktivni dobički, denar pa direktno v žepe goljufom.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Pbutec, kako pa veš da je thorex nategunska firma in res niso v ozdaju trgovali na forexu?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
Pbutec, kako pa veš da je thorex nategunska firma in res niso v ozdaju trgovali na forexu?
Ker so sami prislužili ogromne denarje, stranke pa so ogromne denarje izgubile. To je potem jasno, da so delali na konceptu oderuških provizij, morda celo 90% in več, tistih par procentov pa so morda res dali naprej v posel ... da se kao nekaj vidi kak oni trgujejo.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.304
32
48
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
Nvem nvem

Saj veš tisto angleško "if it walks like a duck and talks like a duck...". Imajo oni/ti kake dokaze, da so trgovali na fx?
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
ATVP
Banka ki je locirana v stanovanjski hiši?
Neizplacila?

Kaksen dokaz tocno ti rabis
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.786
113
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
ATVP
Banka ki je locirana v stanovanjski hiši?
Neizplacila?

Kaksen dokaz tocno ti rabis

Kaksna banka neki. Firma za 100 USD, ki ima v nazivu besedo bank. Pac lepilo za ovce.

BTW: iz tega so se celi interneti delal norca ze 10 let preden so razni markoti v sencur nesli denar. Se sken registracije in potnega lista je bil gor.
hysterical-1.gif


On bi pa zdaj dokaze da thorex...kaj ze?
cry12bpy.gif
 

nekoc

Zelenc'
3. jan 2016
6
0
1
Sicer nevem kdo si markon. To pisem tudi za druge. punudli so mi odprtje računa na banki ADS securities. Tja nas preusmerjajo ker da je bančni promet v novi zelandiji blokiran zaradi terorizma. Glede na to da na srečo nimajo veliko mojega denarja imam raje 300e v žepu kot da dam njim. Me pa zanima kako ostali resujete to da ne iz plačujejo denarja.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Hahaha

Jst sm v googla vpisal tole:new zealand bank account blocked terrorism

Ne najde nic.

Kaksne buce prov polepsal si mi vecer, res smesno.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
Ljudem ki nasedejo na take lazi bi morali omejiti dostop do njihovih sredstev in jim dodeliti financnega skrbnika. Zavoljo njihovega lastnega interesa
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
nekoc, sem tudi sam slišal da bi nam premoženje (kateri komentatoji tukaj nimajo) kar sami trgali iz njihovega oziroma našega računa :D
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.786
113
Ko bi imeli vsaj smisel za humor. Kot npr. oni izolan ki je sel lastnorocno po miljone v svico in se potem z vsem denarjem nekje v alpah izgubil - markoti darkoti in zarkoti pa so tacas na forumu tuhtali ali se mu je zalomilo pri zlatu, teroristih ali na forexu. Ker da bi tak maher kaj falil na forexu seveda ni bilo mozno (kar je bilo res saj je forex povohal toliko kot kekci iz thorex komedije).
hysterical-1.gif
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
jello, ko si tako pameten, ajde registriraj mi banko po tvoje podjetje za 100€ na new zeland
stupid-1.gif
razgledanost pa taka
Apollo8, tebe sploh ne šmirglamo :D
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.786
113
Hm. Skocim naj na glavo da bom tebi, ki ne ves kam si vtaknil denar dokazal da boli? Ja?

Ja, "banko" na novi zelandiji je registriral takrat 22 letni kekec na nalovu na katerem je bilo se mio drugih firm. Podatki o registraciji skupaj z vsemi papirji in podpisi poleg so bili na netu. "Banka" je bila seveda tako posebna da ji od ustanovitve do danes ni bilo potrebno oddati nobenega porocila. In ti tukaj klobasas da si placal davek. Od cesa le? Ali si premlad da bi vedel kaj davek je ali pa opravilno nesposoben in ti te stvari ureja skrbnik. Verjetno kar oboje glede na to da ti enega qrcevega trajnika ni uspel narest. Aja, zato bi rabil banko in racun. To sta pa dve stvari ki v komediji o markotu in njegovem denarju nista nikdar obstajali.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
jello, ko si tako pameten, ajde registriraj mi banko po tvoje podjetje za 100€ na new zeland
stupid-1.gif
razgledanost pa taka
Apollo8, tebe sploh ne šmirglamo :D
Da me ti ne smirglas je dobro. Poslovati z ljudmi tvojega kova je namrec nevarno in slabo za ugled firme. Ce pa bova kdaj poslovala v moji sluzbi pa me tudi ne bos rabil smirglat ker se vsak lahko brani z molkom.

Sicer pa je odprtje podjetja na novi zelandiji me stane 300$ in to lahko naredim iz slovenije. Tudi ti lahko to storis - clovek s kapitalom.