E-Thorex.com - problem z izplačili

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Hm. Skocim naj na glavo da bom tebi, ki ne ves kam si vtaknil denar dokazal da boli? Ja?

Ja, "banko" na novi zelandiji je registriral takrat 22 letni kekec na nalovu na katerem je bilo se mio drugih firm. Podatki o registraciji skupaj z vsemi papirji in podpisi poleg so bili na netu. "Banka" je bila seveda tako posebna da ji od ustanovitve do danes ni bilo potrebno oddati nobenega porocila. In ti tukaj klobasas da si placal davek. Od cesa le? Ali si premlad da bi vedel kaj davek je ali pa opravilno nesposoben in ti te stvari ureja skrbnik. Verjetno kar oboje glede na to da ti enega qrcevega trajnika ni uspel narest. Aja, zato bi rabil banko in racun. To sta pa dve stvari ki v komediji o markotu in njegovem denarju nista nikdar obstajali.

Pozabil si dodati opcijo nerezidenta, zakaj sem plačal davek
stupid-1.gif

Apollo8, dej mi link kjer lahko registriram podjetje v NZ za 300 USD, prav rad bi videl
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Hm. Skocim naj na glavo da bom tebi, ki ne ves kam si vtaknil denar dokazal da boli? Ja?

Ja, "banko" na novi zelandiji je registriral takrat 22 letni kekec na nalovu na katerem je bilo se mio drugih firm. Podatki o registraciji skupaj z vsemi papirji in podpisi poleg so bili na netu. "Banka" je bila seveda tako posebna da ji od ustanovitve do danes ni bilo potrebno oddati nobenega porocila. In ti tukaj klobasas da si placal davek. Od cesa le? Ali si premlad da bi vedel kaj davek je ali pa opravilno nesposoben in ti te stvari ureja skrbnik. Verjetno kar oboje glede na to da ti enega qrcevega trajnika ni uspel narest. Aja, zato bi rabil banko in racun. To sta pa dve stvari ki v komediji o markotu in njegovem denarju nista nikdar obstajali.

Pozabil si dodati opcijo nerezidenta, zakaj sem plačal davek
stupid-1.gif

Apollo8, dej mi link kjer lahko registriram podjetje v NZ za 300 USD, prav rad bi videl
cheer.gif
Ob sogovorniku kot si ti pa res ni tezko biti pameten.

Na, sem pogooglal zate: http://www.registeracompany.co.nz

Ni za kaj, premozni clovek.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
hehe

processed in 60 minutes

all done online


caka paka !

cheer.gif


ps. gone in 60 seconds
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
KameleON, kateri šef? Seveda sem ovčkam dal brezplačni wifi, fitnes, biljard, hladilnik z soki, ....
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.851
385
83
A search for ALTER BANK LIMITED has returned no identical matches.

Alter banka je še na voljo, ne vem če ne bi kar odprl firme in naložil svoje alte tja :D
 

nekoc

Zelenc'
3. jan 2016
6
0
1
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
Pbutec, kako pa veš da je thorex nategunska firma in res niso v ozdaju trgovali na forexu?

V to je prepričan verjetno marsikdo. Tudi jaz, sploh ker sem poskusu z njimi delat pa vidim da ne gre. Pred letom pa pol se je zataknlo... Ni bilo izplačila takrat je bil izgovor da je zlatu padla cena in to je veljalo do pred kratkega ko pa se je denar čudežno pojavil in bi ga lahko na kazali sam je pa treba dat ene 300e. To je za mene nategunska firma. Se opravicujem ker vprašanje ni bilo namenjeno meni pa se vseeno vmesavam.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
Predlagam moderatorju da zreze ta username dol!

Jaz sem tudi za, sicer nisem čisto prepričan saj smo v svobodno misleči/govoreči deželi Slovenije. Razen če ni IS-jovec?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Predvsem zato, ker po ZS verjetno nagovarja nategnjene, da lahko poskrbi za izplačila. Samo združiti se morajo in vsak po par sto eurov na kup vrečt, ker bodo samo tako prišli do izgubljenih vložkov.