E-Thorex.com - problem z izplačili

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Mi ni potrebno kot tebi, mi ga druge ker lahko plačam
cool-1.gif

Sicer besede "kmet" nisem sprejel kot žaljivko ker biti kmet danes je pohvala, živimo - potrebujimo jih
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

nekoc

Zelenc'
3. jan 2016
6
0
1
Ja lepo bi bilo zadevo ustaviti da ne bi bilo se več nat.gnjenih kot smo mi. Ker očitno "podjetje" dela naprej in novaci naivneze od katerih hočejo izmolzti denar kot tudi od nas.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Glede na tvojo stopnjo komunikacije....me niti ne čudi da to moraš počet
smile-1.gif
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Lej piki jakob, verjetno si zacutil da si tukaj nezazeljen.

Nihce te ne bo "sprejel medse" podpisal si si oznako bebcka, tako milo receno.

Prvi drugi in tretji vtis si pustil kot driskač.

Posprav igrace pa pejd spat, jutri gres v terme
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Citat:
Uporabnik nekoc pravi:
Ja lepo bi bilo zadevo ustaviti da ne bi bilo se več nat.gnjenih kot smo mi. Ker očitno "podjetje" dela naprej in novaci naivneze od katerih hočejo izmolzti denar kot tudi od nas.

Dvomim da še delajo naprej, kdo jim bo pa še zaupal?
Ustavila jih bo pa kriminilistična preiskava -> sodišče
priden.gif
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Matej, bučko mejhn jest ne iščem internetnih prijateljev kot ti (da bi se delal fraerja po internetu) zato me prov mal briga al sem zaželjen ali ne. Zaželjen bom dokler bo administrator hotu in ne ti
stupid-1.gif

Ne rabim iti v terme, imam zunaj bazen
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
Ne rabim iti v terme, imam zunaj bazen
zmaga.gif

Dej nared nam uslugo.......pa se pej mal namakat v zunajnji bazen....
grin1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Pa sej to se da.....? ČE maš tacga kitana kukr si sam....ma to Lubitza sploh ne bo opazila razlike!

Pa tud drugač je 18C idealna temperatura za fitness ( if u know what I mean?) Sam je pa res da takrt lih ne smeš preveč u luft gledat annn
wink-1.gif


Keep us updated!!!
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.284
2.672
113
On ma tolk dnara, da ga lahko z lopato v thorex scheme mece. Mogoce ga se Tusu da nazaj za kredite poplacat.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Kaj pa je thorex schema?
Ne dajem samo v thorex denar imam tudi kar nekaj polic pri triglavu, vzajemni, kd ... treba razpršiti kapital kajne
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Preberi še enkrat moj zadnji post, ti bo bolj jasno. Če še vedno ne razumeš, preberi še 1x
Več informacij o samih policah lahko najdeš na njihovi spletni strani, nisem pristojen za promoviranje.
 
Nazadnje urejeno:

miranit

Zelenc'
8. feb 2008
5
0
1
Pozdrav, vsem kateri ste vpleteni v to zgodbo...
Jaz in se dva kolega katere so nas vpletli, da vložimo ca 15.000evr v ta produkt MMA2..
Na sestanku v Šenčurju je bilo rečeno,da naj bi do konca marca dobili vsaj izplacilo glavnice, o nadaljnjih zadevah pa vam sporočim kako in kaj.
Zakaj pa ni izplačil pa je bilo rečeno, da naj bi broker kateri je bil zadolžen za transakcije denar zadržal na svojem accountu, baje se naj bi tožba odvijala v Dubaju..v tem mesecu..
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
Hah. Ne dajajte jim dodatnega denarja (ker ne gre za nobeno vlaganje namenoma nisem napisal "vlagajte"). Dobesedno dajete denar nekomu, ki vam z nicemer ne more zagotoviti da je vas denar varen. V bistvu so vam ze vzeli nekaj denarja, vi pa spet razmisljate, da bi jim dali se vec.