E-Thorex.com - problem z izplačili

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.190
1.677
113
40
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
A si mi mal fouš, ker se spoznam na te zadeve ti pa očitno žal ne
stupid-1.gif

Na kaj pa se spoznas?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
Citat:
Uporabnik jello pravi:
.... in so bili vsi organizatorji že tepeni ali pa se skrivajo,......
Ja jaz bom pa pisal zraven in naprej nosil. Ne bit neumen no na javnem forumu smo

Zanmivo bi bilo slišat kaj o tem, kako in od koga so bili tepeni?
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
lih zato ker smo na javnem forumu povej,...če veš,....pomoje gre bolj za natolcevanje , ker prvi ki bi dobil po buči bi tožil nazaj vse po vrsti in potem bi prišlo v novice in bi cvse vedli,..tako pa...NIČ
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
In bi rekel da jih je dobil po buci ker jih je par 1000 nategnil? Kot da bi diler prijavil da so ga oropali in mu drogo vzeli
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
Daj ne nabijaj. Dolocene zadeve se ne resujejo na sodiscih. Ce si najvecja pyzda pod soncem jih bos pac prej ali slej dobil po buci. Folk je dolzan miljone pa nikoli ne vidijo sodisca, ceprav je najbrz prijetneje molcat na sodiscu, kot v temi odgovarjat manualcu, ki noce odgovorov. Si pa ne upajo doma vrat odpret.

Brez skrbi apollo. Nimam najmanjsega interesa karkoli otresat tukaj gor. Razen bedaku dopovedat da je bedak. Ampak to se itak ne da in je bolje da grem z glavo v zid nabijat ta cas ko njemu odgovarjam.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Verjetno je tako kot z uno zgodbo, ko so marinci v ZDA neke podpise pred enim šoping centrom zbirali, pa je prišel ven ropar z nožem in enega od njih zabodel.

Potem pa se je tako nerodno spotaknil čez robnik, da si je zlomil čeljust, 5 reber, preluknjal pljuča in zlomil roke in noge.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Daj ne nabijaj. Dolocene zadeve se ne resujejo na sodiscih. Ce si najvecja pyzda pod soncem jih bos pac prej ali slej dobil po buci. Folk je dolzan miljone pa nikoli ne vidijo sodisca, ceprav je najbrz prijetneje molcat na sodiscu, kot v temi odgovarjat manualcu, ki noce odgovorov. Si pa ne upajo doma vrat odpret.

Vidiš, da se ne spoznaš ... on ni dolžen ... dolžno je kvečem podjetje. Jej jej ovčke
smile-1.gif

A niste tukaj neki finančni strokovnjaki z veliko izkušnjami ter da ste dal velik skozi življenje in ne ločite fizične ter pravne dolžnosti. Marija ej, pubci, ste pa štručkoti kaj a-a
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
Citat:
Uporabnik jello pravi:
.... in so bili vsi organizatorji že tepeni ali pa se skrivajo,......
Ja jaz bom pa pisal zraven in naprej nosil. Ne bit neumen no na javnem forumu smo

Zanmivo bi bilo slišat kaj o tem, kako in od koga so bili tepeni?

To so buče od trolov
smile-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
Hahahaha.....pa ti si res komik, ker da je nekdo tako zelo zabit jaz enostavno ne verjamem.

Nekomu, ki pet let čaka na svoj denar pač enostavno razložiš da je za njegovo težavo pristojno sodišče v indiji koromandiji, pardon novi zelandiji.
hysterical-1.gif
Ti nimaš nič s tem. Majčken problem edino nastane če maš na vratih nekoga, ki tega ne razume.

Vprašaj vodilne zakaj imajo varnostnike. A zato ker so razpyzdenim upnikom uspeli razložit naj se obrnejo na sodišče, pardon na d.o.o.? Kateri d.o.o. že? Aja, superdupermegafancybankincorporated Ltd.
hysterical-1.gif


Ma res ste kljukci, temu se reče idealna stranka. Težava nastane ko vzameš denar tudi malo manj idealnim, ki ne razumejo tega da je šel denar v luft.
 

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
MarkoN pust te ovce, ki nimajo pojma.. Kam se lahko nakaže, če želiš odpret račun? Vrednost zlata bo hmal eksplodirala.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Daj ne nabijaj. Dolocene zadeve se ne resujejo na sodiscih. Ce si najvecja pyzda pod soncem jih bos pac prej ali slej dobil po buci. Folk je dolzan miljone pa nikoli ne vidijo sodisca, ceprav je najbrz prijetneje molcat na sodiscu, kot v temi odgovarjat manualcu, ki noce odgovorov. Si pa ne upajo doma vrat odpret.

Vidiš, da se ne spoznaš ... on ni dolžen ... dolžno je kvečem podjetje. Jej jej ovčke
smile-1.gif

A niste tukaj neki finančni strokovnjaki z veliko izkušnjami ter da ste dal velik skozi življenje in ne ločite fizične ter pravne dolžnosti. Marija ej, pubci, ste pa štručkoti kaj a-a
stupid-1.gif
Ob namernem oskodovanju upnikov se preganja tudi fizicne osebe ki so delovale preko pravne osebe. In pol ti drugim govoris da nimajo pojma. Ne tole je en prednovoletni trol 100%
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Daj ne nabijaj. Dolocene zadeve se ne resujejo na sodiscih...... C

Nabijaš ti, oziroma nekaj posplošuješ, kao: če so kradli so pa zihr jih dobili po buči? A res? Vsaka praska na avtu poride v cajtng ali na forum, da pa tole ne bi prišlo mi je res neverjetno,...Da se skrivajo verjamem in bojijo da pa so "zihr" dobil po buči pa jemljem z rezervo, zir pomeni 100% in če ne veš da se je to res zgodilo pol nabijaš u tri krasne,...
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
A nebi vprasal mogoce se kaksnega ki ga ni bilo zraven da bo za ziher? Ker ce ni bilo izjave pretresene sosede na kanalu a potem se itak ni zgodilo.

Spotoma pa ce mi lahko se zlezes dol z lulcka hvala.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:

Spotoma pa ce mi lahko se zlezes dol z lulcka hvala.

tole z lulčkom se boš moral z ženo zment,..tu ti jaz ne morem svetovat ker nimam takih problemov.
Z enim zelencem pa mende dobiš take storitve v nekih hišah
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: