E-Thorex.com - problem z izplačili

jello

Guru
22. sep 2008
9.767
3.621
113
Dej obriši si mlekec in odj.ebi u skokovima skupaj z miljoni nazaj u višave, nam siromakom tukaj spodaj pa daj mir.

be.dak.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.845
6.451
113
V bistvu bi bilo prav da ga modi dajo na hladno. Nismo v cveku in nekaj ljudi v tej temi je strokovnjakov, ki so v preteklosti dali veliko nasvetov v zvezi s financami in ekonomijo, tale jih pa prosto po presernu ze prvi dan zasmehuje
 

dzipo

Pripravnik
3. sep 2007
48
0
6
Pozdravljeni , ne vem kaj se greste in udrihate en čez drugega, nekdo samo vpraša kako je z izplačili, ker ga zanima pri tistih, ki imajo investicije v thorexu. Ima pri njih od 2008 in sem dobival (hvala bogu ,da sem delal izplačila sem še v minusu 3k) izplačila do maja 2013. Po tem datumu se je ustavilo zaradi padca zlata. Tudi mene še žuli denar,ki še stoji notri upam ,da ga bom še kdaj dobil drugače se je pa vsak po svoji vesti odločil kam naj investira denar. Večina ljudi ,ki so bili tam jih ni več razene glavnine ni ostajajo A. J. V in G. MarkoN na portalu lahko napišeš kaj te žuli pa ti odgovorijo. Meni je moj zastopnik odgovoril prejšnji teden, ker sem mu poslal za bolj podrobna navodila o ADS-ju.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik dzipo pravi:
..... izplačila do maja 2013. Po tem datumu se je ustavilo zaradi padca zlata....

No sej si si sam odgovoril kje je denar. Ne stoji nikjer na varnem spravljen ampak je šel u luft ozirmoma na dva konca:
1. Če je res bil investiran na fx v zlato (kot se govori ) potem je izpuhtel na tej borzi ob velikih padcih ker fx je izredno kratkoročna investicija. (to je optimistični scenarij,čeprav denarja ni več v nobenem primeru !)...
2. V drugem primeru (ki se mi zdi verjetnejši a ga zagrizeni verniki ne boste nikoli sprejeli) je denar izpuhtel v avte , žepe, stanovanja, počitnice, whatever ....vaših posrednikov. Če so bili pametni so to naredili z vašim denarjem, če pa so res vsega pušnili na fx potem so pa še večji bebci kot vi ki ste jim dali denar
hysterical-1.gif


lp
 

dzipo

Pripravnik
3. sep 2007
48
0
6
Zmago1 , jaz vem kam sem denar vložil v pogodbi piše tudi izgube vsega vloženega! Tudi ljudje so kupil delnice od Mercatorja po 420€ sedaj so pa cca 72€ kje je pa denar ? Sedaj naj bi bil skupni vložek blokiran ( stop loss) dokler se zlato ne dvigne ne bo nič. Sem tudi zlato kupil po 42,5 sedaj pa je 30€ Tako pač je . Tudi če investiraš v Triglav sklade pa gre cogrunt Triglav, kdo ti garantira ,da boš vloženo dobil nazaj. Thorex naj bi še delal v pisarni jih pa ni zato ker jim ljudje groz.....
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.091
1.493
113
40
Citat:
Uporabnik dzipo pravi:
Pozdravljeni , ne vem kaj se greste in udrihate en čez drugega, nekdo samo vpraša kako je z izplačili, ker ga zanima pri tistih, ki imajo investicije v thorexu. Ima pri njih od 2008 in sem dobival (hvala bogu ,da sem delal izplačila sem še v minusu 3k) izplačila do maja 2013. Po tem datumu se je ustavilo zaradi padca zlata. Tudi mene še žuli denar,ki še stoji notri upam ,da ga bom še kdaj dobil drugače se je pa vsak po svoji vesti odločil kam naj investira denar. Večina ljudi ,ki so bili tam jih ni več razene glavnine ni ostajajo A. J. V in G. MarkoN na portalu lahko napišeš kaj te žuli pa ti odgovorijo. Meni je moj zastopnik odgovoril prejšnji teden, ker sem mu poslal za bolj podrobna navodila o ADS-ju.

Pa jaoo no...pa to obstajajo kaki sprejemni izpiti kdo je vecji bedak, da lahko potem vplacas v te nategancije?

Resnicno me nekaj zanima...nisi pozoren, se ne spoznas..in te naplahtajo. Ok, stekam..
A potem vidis, kam si zablodil in se pac tolazis, da saj ti ki so te okradli niso tak zlo hudi lopovi, samo cisto mali..stockholmski sindrom or what? A je tak tezko si rect samemu sebi..nasankali so me in bom naslednjic bolj pazljiv?
Ali druga opcija..ko si ze nategnjen sploh ne postekas, da si nategnjen? Ta je huda..
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.091
1.493
113
40
Citat:
Uporabnik dzipo pravi:
Zmago1 , jaz vem kam sem denar vložil v pogodbi piše tudi izgube vsega vloženega! Tudi ljudje so kupil delnice od Mercatorja po 420€ sedaj so pa cca 72€ kje je pa denar ? Sedaj naj bi bil skupni vložek blokiran ( stop loss) dokler se zlato ne dvigne ne bo nič. Sem tudi zlato kupil po 42,5 sedaj pa je 30€ Tako pač je . Tudi če investiraš v Triglav sklade pa gre cogrunt Triglav, kdo ti garantira ,da boš vloženo dobil nazaj. Thorex naj bi še delal v pisarni jih pa ni zato ker jim ljudje groz.....

Lej..ne, ne ves
smile-1.gif


Pa ljubi clovek...kaki stop loss da je blokirano? V bistvu bi v primeru, da te vrze iz pozicije stop loss ravno po hitrem postopku dobu denar..ce stekas?
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.097
1.284
113
Oni še vedno verjamejo, da so lastniki piramide dejansko trgovali. Če bi bili pri tem tako dobri, zakaj bi rabili vaš denar in zakaj bi vaš denar plemenitili, če lahko svojega? Pa ne mi o provizijah itd.

[cenzura] ga, padli ste v piramido, niste prvi in ne zadnji. Aja ne, čak. Zlato je padlo.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Mogoče sem bil res malo sarkastičen, vendar sem se spustil na stopnjo Vas.

Trenutno imamo v tej temi 3 tipe ljudi:
TIP 1 člani kateri so investirali
TIP 2 člani kateri kar nekaj bluzijo
TIP 3 člani kateri nimajo denarja

Nikjer ni dokazano, da je to piramida dokazano pa je da se je trgovalo na forexu. Torej tukaj pridejo v poštev člani tipa 2, ker kar nekaj bluzijo in pišejo čeprav nimajo podkrepljenega znanja.
TIP 1 so ljudje, kateri smo investirali. Nekateri smo dobili izplačilo glavnice ter tako naredili plus nekateri pa žal niso dobili 0, ker so imeli vezano na določeno število let/mesecev.
TIP 3 so pa ljudje kateri nimajo denarja, da bi vlagali v tovrstno podjetje/trge ali piramide kakor jih poimenujete vendar se bahajo po forumu, da je to piramida in ne vem kaj. Dejansko pa nimajo denarja ter ne znanja.

Sam pa sem se obrnil na forum z namenom, da se povežem s kom kateri mi lahko da določene odgovore na moja vprašanja. Lahko sem ovčka, luzer ali so me scat peljali. Mene niso, ker sem v plusu, povdarjam glavnico ter obresti sem si izplačal ter nato ponovno investiral glavnico.
Eden od razlogov da sem se prijavil, ker se mi ne oglaša ne agent 1, agent 2 ter naključno srečan agent 3 mi ne zna odgovoriti. Torej kaj človek lahko naredi? Se poveže z drugimi, ter si svetujejo. Zato pa je internet.
In ne, ne hodim jokcat na internet ampak sem prišel samo po nasvete, kako se drugi s tem srečujejo. Zato pa je internet.

Ali je je/bilo omenjeno podjetje piramida ali so trgovali na FX pa vesta samo 2 človeka, katera pa se jih sploh ne da dobiti.

Toliko o tem
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.097
1.284
113
Dva "agenta" se torej ne javljata, tretji nima pojma, oba lastnika pa sploh nista dosegljiva nikjer. Call me crazy, ampak dam levo jaje, ce kdo tukaj dobi se kak $$$.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.118
3.594
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Miikech pravi:
Dva "agenta" se torej ne javljata, tretji nima pojma, oba lastnika pa sploh nista dosegljiva nikjer. Call me crazy, ampak dam levo jaje, ce kdo tukaj dobi se kak $$$.
Zdaj je taktika nategnjencev takšna, da secposkušajo iti "posel svojih šefov", da najdejo vsaj par naivčin in si povrnejo svoj vložek. Med tem se je piramida že zdavnej podrla, tisti na vrhu pa že iščejo nove ideje ...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.767
3.621
113
Kar tolaži se. Nisi ne prvi ne zadnji, ki je takole pušnil. Tudi thorex ni prvi nateg v zgodovini, in zadnji tudi ne. Bili so davno pred njim, jutri se bodo našli novi. Ovce že čakajo v vrsti.

Mi pa opazujemo s strani, bluzimo, in se grizemo ker nas ni zraven.
hysterical-1.gif
Komedija pa vsakič enaka.
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
Mogoče sem bil res malo sarkastičen, vendar sem se spustil na stopnjo Vas.

Trenutno imamo v tej temi 3 tipe ljudi:
TIP 1 člani kateri so investirali
TIP 2 člani kateri kar nekaj bluzijo
TIP 3 člani kateri nimajo denarja

Nikjer ni dokazano, da je to piramida dokazano pa je da se je trgovalo na forexu. Torej tukaj pridejo v poštev člani tipa 2, ker kar nekaj bluzijo in pišejo čeprav nimajo podkrepljenega znanja.
TIP 1 so ljudje, kateri smo investirali. Nekateri smo dobili izplačilo glavnice ter tako naredili plus nekateri pa žal niso dobili 0, ker so imeli vezano na določeno število let/mesecev.
TIP 3 so pa ljudje kateri nimajo denarja, da bi vlagali v tovrstno podjetje/trge ali piramide kakor jih poimenujete vendar se bahajo po forumu, da je to piramida in ne vem kaj. Dejansko pa nimajo denarja ter ne znanja.

Sam pa sem se obrnil na forum z namenom, da se povežem s kom kateri mi lahko da določene odgovore na moja vprašanja. Lahko sem ovčka, luzer ali so me scat peljali. Mene niso, ker sem v plusu, povdarjam glavnico ter obresti sem si izplačal ter nato ponovno investiral glavnico.
Eden od razlogov da sem se prijavil, ker se mi ne oglaša ne agent 1, agent 2 ter naključno srečan agent 3 mi ne zna odgovoriti. Torej kaj človek lahko naredi? Se poveže z drugimi, ter si svetujejo. Zato pa je internet.
In ne, ne hodim jokcat na internet ampak sem prišel samo po nasvete, kako se drugi s tem srečujejo. Zato pa je internet.

Ali je je/bilo omenjeno podjetje piramida ali so trgovali na FX pa vesta samo 2 človeka, katera pa se jih sploh ne da dobiti.

Toliko o tem

Nisi se spustil na nivo udeležencev, ampak precej pod kakršenkoli normalen nivo.

Nečesa pa vseeno ne razumem. Mogoče me znaš razsvetliti.
Praviš, da si v plusu, ker si dvignil glavnico in obresti in potem glavnico ponovno investiral...
Z mojo omenejo pametjo to težko dojemam, razen če si glavnico drugam investiral, ne v E-Thorex. Ampak potem ne bi tukaj spraševal, če bo še kaj denarja.
V primeru, da si glavnico ponovno investiral v isto shemo, si pa v minusu za to glavnico... Razen če so bile "obresti" od prve naložbe višje od glavnice.

Tako ali tako pa so te "obresti" prišle od novega priliva kapitala novih nategnjencev... Si imel pač srečo, da si bil ena prvih ovc, ki so jo začeli striči in je bil priliv kapitala še velik, tako da so lahko prvim nekaj "strankam" ponudili malo korenčka in s tem privabili nove...

Aja - sem tip 3 po tvoji definiciji
smile-1.gif
Nimam ne denarja, ne znanja, da bi se šel s tem... poznam pa osebno nekoga, ki je delal pri Luxuriusu... ni lepa zgodba.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
Trenutno imamo v tej temi 3 tipe ljudi:
TIP 1 člani kateri so investirali
TIP 2 člani kateri kar nekaj bluzijo
TIP 3 člani kateri nimajo denarja

Vlaganje v piramido ni nobeno investiranje ampak naivnost....
Če so vaši šefi res vložili vaš denar v FX v zlato, potem je to igra na srečo in to zna vsak in to spet ni investiranje....
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi: Mene niso nategnili , ker sem v plusu,.....

Glej, čas je da zaključlimo to brezplodno debato. Mislim da ni nikogar ki bi ti privoščil izgubo, vsak od nas se je nategnil že n-krat tako ali drugače,........
 
Nazadnje urejeno:

Benko14

Pripravnik
30. jun 2011
219
17
18
Citat:
Uporabnik Miikech pravi:
Dva "agenta" se torej ne javljata, tretji nima pojma, oba lastnika pa sploh nista dosegljiva nikjer. Call me crazy, ampak dam levo jaje, ce kdo tukaj dobi se kak $$$.

Poznam dva, ki so ju prepričali, da sta vložila. En je dobil izplačilo vendar že ene 5/6 let nazaj. Drugi je pa dobil prst v rit. Res pa, da je prvi boril bitko na vseh frontah, da je prišel do keša, drugi ne. Tko da zgleda so eni keš dobil v obdobju ko je bilo še dovolj ovc, da so prinašali keš in so lahko izplačevali prvim