E-Thorex.com - problem z izplačili

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Zmago1 je tudi malo sumljiv.
smile-1.gif

tudi jaz sem izgubil na slo borzi precej % od oportunitetnega max zneska to je res. a ne jokcam po forumih, sem prebolu kaj pa čem,....
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Očitne ne berete mojih vprašanj, odgovor ter komentarjev. Vaš cilj je le nabiranje postov ter trolanje.
Neka nadstandardna ter višja storitev je za vas (bee bee) več kot nedosegljiva.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Nimam namena trolat s tabo, ker si na stopnji brezposelnega ter komentatorjev na 24ur
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.091
1.493
113
40
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
Očitne ne berete mojih vprašanj, odgovor ter komentarjev. Vaš cilj je le nabiranje postov ter trolanje.
Neka nadstandardna ter višja storitev je za vas (bee bee) več kot nedosegljiva.
cheer.gif

Kaj v tvojem kontekstu pomeni nadstandardna storitev?

Kaj je potrebno narediti, da postane dosegljiva?
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Sem se prilagodil ter spustil na vaš nivo, mogoče se bomo potem bolje razumeli. Kajne?
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Smiliš se mi, 21k komentarjev z trolanjem ... imaš samo virtualno življenje?
stupid-1.gif


 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.209
5.533
113
Kaj pa če tržim uspešne finančne piramide? Se boš potem pojedel?
smile-1.gif
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Sigurno jih ne, so pa toti bolj izobraženi kot ti. Povej mi eno finančno piramido v Sloveniji?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.209
5.533
113
Safti...ena izmed prvih
wink-1.gif
Biu zraven...

Lej nategnu sm ze cel alter...mam 21k postov...miljone poslovnih ZS...in ne morem mirno spat...

Ne
ne-ne-1.gif
morem!

Kaj krati tebi spanec...da ne spis po nekaj 10 sporocilih
sprasujem se.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.091
1.493
113
40
Aja...ti prides, sprasujes okoli nategunckov ki so te ocitno 'scat peljali' in potem smo mi ovce, folk brez zivljenje in podobno? Miki, malo si pomesal tole vse skupaj..

Res pa je, da smo delavna raja za razliko od tebe, ki bi si zele postat tezek financni guru, pa na koncu nisi ne eno in ne drugo..

A z agresijo spravljas ven jezo nad tistimi, ki se ti ne javijo na telefon?

Saj cez leta si boste vsi ti novi nicki tukaj ki imate neko lokalno debato nategnjenih priznali da so vas lepo scat peljali...

Byby.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
poba, jaz nisem na nikogar jezen. Zakaj bi bil? Saj sem v plusu. Mi je vseeno za par k€, kar pa tebi očitno nebi bilo
wink-1.gif


Loool, @uncle_sam, zakaj preko zasebnik pišeš eno, na forumu drugo? Šele sedajle opazil. Nimaš svojega življenja?
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
poba, jaz nisem na nikogar jezen. Zakaj bi bil? Saj sem v plusu. Mi je vseeno za par k€, kar pa tebi očitno nebi bilo
wink-1.gif


Loool, @uncle_sam, zakaj preko zasebnik pišeš eno, na forumu drugo? Šele sedajle opazil. Nimaš svojega življenja?
hysterical-1.gif

Kaj če bi ti malo zaključil? 21 objav, vse v isti temi, ki si jo ti odprl.
Na vse, ki ti kakorkoli replicirajo gledaš zviška, kar je čutiti iz tvojih objav - poba gor, fantič dol...
Po eni strani sprašuješ, kako naprej, čeprav je več kot jasno, da so zadeve o katerih je govora, tipična nategancija, po drugi strani pa praviš, da si dobil svoje ven.

Na koncu še izbereš isti avatar, kot nekdo, ki je že precej časa na forumu. Kaj bi s tem rad dosegel?

Ali trolaš na polno, ali pa si ....
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.118
3.594
113
Marlbor
Glej, nategun, zavohali smo te takoj, ker nateguni smrdite in eni imamo izrazito razvit voh za takšne stvari. Odstrani se na kak drug forum, ...
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Trolam ne kot drufi z 21k posti
smile-1.gif

Avatar si pa lahko poljuben izberemo, kajne? S tem ne vidim nič narobe
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

No ja, če v tem ne vidiš nič narobe in če gledamo tvoje ostale poste, potem je očitno nekaj narobe s tabo. It's not us.. it's you...