E-Thorex.com - problem z izplačili

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Motiš se
stupid-1.gif

A niste tukaj ne vem kakšni finančni strokovnjaki kateri ste že dal velik v življenju skos pa ne razlikujete piramide ter ponzi
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Pa ja vemo, eno je piramida, drugo pa samo zgleda kot da je pa v resnici ni, ker je trikotnik.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
Da se 5 let po tistem ko je še zadnji pepček obupal nad izplačili in so bili vsi organizatorji že tepeni ali pa se skrivajo, in hkrati 10 let po tistem ko so tudi nenajboljbrihtni vpili da gre za ponzi na forumu sprašuješ kaj je z izplačili.....
bonk.gif
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
@jello, mi daš URL od mamaforuma?
stupid-1.gif

Ali si le zavisten kot ostale ovce, da temu praviš ponzi? Imaš dokaz?
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
Česa naj ti bom zavisten? Tega da na enem blesavem forumu sprašuješ kam so spyzdili s tvojim denarjem? In hkrati tako brihten da bi istim nategunom jutri spet nesel denar, samo če bi ga sprejemali in če bi ti pomahali s kakšnim lepim grafom in 1000% na leto. Pravi kandidat za darwinovo nagrado za ekonomijo.

Zobotrebce si daj iz oči pa boš videl dokaze. To da so bili glavni že tepeni je vsekakor dokaz da stvar dela super.

Mama forum najdeš po isti poti kot si zašel na alter.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Forum spada res pod blesave, tukaj te podprem. Oziroma pardon, forum je ok ... uporabniki so blesovi.
Niso spizdil z mojim denarjem, naredila se je izguba.
Dvomim da so bili tepeni, ker imajo dečki zadaj gorile.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
Šur, nadnajmočnejšejše gorile pod soncem. Pa še kakšnega bratranca, ki pisano gleda. So pač naleteli na še močnejšega, ki še bolj pisano gleda. Vsakemu se lahko zgodi, oziroma za vsako rit palca raste.

Sicer pa, zakaj se ti naduporabnik trudiš z nami tepci tukaj na blesavem forumu? Sindrom mati tereze?
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Nisem noben naduporabnik, kvečem poduporabnik saj imate očitno več pameti ter znanja o vsem na svetu
smile-1.gif

Veš fant, na tem forumu so ljudje - finančni strokovnjaki kateri so že dali veliko skozi v življenju ... šur da, pa 21k + postov
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
A se ti norca delas?

Dokazi so nanizani v tej temi, slotechu, spletu na sploh.

Ce res rabis v zivo dokaz te jaz osebno (proti placilu) povabim v sencur kjer bova stopila do osebe ki to dela in ti bo povedala v kaj si sel in kje je, oz bolje receno ni denar. Sam je problem da tud ce ti agent31 to pove da TI se vedno ne bos verjel.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Da, kako me lahko nekdo prepričuje proti dejstvom da so mi naredili izgubo na individualnem računu. Je to potem ponzi?
Kdo se potem dela norca, vi kateri ne preberete in trolate v prazno ali jaz kateri imam dejstva črno na belem.

Mislim ej
stupid-1.gif


Torej g. bova šla v Šenčur in mi bo vodilni povedal, da so se šli pozni shemo? Al kako
13.gif
 
Nazadnje urejeno:

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
Da, kako me lahko nekdo prepričuje proti dejstvom da so mi naredili izgubo na individualnem računu......jaz imam dejstva črno na belem.

A veš kaj je rekel Einštain:
Samo vesolje in človeška neumnost sta neskončna,...no za vesolje nisem čisto prepričan.....
cheer.gif
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
A si mi mal fouš, ker se spoznam na te zadeve ti pa očitno žal ne
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Samo citiram Einsteina ne namigujem na nič:

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I’m not sure about th’universe!
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
Vsi smo ti neizmerno nevoščljivi. Vsega, vstavi poljubno.

Sicer pa te razumem, odjebali so te v Šenčurju, v lokalni kafani se ti smejijo, zdaj si prišel sem da bi izpadel đek,....glej sori....za nas si samo še en pepček, ki je nasedel prodajalcu šraufov (pardon faliranemu električarju, pardon šlosarju, pardon finančnemu guruju). Bi pa znal narediti vtis na kakšem mamaforumu. Sem ti že rekel da probaj.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
@jello, mi daš URL od mamaforuma?
stupid-1.gif

noben se mi ne smeji kvečem čestitajo mi da sem lahko investiral ter pobral dobiček ... bučko
smile-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
Šur. Pa še radi te imamo ti zapojejo.

Kdor je iz thorexa kaj odnesel je danes tiho, da ne dobi po buči.