Džihadisti iz Slovenije?

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.040
4.956
113
Nuku`Alofa
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Pobožne želje.

Enkrat davno jim jih je ratalo pregnat iz Iberskega polotoka, kasneje izpred Dunaja, zdaj je pa invazija veliko bolj "miroljubna".

S tem, da Mavrov in te novodobne krvosesne drhali niti pod razno ne moreš primerjat...

Pa še ogromno "pete kolone" imajo med nami v obliki raznih Hanžkov in podobnih bebcev...

Strpnost do drugačnih je načeloma lepa lastnost, žal pa deluje samo med strpnimi, ostali pa jo začnejo izkoriščati v svojo korist, česar strpni nočejo priznati. Pa smo tu kjer smo.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Ti naboji vsebujejo tkivo živali, ki je znana kot svinja in če z njimi ubiješ džihadistiænega terorista, le-ta tereotično in na veliko veselje 72 devic (kot nekako nakazuje reklama) ne pride v nebesa. Tako streliva je nagradnja tistega, ki so ga (neformalno) uporabljali pred davnimi leti američani na Filipinih proti muslimanom in sicer so najprej zaklali svojno, naboje namazali z njeno krvjo in mastjo, nato pa s tem strelivom usmrtili muslimane...aja pa pokopali so jih skupaj s svinjskimi črevi...za vsak slučaj.

Olje za puške, ki vsebuje 13% svinjske masti...namažeš cev, ustreliš napadajočega terorista, naboj pobere mast s cevi, terorista v nebesa ni, ni
ne-ne-1.gif


Olje Silver Bullet
. hebes budale
priden.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Hiljade agenata TAJNIH SLUŽBI iz islamskih zemalja vršlja po BiH

Citat:
Cilj je jasan: maksimalno ojačati bošnjački element u BiH kako bi preko njega osigurali svoj uticaj. U tom smislu je posebno važna bila linija prema Beču za koji je više puta istaknuto da je postao ključna tačka delovanja islamskih radikalnih opcija u ovom delu Europe.

Gredo to direkt preko Slovenije, ali se malo ustavijo in indoktrinirajo še "naše" islamiste?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.897
5.616
113
Ustavijo indoktrinirajo in gredo naprej...koridorja sta 2...

Buzim-Sisak-Zagreb-cez Maribor na Beæ

Buzim-Ljubljana-Jesenice-Minken

probaj pogooglat sliko....

Laura Canali (Ital Intermedia), Novosti, CroPortal, Avaz...tko pise spodaj...mogoce jo najde
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Delo.

Citat:
V BiH se nadaljuje operacija, ki je razkrila »slovenske džihadiste«

Kako to, če pa izi pravi da to ne obstaja spljoh...

izi je o tem kdo novaci dzihadistih, kje in zakaj pisal preden je po prislo v medije
smirk-1.gif


tudi ce neumnost ponovis 150x ne postane resnica...
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
38
easy jaz pa mislim, da si ti eden izmed teh. Imam prav? Ker toliko zapletanja, dvoumnih odgovorov, izmikanja in dvolicnosti... je res sumljivih. Meni nisi odgovoril na dve vprasanji. Dve konkretni..
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
easy jaz pa mislim, da si ti eden izmed teh. Imam prav? Ker toliko zapletanja, dvoumnih odgovorov, izmikanja in dvolicnosti... je res sumljivih. Meni nisi odgovoril na dve vprasanji. Dve konkretni..

jaz mislim da si ti b... imam prav? mislim da sem veckrat povsem jasno in neodvoumno zapisal kaj mislim o tej zadevi....

Da bo tudi povsem jasno. Nimam nic z tem gibanjem, nimam nobenih simpatij do tega gibanja, nimam nobenih karkoli z tem gibanjem.
Pa ne zarad tega ,ker so to oh in sploh hudobnih dzihadisti. To je kretenizem ,ki ga servirajo zahodne sluzbe naivnim bedakom. Gre za ljudi ,ki so na placilni listi ZDA, GB in Izraela in ob pomoci lokalih diktatorjev izvajajo svinjarije. To nima nobene veze z Islamom, dzihadom ali "dzihadisti". Ze sama uporaba teh terminov je debilna v 3pm. V tem "dzihadisti iz Slovenije" se govori o katolikih (SLOVENCIH) ,ki naj bi v najboljsem primeru preziveli nekaj dni mesecev v Siriji?!) in so zaradi tega "slovenski dzihadisti"!

V celi zgodbi "dzihadisti" sploh niso vazni. Assad pobija na stotine vsak mesec vendar ZDA&Izrael sproti dostavijo tisoce novih..... Z frisnim orozjem in denarjem. Zagotovo si opazil da vojna proti IS ni prav zivahna, kajnede?

p.s.: sicer pa zakaj pa mislis da vi jaz moral odgovarjati na tvoja vprasanja?
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
38
Zato, ker se cisto prevec trudis okoli vsega prikazati tisto sekto muslimanov v dobri luci. Cisto prevec. In ta napor mi je sumljiv.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Zato, ker se cisto prevec trudis okoli vsega prikazati tisto sekto muslimanov v dobri luci. Cisto prevec. In ta napor mi je sumljiv.

v dobri luci????????? veckrat sam zapisal da gre za sluge Izraela ,ki najvec skode pozvrocajo prav muslimanom
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
easy jaz pa mislim, da si ti eden izmed teh. Imam prav? Ker toliko zapletanja, dvoumnih odgovorov, izmikanja in dvolicnosti... je res sumljivih. Meni nisi odgovoril na dve vprasanji. Dve konkretni..

Ne, ne eazy pač nima pojma o ničemer, v vseh temah se tako zapleta...verjemi, njega džihadisti ne bi hoteli imeti v svojih vrstah, saj bi nastal nov alah akbar fail video
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
38
Tele isis eni blackwater zradirajo iz zemlje v dveh tednih, ampak zal ne bomo docakali. Cakali bomo dokler res ne bo velikega sranja.
uf-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
ja... veliko sranje se caka.... do sedaj je umrlo samo xxx.xxx... drobiz
crazy1.gif
pa ne drobtina tega zaradi "dzihadistov" btw

in ce pride to velikega sranja si lahko 100% da ni njihovo maslo ,ker nimajo kapacitet za karkoli velikega
smirk-1.gif


btw, kako mislis da orozje, avtomobili, denar in sami dzihadisti pridejo bp do Sirije in "dzihadistov"
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
To, da so med nami fanatični ekstremisti, oboroženi tudi z avtomatskim orožje, ki so se urili v posebnih kampih in imajo vojaške izkušnje, bi moralo skrbeti vsakega normalnega državljana

Se še spomniš, kako si lagal, da na 'levantu' ni slo džihadistov?