Džihadisti iz Slovenije?

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
hysterical-1.gif


Moram priznati, da si tokrat s šalo zadel v črno
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
To, da so med nami fanatični ekstremisti, oboroženi tudi z avtomatskim orožje, ki so se urili v posebnih kampih in imajo vojaške izkušnje, bi moralo skrbeti vsakega normalnega državljana
......
očitno nisem normaln državljan, ker me bolj skrbi kako našo državo uničujejo politiki, kot pa potencialni teroristi
kaj pa so to "vojaške" izkušnje ? in kaj si bi z njimi pri nas začel ? najprej mora pesek poiskati.....
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Saj nihče ni rekel, da so samo 'džihadisti' grožnja....a ti moram zares razlagati, kako vojaške izkušnje lahko koristijo teroristu?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
To, da so med nami fanatični ekstremisti, oboroženi tudi z avtomatskim orožje, ki so se urili v posebnih kampih in imajo vojaške izkušnje, bi moralo skrbeti vsakega normalnega državljana

Se še spomniš, kako si lagal, da na 'levantu' ni slo džihadistov?

Ce mislis da zaradi uporabi tujk o katerih nimas blage veze delujes kaj bolj inteligentno se krepko motis...
smirk-1.gif


Po po vrsti nastejmo kretenizme v tvojih zapisih (ne vse, bi trajalo predlogo)...

1. Levant nima nima nobene veze z slovenskim "dzihadisti" ,ker takrat ni obstajal (je nastal* pozneje)

2. Oni nisi "dzihadisti" ,ker so sli tja v FSA revolucijo (to so tudi uradno "ta dobri teroristi")

4. Da si "dzihadist" ni dovolj samo da sam sebe tako poimenujes tudi ce si musliman (oni se to niso niso)

5. FSA teroristi niso sli tja kakor padalci ampak so tja sla organizirano in pod sponzorstvom Zahoda. Cisto uradno so orozje dobili od Americanov, oni pa "odkupili" od sosednje Hrvaske. Danes uradno in redno prejemajo orozje, denar in urjenje od Zahoda.

4. Nobenih kampov ali treninog ni bilo in to zdej niso nasli, tudi po uradni in zelo debilni zgodbi so sli na 10-15 dnevni tecaj po prihodu v okupiran del Sirije

5. Od kje hodijo in kdo hodi sem jaz pisal pred objavo medijev, preveri datume postov. Pa ne zaradi svoje ekstra informiranosti ampak ,ker to ve cel k. Balkan. Bilala Bosnica pozna cela Bosna, pa on pri celi zadevi niti ni vazen. Nisem trdil da ni nikogar iz Slovenije tam ampak da ni tam slovenskih muslimanov (pomen tega izraza ti bo verjetno potrebno narisati ampak vseeno).

6. Karkoli in kjerkoli se je pocelo se je pocelo zaradi DENARJA. Konec koncev gre tukaj za konkurencne posle in se pripadniki teh "dzihadistov" iz balkanskih drzav pobijajo.

7. Pocetje v Siriji&Iraku nima nobene veze z Islamom ali dzihadom. Pa ne zaradi estitike vojne ampak ,ker so te stvari zelo jasno in nedvoumno prepovedane v Islamu. Gre za vojno operacijo Zahoda pri kateri so lokalni padalci samo izvajalci. Po poteku roka trajanja bodo vec ali manj vsi eleminirani. Preostali bodo pa svojo jezo zvalili na preostali del planeta. Gleda na kolekcijo orozja ,ki stvar se zelo krvava.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Saj nihče ni rekel, da so samo 'džihadisti' grožnja....a ti moram zares razlagati, kako vojaške izkušnje lahko koristijo teroristu?

Glede na to da ima tema o dzihadistih manj ogledov od teme o Ravnatelju in milfi je vecini prebivalcev jasno kaksno grozno predstavljajo "dzihadisti". Sicer za "dzihadizem" ali terorizem" vojaske izkusnje niso obvezne ali potrebne. Napadalci iz NY niso imeli vojaskih izkusenj, cisto tako btw...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Si včeraj gledal oddajo?

Na eni strani bradati skrajneš, na drugi normalen musliman.

Koga podpiraš?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Si včeraj gledal oddajo?

Na eni strani bradati skrajneš, na drugi normalen musliman.

Koga podpiraš?

Zakaj bi moral kogarkoli podpirati. Ne podpiram nobenega. Je pa vec nebuloz izrekel novinar, skrajnez se je pa neprimerno obnasal. Bivsi obvescevalec je po nebulozah prekosil oba
stupid-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Povej mi eazy, se moramo bati tvojih? bi zaradi Alaha streljali na nas?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Povej mi eazy, se moramo bati tvojih? bi zaradi Alaha streljali na nas?

Kdo so to "moji"? btw, so muslimani iz teh krajih v zadnjih xxx letih streljali na kogarkoli zaradi cesarkoli? Kolikor se spomnim je najbolj grozovito* dejanje v tem delu svea izvedel Norvezan (kristijan ce je komu vazno)? Zagotovo se spomnis da so MOJI prvi zavrnili napad na Slovenijo in Slovence. Precej na to temo bos nasel tudi v dokumenarcu TVSLO, Slovenija na barikadah... So pa TVOJI vrnili tako da so NASE orozje prodajali po 10x ceni (temu se v civiliziranem svetu rece vojno profiterstvo). Ce ze generaliziramo...
smirk-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Kot sm obljubo.....misteriozna pota so Alahova
smile-1.gif

to so pota bolj ali manj vseh potnikov cez ta del sveta.... iz NEM/AT teroristi hodijo baje skozi Jesenice ali Maribor... No shit! Cudno da pridejo skozi NM
bonk.gif


Vsi teroristi, razen tistih namenjenih v Cakovec?! gredo do Buzima (BiH) skozi Bosanski Petrovac (v katerem sicer zivi bore malo ljudi, pa se to pravoslavni Srbi ampak ok). Vazno da so tam vehabiti*. Potem pa preskocijo celotno sanicko dolino v kateri vehabiti dejansko so ze od vojne in je prebivalstvo skoraj 100% muslimani
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Levant 'obstaja' vsaj od leta 1497, ko se izraz prvič pojavi v angleščini (sem šel za hec poguglat). Drugače pa je beseda in nje izpeljanke že zelo dolgo prisotna tudi v slovenskem jeziku, beri vendar malo slovenske literate, recimo iz 19. stoletja. Izraz 'džihadist' mi je pa pač ljub.

Toliko o tem.

A FSA-jevci si golfa in okna od stanovanja okrašujejo z zastavo oz simboli IS?
confused-1.gif


Toliko o tem.

Kako veš, da ni kampov, a si slučajno zraven med organizatorji džihada? Sedaj je že jasno, da obstajajo centri za urjenje in dokazano je, da so se urili na krajših usposabljanjih.

A IS pa bilal pa ostali so na plačilnih listah od zahoda ali kako? Imaš dokaze ali to velja 'ker si ti tako rekel'

No, le 'nariši' mi pomen izraza slovenski musliman? Aja, da ti osvežim spomin tudi za konvertite, si napisal, da jih ni 'dol'. No, priznam, imel si prav, tedaj so bili že nazaj, vsaj ta skupina, ki je b ila deležna hišnih preiskav.

Verjetno jim je ameriški diplomat podtaknil kalašnikov pa cev od zolje?
confused-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
A nam lahko razložiš, katere nebuloze točno so to? Daj nariši nam 5 nebuloz od obveščevalca in 3 nebuloze od novinarja?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Levant 'obstaja' vsaj od leta 1497, ko se izraz prvič pojavi v angleščini (sem šel za hec poguglat). Drugače pa je beseda in nje izpeljanke že zelo dolgo prisotna tudi v slovenskem jeziku, beri vendar malo slovenske literate, recimo iz 19. stoletja. Izraz 'džihadist' mi je pa pač ljub.

Toliko o tem.

A FSA-jevci si golfa in okna od stanovanja okrašujejo z zastavo oz simboli IS?
confused-1.gif


Toliko o tem.

Kako veš, da ni kampov, a si slučajno zraven med organizatorji džihada? Sedaj je že jasno, da obstajajo centri za urjenje in dokazano je, da so se urili na krajših usposabljanjih.

A IS pa bilal pa ostali so na plačilnih listah od zahoda ali kako? Imaš dokaze ali to velja 'ker si ti tako rekel'

No, le 'nariši' mi pomen izraza slovenski musliman? Aja, da ti osvežim spomin tudi za konvertite, si napisal, da jih ni 'dol'. No, priznam, imel si prav, tedaj so bili že nazaj, vsaj ta skupina, ki je b ila deležna hišnih preiskav.

Verjetno jim je ameriški diplomat podtaknil kalašnikov pa cev od zolje?
confused-1.gif

Ti zvezdica poleg "obstaja" ni bila dovoljn vidna? Drugic uporabi voscenke?
priden.gif
Levant v casu FSA ni obstajal* ,ker v kontekstu FSA revolucije nima pomena. Stekas? Potem se je zacelo IS driskanje.... Ce uporabljas v debati izraze ,ker so ti pac ljubi deluje vse skupaj zelo otrocje.

Ni kampov ,ker je BIH zelo majhna drzava v kateri deluje nesteto tajnih sluzb (pa pri tem ne mislim na domace). Maoco je pregledalo nekaj cez 600 pripadnikov raznih agencij in niso nasli nicesar pretresljivega. Poleg tega da taksni kampi niso potrebni in predstavljajo samo neporebne breme.

Na cca 40. minuti oddaje bos zagotovo zasledil informacije o tem kje so prvic videli in uporabili orozje. V Siriji na 10 dnevnim urjenju.... Kako zgleda in kje taksno urjenje sem objavil ze pol leta nazaj. Tudi video btw. Da je IS na placilni listi Zahoda je jasno ze od zacetka. Kdorkoli verjame tem zgodbicam o teroristih je ...
stupid-1.gif


Ne mislim ti nicesar risati ,ker dvomim da bi karkoli razen voscenk zadostovalo. Za konvertite jaz nisem trdil da ni jih ni dol. Za mene taksni konvertiti sploh ne obstajajo. Sploh pa ne kakor muslimani.

AK47 ali cev od Zolje je na Balkanu res k. rariteta...
priden.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.897
5.616
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Ni kampov ,ker je BIH zelo majhna drzava v kateri deluje nesteto tajnih sluzb (pa pri tem ne mislim na domace). Maoco je pregledalo nekaj cez 600 pripadnikov raznih agencij in niso nasli nicesar pretresljivega. Poleg tega da taksni kampi niso potrebni in predstavljajo samo neporebne breme.

priden.gif

Zanimivo......

Ko mi gre zemo prave vere dol na bikoborbe v Grmečke koride prav se pa pride miljon vehabij dol klanjat lih na isti teden in delat sranja.....kobajagi (če se prav spomnim) nek pomor v ww2 nekih muslimanov (otrok) tm in ne pustijo praznovanja in to veselo izkoriščajo da bo 1x zagustilo medetnično s5 in bodo s5 jokal o Srebrenici2.....
shocked-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Še enkrat...Levant kot pojem obstaja že več kot 500 let, pa riši zvezdice kjer ti drago.

Če ti, ki si že večkrat dokazal, da si povsem nekredibilen, trdiš, da nekaj ne obstaja, to še ne pomeni nič. Se bomo tudi v bodoče raje opirali na kredibilne vire. Ja, če v neki vasi pri preiskavah najdejo arzenal avtomatskega orožja, je to povsem normalno. Zate, jasno.
bonk.gif


Dejstvo je, da džihadisti v sloveniji obstajajo, dejstvo je, da so pr enem do njih našli prepovedano vojaško avtomatsko orožje (kar zate ni nič posebnega, hočeš reči, da ga ima doma skoraj vsak musulman ali pa vsak tvoj sosed in tudi ti?), dejstvo je, da osbtaja skupina ekstremistov, ki jih nadzirajo ustrezne službe, dejstvo je, da so se slo džihadisti urili v rokovanju z orožjem in dejstvo je, da je eden od njih v Levantu tudi izumrl. To so dokazana in znana dejstva, ti do sedaj nisi bil sposoben dokazati ničesar.

Še vedno pa čakamo, da nam našteješ nekaj nebuloz od ex slo obveščevalca in od avdiæa...
evil.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Glede na to da nimas blage veze o cem govoris je komentar verjetno nepotreben ampak vseeno.
Grmecka korida je festival alkohola. Kraj razvrata in nima nobene veze z vehabijami. Sploh pa tja ne hodi klanjat pol miljona vehabij. Toliko ni ljudi v tistem delu sveta kaj sele "vehabij". Poleg tega da vehabije ne hodijo klanjat z ostalim. Sama korida je ozemlju "RS" in do danes se nikoli ni bilo "sranja" ,ker je vecina obiskovalcev nezainteresirana za politiko. Sicer je pa sam kraj znan po najhujsih zlocinih nad muslimani med WWII in zadnjo vojno.

Sicer je pa povezovanje lokalne pijanke in Srebrenice rahko bolana zadeva....
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Prvotna "revolucija" oziroma FSA je bila stvar rusenja oblasti v Siriji in ni bila verska. Ni imela nobene veze z
Levantom in za njih Levant ne obstaja* oziroma ni obstajal*. Potem je pa zacel obracun znotraj opozicije. Verski
del opozicije je pohodil druge. Sicer je to neumnost ampak uradna verzija je taksna. Zaradi tega so se baje tudi vrnili.
FSA so se vedno "the good guys".

Nisem jaz trdil da nekaj ne obstaja ampak do danes nihce nikjer ni nasel da obstaja. Niti najmanjsega znana ni da bi obstajlo.
Stekas?

Ce hoces neopazeno uriti nekaj 10,100 ali 1000 ljudi potrebujes VELIKO in homogeno ozemlje sicer te zelo hitro nekdo opazi in prijavi.

Avtomatsko orozje za Balkan ni nic posebnega ali pretresljivega, se posebaj za del Balkana na katerem je 4 let divjala vojna.
Zapisati da v Sloveniji obstajajo dzihadisti ,ki so sli v dzihad in se vrnili je kretenizem ze v startu.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Dajva se takole zmenit...poglej v leksikon ali enciklopedijo, kaj pomeni pojem 'Levant', potem pa se lahko pogovarjamo naprej v tej smeri.
grin1.gif


Ja, nazadnje ko sem bil v Bosni, sem imel očitno neutemeljen občutek, da ni težko najti kraja, kjer lahko s kako osamljeno kmetijo kto bazo, uriš manjše skupine ljudi.

Še v Slo bi šlo (moj kolega počne to, ampak seveda ne uri terotistov, ampak se gredo survival kampe, pa stvar laufa brez težav), tistemu gobarju, ki pride mimo, pa rečeš, da se greste 'airsoft', edini potencilani problem je 'pokanje', pa še to načeloma gre v kaki luknji, če le ni pretiravaš, hej, navsezadnje je po gozdvih še precej raubšicanja, pa tudi nekako gre tem osebkom.

Lahko zabavljaš, kolikor hočeš, v Levantu***** so bili muslimani iz Slovenije, tam so se šli džihad, eden je tam umrl, preživeli pa je avto in stanovanje okrasil z ISIS simboliko, policija je našla avtomatsko orožje. Btw, slovenski zakon o orožju pod prepovedano orožje uvršča med drugim (3. člen zakona):

1. eksplozivni vojaški izstrelki in lanserji;

2. avtomatsko strelno orožje;

Pravi pa tudi...''Za orožje se šteje tudi strelivo, deli streliva in deli orožja, če ni s tem zakonom drugače določeno.''

Pa da vidimo, če se bo 'državljan' izmazal glede cevi od zolje, glede avtomata se 100% ne bo.

Če je zate povsem normalno, da imajo ljudje na balkanu in pri nas doma spravljeno avtomatsko orožje, to za normalne državljane pač ni in je tudi prepovedano z zakonom (pri nas so izjema zbiratelji, ki seveda izpolnujejo predhodne zelo stroge pogoje).