Džihadisti iz Slovenije?

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Misliš, da jih eazy krši?
redface-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Dajva se takole zmenit...poglej v leksikon ali enciklopedijo, kaj pomeni pojem 'Levant', potem pa se lahko pogovarjamo naprej v tej smeri.
grin1.gif


Ja, nazadnje ko sem bil v Bosni, sem imel očitno neutemeljen občutek, da ni težko najti kraja, kjer lahko s kako osamljeno kmetijo kto bazo, uriš manjše skupine ljudi.

Še v Slo bi šlo (moj kolega počne to, ampak seveda ne uri terotistov, ampak se gredo survival kampe, pa stvar laufa brez težav), tistemu gobarju, ki pride mimo, pa rečeš, da se greste 'airsoft', edini potencilani problem je 'pokanje', pa še to načeloma gre v kaki luknji, če le ni pretiravaš, hej, navsezadnje je po gozdvih še precej raubšicanja, pa tudi nekako gre tem osebkom.

Lahko zabavljaš, kolikor hočeš, v Levantu***** so bili muslimani iz Slovenije, tam so se šli džihad, eden je tam umrl, preživeli pa je avto in stanovanje okrasil z ISIS simboliko, policija je našla avtomatsko orožje. Btw, slovenski zakon o orožju pod prepovedano orožje uvršča med drugim (3. člen zakona):

1. eksplozivni vojaški izstrelki in lanserji;

2. avtomatsko strelno orožje;

Pravi pa tudi...''Za orožje se šteje tudi strelivo, deli streliva in deli orožja, če ni s tem zakonom drugače določeno.''

Pa da vidimo, če se bo 'državljan' izmazal glede cevi od zolje, glede avtomata se 100% ne bo.

Če je zate povsem normalno, da imajo ljudje na balkanu in pri nas doma spravljeno avtomatsko orožje, to za normalne državljane pač ni in je tudi prepovedano z zakonom (pri nas so izjema zbiratelji, ki seveda izpolnujejo predhodne zelo stroge pogoje).

So tebe v otrostvu tepli po glavi? Kaj pomeni Levant vem zagotovo bolje od tebe ampak za tiste "dzihadiste" Levant ni bostajal
Prav zaradi tega imas poleg besede obstaja ze v prvem mestu zvezdico. On so se borili PROTI rezimu in za versko drzavo ali Levant.
Zaradi teh sporo so se vrnili. Stekas? Poiscem voscenke?

Jaz sem v Bosni prezivel malce vec casa in vem da je nemogoce kaj takega ,ker ti ob malce vecje veselici pride policija
zraven. Da ne omenjam tujcev. Tudi za Maoco ,ki je najvecje "zbiralisce" ni nihce trdil da se kdorkoli "uri". V oddaji ti lepo
recejo kdaj se dzihadisti srecajo* z orozjem. Tukaj pod srecajo ne izkljucuje moznost da je kdo v zivljenju videl pusko.

V Siriji so bili Slovenci, naceloma katoliki. Ideja o Levant takrat ni obstajal ampak je bilo filozofiranje o rusenju rezima.
Glede na to da so prisli nazaj se prav veliko dzihada niso sli.

Orozje je v vseh bivsih vojnih obmocjih nekaj "normalnega" in neizogibnega. Pa pri tem mislim da malce bolj resne zadeve od
avtomatske puske ali cevi od Zolje. Te je v Srbiji mozno tudi cisto normalno in legalno kupiti.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
V Srbiji lahko te oh in sploh teroristicne raritete kupis za par na kg:


Tudi cene neuporabljene je ugodna...

Sicer pa tudi "dzihadisti" v Siriji uporabljajo JNA raketa ,ki so do njih prisle prek Amerike iz Hrvaske.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
So tebe v otrostvu tepli po glavi? Kaj pomeni Levant vem zagotovo bolje od tebe ampak za tiste "dzihadiste" Levant ni bostajal
Prav zaradi tega imas poleg besede obstaja ze v prvem mestu zvezdico. On so se borili PROTI rezimu in za versko drzavo ali Levant.
Zaradi teh sporo so se vrnili. Stekas? Poiscem voscenke?

Jaz sem v Bosni prezivel malce vec casa in vem da je nemogoce kaj takega ,ker ti ob malce vecje veselici pride policija
zraven. Da ne omenjam tujcev. Tudi za Maoco ,ki je najvecje "zbiralisce" ni nihce trdil da se kdorkoli "uri". V oddaji ti lepo
recejo kdaj se dzihadisti srecajo* z orozjem. Tukaj pod srecajo ne izkljucuje moznost da je kdo v zivljenju videl pusko.

V Siriji so bili Slovenci, naceloma katoliki. Ideja o Levant takrat ni obstajal ampak je bilo filozofiranje o rusenju rezima.
Glede na to da so prisli nazaj se prav veliko dzihada niso sli.

Orozje je v vseh bivsih vojnih obmocjih nekaj "normalnega" in neizogibnega. Pa pri tem mislim da malce bolj resne zadeve od
avtomatske puske ali cevi od Zolje. Te je v Srbiji mozno tudi cisto normalno in legalno kupiti.

1. Ne, niso me tepli, je to bošnjaška vzgojna praksa? Džihadisti so bili točno na območju, ki mu že vsaj 500 let pravimo Levant. Dokazal si, da ne veš, kaj je Levant in kar ne moreš dojeti, da je ta izraz precej starejši od IS, ISIS, ISIL-ovcev.

2. V Gazi nisi bil niti sekundo, pa si vseeno domišljaš, da o tamkajšnjih razmerah veš več kot alterjevec, ki je tam bil hm kolikokrat že, dvajsetkrat?
grin1.gif
Ja, vidimo, da takoj pride policija, bosanskega 'ramba' je obiskala šele takrat, ko je bil video zunaj, strlejanje, metanja bomb in izstreljene zolje* pa očitno niso zaznali. Toliko o tem.

Kar pa se urjenj tiče...velika večija vojaških urjenj se, kot je meni znano, začne brez orožja, kako točno to počnejo islamski skrajneži, pa ne bi vedel, ti pa očitno veš oziroma si spet izmišljuješ.
evil.gif


3. Ja, če so ljudje, ki prestopijo v islam, načeloma katoliki, potem muslimanov po tvoji seveda zgrešeni logiki sploh ni. Celo Mohamed saws je šele v kasnejših letih življenja poslal musliman, pa je bil prvi musliman ali pa po tvoje sploh nikoli ni bil? Je bil načeloma 'animist'? Tudi njegovi sledilci, s katerimi se je bojeval proti 'nevernikom', so svojo kariero začeli kot nemuslimani. S svojim 'načeloma katoliki' zapisom po mojem nestrokovnem mnenju žališ vse, ki so spoznali 'pravo resnico' in na neki točki v življenju prestopili v islam.

4. Ja, sosed ima v garaži tank, od kolega oče na vrtu zakopan protitankovski top, Janez iz Kašlja ima v lopi letalo, silos na kmaetiji pa v resnici ni za krmo, ampak je notri jedrska raketa
bonk.gif
Kaj imajo s cevmi v Srbiji, ne vem, vem pa da smo mi v Sloveniji.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ja, samo da na sliki niso cevi od zolje, ampak bi dejal da od m57...samo okej, ne bomo malenkostni. Kje je pa objavljen cenik za to robo iz, kot kaže kakšnega vojaškega odpada, svoj čas je bil eden za bežigradom, ampak zolje se pa ni dalo kupiti
grin1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Ja, samo da na sliki niso cevi od zolje, ampak bi dejal da od m57...samo okej, ne bomo malenkostni. Kje je pa objavljen cenik za to robo iz, kot kaže kakšnega vojaškega odpada, svoj čas je bil eden za bežigradom, ampak zolje se pa ni dalo kupiti
grin1.gif

Tista slika je bila objavljena na srbskem vojaškem forumu leta nazaj. Bilo pa ni nič takega, kar bi se dalo uporabit.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Ja, samo da na sliki niso cevi od zolje, ampak bi dejal da od m57...samo okej, ne bomo malenkostni. Kje je pa objavljen cenik za to robo iz, kot kaže kakšnega vojaškega odpada, svoj čas je bil eden za bežigradom, ampak zolje se pa ni dalo kupiti
grin1.gif

In razlika za to temo je tocno v cem? M57 je legalna, Zolja pa ne ali kako ze? V tej gromadi so ostanki vseh teh teroristicnih
raritet in za njih je to cisto vse enako. Zagotovo si opazil pomanjkanje sortiranja?

Sicer je pa to iz Temerina, najdes pa ta drugih. Na PIKu so preprodajajo po 10eur tako da tam ni vec kakor 1-2eur
po kosu.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik patriot pravi:Bilo pa ni nič takega, kar bi se dalo uporabit.

glede na to da je to deponija je to res cudno... tam ponavadi prodajajo nove in neuporabljene zadeve (sploh pa orozje)
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
1. ce bi te tepli po glavi bi vsaj imel izgovor...

2. lahko se bolj zabredes v drek? Slovenski "dzihadisti" so bili tam preden je sel plan rusenja rezima v 3pm (zgodbe o FSA).Levant i padalci so plan B zahodnih obvescevalcev za rusenje rezima.

3. Palestinca imam druzini in malce bolje pozna zadeve v Gazi od nega fasista ,ki je bil ali pa tudi ne v Izraelu. Poleg tega
je za poznavanje stanja v Gazi dovolj materiala od UNa, NGO, itd, itd.

4. Vojasko urjenje "dzihadistov" traja 10 in potek v Siriji. Kako zgleda sem ze objavil clipe. Nekih seminarjev o teoriji
sodobnega. Torej so smo skrcili "urjenje" ali predavanje o orozju?
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Še enkrat...pojem 'Levant' je precej starejši od IS, ISIS; asada in podobnih...tvoje trditve so tako bedaste, kot da bi trdil, da je pojem 'Iberski polotok' nastal šele po pojavu organizacije ETA
stupid-1.gif
in ja, slo dižahisti so bili v Levantu: Nerazgledan kot si, pač star geografski pojem enačiš z nekakšnimi rjuharji. Kljub naknadnemu editiranju posta si se zopet blamiral. Kolikokrat še, eazy?

Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Palestinca imam druzini

Palestinec ima družino? Ja, in, kaj ima to zveze z debato o Gazi? To je tisto, kjer si nas hotel s skrbno izbrano sliko prepričati, da ni prostora zaradi goste naselejenosti, pa smo zelo hitro s satelitskimi posnetki ugotovili, da lažeš kot pes (kalb) teče...

Še vedno nam nisi uspel pojasniti, kako to, da v bosni, kjer po tvoje ne more niti petarda počiti, ne da bi prišla policija, nekdo mirno snema filmčke, pri tem pa rafalira, vrže kakšno bombo, ustreli z zoljo**, in šele ko se filmček zmontira in objavi na netu, se zadeva razve, pride malo pogledat policija? Očitno v bosni lahko prirediš prave strelske vaje, pa te nihče ne moti pri tem.
grin1.gif


>Veš, teroristi so načeloma tako butasti, da bi objavili posnetke iz recimo kočevskih gozdov* in tako razkrinkali lokacijo in metode urjenja, japajade, kaj takega lahko verjame samo tisti, ki so ga v bosni med odraščanjem tepli po glavi.

Mimogrede, si že ugotovil, ali je bil prerok saws po tvoji bogokletni interpretaciji 'načeloma animist'? Kdor sprejme islam, je musulman in ni 'načeloma katolik' ali 'načeloma budist'.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
38
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Povej mi eazy, se moramo bati tvojih? bi zaradi Alaha streljali na nas?

Kdo so to "moji"? btw, so muslimani iz teh krajih v zadnjih xxx letih streljali na kogarkoli zaradi cesarkoli? Kolikor se spomnim je najbolj grozovito* dejanje v tem delu svea izvedel Norvezan (kristijan ce je komu vazno)? Zagotovo se spomnis da so MOJI prvi zavrnili napad na Slovenijo in Slovence. Precej na to temo bos nasel tudi v dokumenarcu TVSLO, Slovenija na barikadah... So pa TVOJI vrnili tako da so NASE orozje prodajali po 10x ceni (temu se v civiliziranem svetu rece vojno profiterstvo). Ce ze generaliziramo...
smirk-1.gif

Breivik? Mnozicno posiljevanje mladoletnic, ki je trajalo dest in vec let s strani muslimanov v Londonu ni zlocin? Si ti zdrav? A nastevam dalje vase grehe v tem delu sveta? Mislis, da se je Breivik zbudil eno jutro in si rekel, jebeštrga koga bomo danes streljali, aha muslimane in priseljence. Iz inata?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Pri nas k sreči (zaenkrat) samo rišejo:

slika-600x340-1416918489-1068645.jpg


V ZDA bi takega terorista verjetno zaprli za nedoločen čas...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.650
6.052
113
blizu močvirne prestolnice
No ke bo kakšen razstrelil v tvojih krajih, kjer živijo kleni Slovenci, razen nekaterih seveda, upam da jih boš tudi hvalil. Veš kaj delajo tvoji ljubljenčki v Keniji, Nigeriji...?