Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

javr

Guru
6. dec 2011
1.615
1.068
113
zakaj toliko truda da se najde nek način, karkoli, samo da se vsili cepljenje proti covid ? Te igre bi moralo biti nepreklicno konec - če prej ne - že 29.septembra, ko so z idiotskimi ukrepi in odloki v smrt potisnili 20-letnico ki se je cepila samo zato da bi prišparala nekaj pri avtobusni karti.
Tukaj sem smrtnih primerov naštel celo 41, a je, seveda, zraven zdravniška komisija, ki se bo maksimalno potrudila za ugotovitev da vzrok smrti ni cepljenje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Nove lazi nasih 'strokovnjakov':



Dokaz - CDC:

 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: jendomen in javr

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Preden bo minilio 270 dni, bo tusta beseda neomejeno izpuhtelo ko keks .
Ce oa ne bo izpuhtela, bo pa virus izpuhtel in nekaj biljonov dolarjev z njim.
Spomnite se, da si vam pred 270 dnevi obljubljal da je celo ena doza johnsona dovolj za trajno zascito ( in dve dozi ostalih).
Ja saj, potem bo novi sev Zažmirikron, pa pa bo bolj odporen na cepivo in bo vse spet drugače.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.884
113
pri taščici
No, ce bos dobil devetmasti poxivitveni odmerek bos imel PCT pogoj.
Ce jih bos imel pa samo 18 pa ne in se bo smatralo kot ne bi imel nobenega.
Poglej si storijo 2C+P kolesarja ki ga ne spustijo v spanijo, 3C pa ne more dobiti ker se ni potekla neka doba od P.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kot sem bral in gledal, samo zaradi tega. Rekli so, da dajo srce raje tistemu, ki ima manjšo možnost, da umre, če slučajno zboli za kovidom
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Ne "ko" ampak "če". Če bi umrl takoj po cepljenju, res ne bi bilo potrebe po presaditvi.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.794
-247
113
No, ce bos dobil devetmasti poxivitveni odmerek bos imel PCT pogoj.
Ce jih bos imel pa samo 18 pa ne in se bo smatralo kot ne bi imel nobenega.
Poglej si storijo 2C+P kolesarja ki ga ne spustijo v spanijo, 3C pa ne more dobiti ker se ni potekla neka doba od P.
Pa ta kolesar je še mnogo večja antireklama za cepivo, kot Djoković.
Tenisač se je vsaj necepljen okužil, kolesar se pa okuži 2x cepljen. Kdo je zdej boljša reklama za cepivo?
Poleg tega za slabe rezultate še krivi cepivo, češ da po cepljenju ni bil več tako pri močeh.
Potem pa še zavrača 3 šus. Kot da on bolje ve kako je z njigovim telesom, kot pa njegov Poklukar. :evil: :evil: :evil:

Pa da ne rečemo, koliko je že kemije požrl, zdej pa naenkrat rokica buba. :evil: :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.794
-247
113
Ne zavraca tretjega susa. Dobiti ga ne more ker ni minilo x mesecev od okuzbe. Brez tretje doze pa ne more v spanijo ker ga imajo tam za antivaxa
Kolikor js berem, tretji šus zavrača, pravi da bi pred tretjo dozo zvozil zanj pomembne spomladanske dirke, ker lani po cepljenju je imel težave z zdravjem - za kar krivi cepljenje, pa noče letos ponovit napake.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Hanzi

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.174
3.096
113
Kako postaneš polnopravni državljan, če nimaš PC pogoja?
Kako poteka shema cepljenja?
(ne rabim, sprašujem, če bo treba kdaj prilesti iz jazbine)
 
  • Všeč mi je
Reactions: blazek33

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.884
113
pri taščici
Poptv porocila pred 5 popoldan.
Zakaj P velja 180 dni, C pa 270 dni?
Ihan: s stalisca imunosti razlike med njima ni.
Tomažič: to so pac pravila igre kot so jih sprejeli v Evropi in se mogoce spreminjajo pocasnejo kot bi si želel.

Pa se tole: 16.2. se obeta precej siroka stavka delavcev v "zdravstveni" branzi. Ocitno se ni krize s kadri v teh panogah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.775
2.666
113
A imam jaz prav v spominu ampak a se nimaš ti Hanzi, sodobni medicini za zahvalit da si sploh živ danes?