Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.457
9.396
113
Vidim da spet ene kriterije gor dajejo. To bo veljal do dons zvečer. Jutr bo kolo sreće drugač povedu in bo spet druga muska.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

Car

POSTman
4. avg 2007
8.468
1.485
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Če bo tole veljalo, bodo šli srednješolci v šolo za kakšen mesec. :cool: :bruh: Pa tudi policijska ura bo veljala do takrat, da o drugin neumnostih ne govorim. Do takrat bo gospodarstvo crknilo....

EDIT: Kje je Jelko, brez njega tiskovka!? Aja, včeraj je rekel, da je utrujen...
 
Nazadnje urejeno:

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.508
4.620
113
Glede na vlečenje mrtvega konja čez močvirje bi bila daleč najbolj strategija zapreti VSE dol in ljudi v bajto za 2 tedna. Krivulja bo ruknila dol, pošlješ otroke do 5. razreda v šolo, ljudi delat, čakaš 1 do 2 meseca, da krivulja spet zraste, ponoviš vajo in prideš v pomlad ko lahko zadihaš. Vmes pa pocepiš vse kar leze in gre (DSO ni vprašanj a bi a ne bi, ampak samo špric špric. Enako zdravstvo). Hvala nasvidenje. Tole umiranje na obroke je 100x slabše.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
Glede na vlečenje mrtvega konja čez močvirje bi bila daleč najbolj strategija zapreti VSE dol in ljudi v bajto za 2 tedna. Krivulja bo ruknila dol, pošlješ otroke do 5. razreda v šolo, ljudi delat, čakaš 1 do 2 meseca, da krivulja spet zraste, ponoviš vajo in prideš v pomlad ko lahko zadihaš. Vmes pa pocepiš vse kar leze in gre (DSO ni vprašanj a bi a ne bi, ampak samo špric špric. Enako zdravstvo). Hvala nasvidenje. Tole umiranje na obroke je 100x slabše.
Oskrbovanci domov upokojencev so ves čas v totalnem lockdown, pa poglej koliko se jih je okužilo in umrlo.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.468
1.485
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
car
Si na bolniški al dopustu? Če nisi, ti gre kar dobro, da se greš med šihtom politiko.Pa ne govor o malci, 1,5ure ta ne traja.
Kaj te briga za vsakega posebej kaj in kdaj počne? A si ti bog? Aja, ne, njegov ponižni podložnik. Pokvarjen kot vsi orto verniki. Že Kalbota si zasliševal, kje je, zdaj mene. Toplo ti priporočam, da se brigaš zase!!!
Btw., a si že videl poštarja na malici, mogoče na kakšni kavici za 10 minut. Če bi pa prej prišel domov, bi lahko videl tudi nagega poštarja...
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.508
4.620
113
Oskrbovanci domov upokojencev so ves čas v totalnem lockdown, pa poglej koliko se jih je okužilo in umrlo.
Tisti, ki skrbijo za njih pa ne. In prav ti so jim prinesli okužbe. Pa tudi total lockdown seveda ni bil, so imeli kar veliko "skrivnih" obiskov. Zato pa pravim, da je potrebno 100% cepit vse v DSO, kar vključuje vse zaposlene, konec koncev tudi svojce, ki jih obiskujejo. Ker DSO polni bolnice na koncu v velikem procentu.
 
  • Wow
  • Všeč mi je
Reactions: SamSvoj in bertoncl

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Ta njihov totalni lockdown je povzročil še večjo dementnost in pri nekaterih smrt od žalosti, ker "so ostali sami". Seveda obiski so bili prepovedani. To so dohtarji opozarjali že od prvega vala dalje, ampak se jih ne posluša.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SamSvoj

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
ErM96IyXEAAFN9N.jpeg


Kaj točno naj bi bile te številke 7 dnevno povprečje, glede na številke gre za absolutne številke po regijah samo česa. Na 100 tisoč ne ker so trenutne številke pecej višje in teh ne bo še kar dolgo. Je kdo poslušal.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.644
6.048
113
blizu močvirne prestolnice
Kaj te briga za vsakega posebej kaj in kdaj počne? A si ti bog? Aja, ne, njegov ponižni podložnik. Pokvarjen kot vsi orto verniki. Že Kalbota si zasliševal, kje je, zdaj mene. Toplo ti priporočam, da se brigaš zase!!!
Btw., a si že videl poštarja na malici, mogoče na kakšni kavici za 10 minut. Če bi pa prej prišel domov, bi lahko videl tudi nagega poštarja...
Vau, si me pa res zatrl. Pa glih ti se ven daješ, kater se cmera za vsako stvar.