Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
In ta članek se ti zdi objektiven? Al ti sam paše to kar not piše?

hehe... ta članek je intervju... tiste sorte članek, ki je že po definiciji subjektiven
kjer enkrat za spremembo lahko prebereš subjektivno mnenje intervjuvanca, namesto subjektivnega mnenja novinarja
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.439
1.879
113
Tile Janšisti so res fascinantni. Vlada ubije 2728 državljanov.

Kdo je kriv?

Mediji, ker o tem poročajo, kot o nečem slabem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.591
994
113
48
KR
Nekej me zanima. A je z 2021 mogoče že konc ukrepov? Dons, sem šel zjutraj v hrib, pa prejle na jajomat, pa gledam okol in samo jest s po.ukano masko tukaj med bloki. A sem mogoče kej prespal? Sam prašam.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.633
-281
113
Nekej me zanima. A je z 2021 mogoče že konc ukrepov? Dons, sem šel zjutraj v hrib, pa prejle na jajomat, pa gledam okol in samo jest s po.ukano masko tukaj med bloki. A sem mogoče kej prespal? Sam prašam.

prespal si spoznanje da maske na prostem nimajo kej dosti ucinka!
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.591
994
113
48
KR
Vem, da niso več obvezne in se strinjam od začetka, da nimajo učinka, ampak med bloki vamo tamo kjer gre več folka gor dol je pa vseen če jo maš na ksihtu a ni?
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.749
540
113
42
povsod malo
Nekej me zanima. A je z 2021 mogoče že konc ukrepov? Dons, sem šel zjutraj v hrib, pa prejle na jajomat, pa gledam okol in samo jest s po.ukano masko tukaj med bloki. A sem mogoče kej prespal? Sam prašam.
Ker imajo dost vsega in spreminjanja odlokov ob 22 zvečer.
Zdaj bo šele veselica ko te vsi inšpektorji lahko kaznujejo. Najbolj aktivni bodo tisti ki so inšpektorji "zakaj vas že imamo"
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Meni se na prostem še noben ni približal na manj kot 2m, no vsaj glede na moj meter. Kako me lahko dripec od inšpektorja kaznuje, če nima ne on in ne jaz metra sabo, sa bi ugotavljali dejansko stanje?
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.591
994
113
48
KR
Ej, da se namo narobe zastopl. Od začetka sem proti temi butastimi ukrepi, kateri so po vsej logiki totalno mimo.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
To jaz že vseskozi pravim. Če bi to čudežno zdravilo v obliki maske delovalo, danes nebi imeli epidemije. Je potrebno pogledat resnici v oči. Ampak hej, zdaj se bo spet vsul plaz kritik name. Sem že navajen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi in jendomen

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.836
10.518
113
kod Džej-Zija
Ker pričakuješ, da je maska čudežno zdravilo. No, ni. Neštetokrat je bilo že prežvečeno, kdaj pomaga in da zmanjša verjetnost prenosa (poudarek na zmanjša, ne na izniči).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.687
5.836
113

V 55. členu PKP7 je namreč določeno, da nadzor nad izvajanjem ukrepa iz prvega odstavka 39. člena zakona o nalezljivih boleznih pri opravljanju nalog inšpekcijskega nadzora iz svoje pristojnosti oziroma nalog in pooblastil policije, poleg Zdravstvenega inšpektorata Republike Slovenije, opravljajo tudi:

– Uprava Republike Slovenije za varno hrano, veterinarstvo in varstvo rastlin,
– Inšpektorat Republike Slovenije za kmetijstvo, gozdarstvo, lovstvo in ribištvo,
– Tržni inšpektorat Republike Slovenije, – Finančna uprava Republike Slovenije,
– Inšpektorat Republike Slovenije za infrastrukturo,
– Inšpektorat Republike Slovenije za delo,
– Inšpektorat Republike Slovenije za šolstvo in šport,
– Inšpektorat Republike Slovenije za kulturo in medije,
– Inšpektorat Republike Slovenije za notranje zadeve,
– Inšpektorat Republike Slovenije za okolje in prostor,
– Inšpektorat za javni sektor,
– Inšpektorat Republike Slovenije za obrambo,
– Inšpektorat Republike Slovenije za varstvo pred naravnimi in drugimi nesrečami,
– Urad Republike Slovenije za kemikalije,
– Urad Republike Slovenije za preprečevanje pranja denarja,
– Urad Republike Slovenije za nadzor proračuna,
– Uprava Republike Slovenije za pomorstvo,
– Uprava Republike Slovenije za varstvo pred sevanji,
– Uprava Republike Slovenije za jedrsko varnost,
– Urad Republike Slovenije za meroslovje,
– Uprava Republike Slovenije za informacijsko varnost,
– Javna agencija za civilno letalstvo Republike Slovenije,
– Javna agencija Republike Slovenije za zdravila in medicinske pripomočke,
– Agencija za komunikacijska omrežja in storitve Republike Slovenije in
– Policija.