Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
Spomladi smo zaradi dveh zdravnikov, ki sta iz smučišč prenesla virus v 3 DSO, za 2 meseca popolnoma ustavili državo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne bluzi še ti - če bi tako zadrževanje na smučiščih in na sploh na prostem imelo kak vpliv, bi nam okuženost zrasla v zadnjih dveh tednih za 200%.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Spomladi smo zaradi dveh zdravnikov, ki sta iz smučišč prenesla virus v 3 DSO, za 2 meseca popolnoma ustavili državo.
Ni šlo za smučišče!!! Ampak za DRUŽENJE po smučanju, kar je trenutno v celi EU prepovedano.

Mimogrede - sam sem smučal povsem do konca in to v Italiji, pa sem se okužil v družinskem krogu pred štirimi tedni.

Saj nam bi, če ne bi imeli ukrepov in aplikacije.
Upam da trolaš.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.470
1.043
113
Obišči stran
Res je, 150 jih imam na vesti. :sprasujemse: Še vedno manj kot vlada.:evil:

good one...

uglavnem, pri nas smo praktično že pol leta zaprti (3m spomladi, 3m sedaj), 95% časa v svoji občini, ostalo 1x do staršev in na 14 dni trgovina. Na izlete nismo hodili, vse kar sem peljal otroke je pogledat lučke v Lj za eno uro ko so sprostili gibanje.

In sedaj bojo meni težil, da se ne držimo "ukrepov", pa da je potrebno še malo zdržat, medtem pa umirajo reveži po DSO, za katere ama nič ne poskrbijo? Vse kar lahko pri tem rečem je samo še FU.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
V glavnem, pri nas smo praktično že pol leta zaprti (3m spomladi, 3m sedaj), 99% časa v svoji občini, ostalo 10x do staršev na Pohorje in na 3 dni trgovina. Na izlete nismo hodili, razen pešaka v okolico.

In sedaj bojo meni težil, da se ne držimo "ukrepov", pa da je potrebno še malo zdržat, medtem pa umirajo reveži po DSO, za katere ama nič ne poskrbijo? Vse kar lahko pri tem rečem je samo še FU.

Aja poleti sem bil 3 tedne na Islandiji (testiran gor grede) in tri tedne kumulativa na Murterju + Pašmanu (oba otoka takrat brez okuženih). Pa 2X sem smučal v svoji občini preden so zaprli vse skupaj.

Kriv sem, ni kaj - obesit na prvo japko!
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.638
6.034
113
blizu močvirne prestolnice
ksz
Naj mi potem nekdo razloži sledeče. On dela od doma, žena prinese domov. Kako za vraga je dobila od šefa? Po vsej verjetnosti ni imela maske v službi. In potem so vsi ostali krivi samo žena nem
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.454
9.387
113
Merki da ne boš en dan ti tist, k boš nekoga okužil. Ni težko, verjemi. Sam pol boš po stari hinavski farški navadi tiho kot rit al bo pa kriv nekdo tretji.
Kriv v bistvu kle ni noben, če že morš vedet, ker se to lahko zgodi vsakemu, tudi tebi.