Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

2. okt 2007
3.757
2.227
113
tako ja... to je naš Janša. Janša s Krvavca ga je tok napsihiral, da je šel take zadeve v zakon dajat. In zdej bo maščevalnost gonil do konca. kdor zraven najeb.e ni važno. Važno je maščevanje.

To je to. To je njegova karakterna napaka. Zamerljiv in užaljen kot en smrkavc. Maščevalen pa še 3x toliko.

bumerang se vrača, poplačilo STA so vrinili v PKP7 :), pa odločba za kršitelje se črta... Ivan že jezno twita in to čez koalicijske poslance, ki so itak na meji, da prestopijo, on pa še jim dodatno priliva na ogenj,,,

 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.749
540
113
42
povsod malo
konec pomoči za neposlušne..
Če pravilno razumem.
Če recimo dobim kazen zaradi rogljička, ker nimam aplikacije, 1001 drugi razlog in sem na čakanju po PKP mi ne pripada nobeno nadomestilo? Ali pa podjetju ker je pred vhodom zmanjkalo razkužila?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pbutec in bertoncl

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.680
5.834
113
Ne vem, če bo tole šlo čez parlament. Najprej ti država reče, da ne smeš delat, potem pa ti še postavlja pogoje, pod katerimi boš dobil nadomestilo za to, da nisi smel delat.
Kdor voli SdS se mu vse oprosti.


tako ja... to je naš Janša. Janša s Krvavca ga je tok napsihiral, da je šel take zadeve v zakon dajat. In zdej bo maščevalnost gonil do konca. kdor zraven najeb.e ni važno. Važno je maščevanje.

To je to. To je njegova karakterna napaka. Zamerljiv in užaljen kot en smrkavc. Maščevalen pa še 3x toliko.
Nickname: Kalimero.


Tenforest
Da (sploh če to ugotovijo inšpektorji, čakanje, čistilo) .
Dobrodošel v Noriško kraljestvo, kjer se pasejo mavričasti samorogi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
2.006
828
113
Če pravilno razumem.
Če recimo dobim kazen zaradi rogljička, ker nimam aplikacije, 1001 drugi razlog in sem na čakanju po PKP mi ne pripada nobeno nadomestilo? Ali pa podjetju ker je pred vhodom zmanjkalo razkužila?

sej tud tiste odlocb za varstvo otrok niso uspel sproducirat.. zdej so zacel “iskat napake” in zavracat vloge is oktobra/novembra...
Obljubis veliko - tiskovka je uspesna.. novice se lepo berejo..
Ko je pa treba dat - pa najdes drobni tisk.. prblizn tko kot zavarovalnice :p
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113

Dovoljene so izjeme, ki so nujno potrebne za zagotavljanje osnovnih potreb družbe oziroma so pomembne za zagotavljanje varnosti in zdravja.

Torej frizura je osnovna potreba, zimskih čevljev za v plundro pa ne morem kupit. Al pa večjih oblačil in obuval otroku, ki jih je prerasel. Res zanimivi kriteriji.

(Pa preden mi kdo začne s spletno prodajo: vi kar nosite čevlje, ki jih nesprobane naročite prek neta. Srečno.)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sad

Guru
24. avg 2007
20.889
9.560
113
S frizuro te pokopljejo, čevlji niso pomembni, si lahko tudi bos. Ali pa ti ene izrabljene opanke nataknejo gor. Itak je dol lahko zaprto.
 
  • Haha
Reactions: Robert

tomi

Guru
1. sep 2007
18.359
9.693
113
40
MB
Ne vem, ali sem zamudil prenos ceplenja v živo kjer so se Janša pa Beovička, pa Krek, Kacin in ostali cepili pred kamerami? Če forsiraš cepivo, bi pričakoval tako tiskovno konferenco.
Ps: nisem anticepilec, sem prešpikan že z vsemi mogogočimi stvarmi.

sej pa do zdaj pa se ze ja ve kak stvari delujejo pri nas, ce se jajo ne bo cepil bo se pol iz inata slo cepit 99% normalnih slovencev (toliko kot jih predstavljajo kolesarji):D

tak da, vse stima:zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
2. okt 2007
3.757
2.227
113
kaj delajo(mo) narobe pri nas glede na sosede, pa smo edini že več kot dva meseca totalno zaprti v občine s policijsko uro, brez delovanja šol, vrtcev in ostalih trgovin :sprasujemse:

1609319455916.png

1609319480545.png

1609319508804.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver