Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Mislim, res, kaksno nehvalezno ljudstvo...

Vlada se ze devet mesecev trudi, kako sesut drzavo, prevzet medije, unicit strokovne direktorje kulturnih institucij, kako zagotovit posle dokazanim prevarantom in frendom, ...

Mi pa jim skoz neki tezimo, jih ne upostevamo in jim ne zaupamo.

Ti, ti, ti.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
Od 40 sekunde dalje. Amkak logično je, da ti nisi slišal.

Sem poslušal še četrtič in tudi tokrat nisem slišal. Sem pa slišal besedo "mnogi" ampak to pač ni enako "vsi" kar je bilo očitano v postu na katerega sem repliciral. "Mnogi" pač ne pomeni večine temveč zgolj mnogo, torej veliko. Veliko ljudi bi to spremembo izkoristilo in to je daleč od večine, kaj šele od vseh.
In veliko ljudi oz. mnogo ljudi tudi dejansko bi to spremembo izkoristilo, to je dejstvo. Enako je pa dejstvo, da je to izjemno glup izgovor za neizvedbo spremembe.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.545
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Daj se nehaj sprenevedati - tudi mnogi je dovolj in je omalovažujoče za državljane.
Če bi imel kaj pojma o PR bi enostavno povedal, da so se odločili obdržati policijsko uro z namenom onemogočanje druženja najavnih mestih.
Iz tega vidika bo pač potrebno pravočasno na pot domov (ali prespati pri sorodnikih).
Ampak ne - je treba drekat ...

Mimogrede - mi bomo začeli večerjo že ob 17:00 - da bomo najkasneje 20:30 odrinili domov (ni kje prespati).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
Prav nič se ne sprenevedam ampak opisujem dobesedne navedbe oz. citiram točne navedbe in ne neke interpretacije ter zraven tudi sam obsojam to sceno.
Hojs je rekel "mnogo ljudi" (torej veliko, ciljano na preveč ljudi) in ne vsi. To je velika razlika in vaše pizdoliranje čez mene ter Hojsa zaradi tega, ker ga imamo v bistvu vsi poln k**** tega dejstva ne bo spremenilo.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
Zgleda, eni niste dojeli njegovih strahov ...
Prepričan je, da bi MNOGI izkoristili ukinitev policijske ure za petkov protest. Kot da se komu da na praznik protestirat!?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
Tudi to je res ampak to je že druga poanta, najprej je bilo treba razčistiti, da sploh ni ciljal na VSE državljane. Tist del o verjetnem oz. domnevnem postopanju po trgih ti pa res daje vedeti, da zna ciljati na protestnike. A še vedno je to glup izgovor za neuvedbo spremembe, ki bi bila za ta praznični čas marsikomu dobrodošla.

Aja pa še to - komu se da na praznik protestirat? Ne podcenjuj ti protestnikov, nekateri so tako zagreti da protestirajo še iz oddaljenih toplih krajev! :D
#OdmorJeOtpor
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.452
9.383
113
Sem poslušal še četrtič in tudi tokrat nisem slišal. Sem pa slišal besedo "mnogi" ampak to pač ni enako "vsi" kar je bilo očitano v postu na katerega sem repliciral. "Mnogi" pač ne pomeni večine temveč zgolj mnogo, torej veliko. Veliko ljudi bi to spremembo izkoristilo in to je daleč od večine, kaj šele od vseh.
In veliko ljudi oz. mnogo ljudi tudi dejansko bi to spremembo izkoristilo, to je dejstvo. Enako je pa dejstvo, da je to izjemno glup izgovor za neizvedbo spremembe.
Čisto vseeno, vsi, mnogi, ne spremeni dejstva, da ima Hojs državljane, tudi tebe, za norca. Da bodo nagajal ubogi vladi in hodil stat ob polnoči po trgih in ulicah, pa da ni za spreminjat stvari tik pred zdajci, jebe se nej. Tole je namenjeno izključno zajebavanju ljudi v mozek in je blo lepo povedano, če znaš brat med vrsticami, čemu je namenjena policijska ura, omejitev gibanja, kakorkoli se že temu reče.
Če se bomo v naši familiji odločil imet večerjo po tehtnem premisleku, hebiga nečakinj nisem videl že dva meseca, bomo šli mi domov takrat ko bomo zaključili in se poserjem na policijsko uro. Smo že nekaj študirali, da bi začel prej. Po tem driskanju Hojsa ni variante da hitimo, se bo zgodila državljanska nepokorščina.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in Car

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
Čisto vseeno, vsi, mnogi, ne spremeni dejstva, da ima Hojs državljane, tudi tebe, za norca.

Glede citiranega - ja, izpostavljeno dejstvo drži in to me moti, zelo. A še vedno ni potrebe, da se že itak veliko sranje (hojsovo delovanje zdaj in na splošno) še dodatno napihne in razmaže v obliki kot je bilo videno zgoraj. Hojs je ciljal na neko bolj kot ne določeno zadevo na podlagi katere pusti ukrep, ki omejuje / velja za vse ampak ne zato, ker bi to kar ga moti pripisoval vsem po vrsti kot je bilo navedeno in na kar sem jaz repliciral.

Kar se pa necitiranega dela tiče in državljanske nepokoriščine - mislim, da ne boš edini :D
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.749
540
113
42
povsod malo
Ne morem prebrat celega članka. Baje ga nimajo v registru ne Nemci, ki jih imajo 200 niti v Ameriki.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Jutri grem domov iz tujine po dolgem času..... kaj berem od ene aplikacije? Ali je dovolj še zmeraj tist papir za prehod med občinami?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.677
5.833
113
Jutri grem domov iz tujine po dolgem času..... kaj berem od ene aplikacije? Ali je dovolj še zmeraj tist papir za prehod med občinami?




1. člen

5. potovanja oseb, ki so vstopile v Republiko Slovenijo z namenom tranzita čez ozemlje Republike Slovenije v sosednjo državo ali do svojega prebivališča v Republiki Sloveniji.


Potem še glej, na katerem seznamu je država, iz katere prihajaš
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.461
1.467
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Berem dopoldne podatke, da je bilo včeraj skoraj 2000 okuženih, s tem, da je bilo skoraj 30% okuženost. No, sedajle pa vidim, da so kar združili oba testa skupaj in je procent takoj padel na 20%. Super, ukrepi torej delujejo...
 
  • Haha
Reactions: Matey