Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
K
kaj smo pa mi pri sebi sprmenili recimo v zadnjih 20 letih, da bi bilo drugače kot je, točno noč, vedno čakamo drugega, ki bo to naredil namesto nas, zato pa je kot je, če sam nimaš želje, volje, zakaj bi jo politika imela, v razvitih državah bi 98% strank, ki so pri nas na oblasti zadnjih 25 let bilo tam že na smetišču zgodovine
Kaj pa bi ti želel, da se v politiki spremeni? To je demokracija, človek. Enkrat eni, drugič drugi, vsi drugačni a hkrati enaki. Kdorkoli bi želel kaj spremeniti, je to poskus diktature, ki jo je v demokraciji potrebno že v štartu zatreti. Povsod po svetu je enako, kjer se fura ta sistem.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
prihodnost naroda je v rokah volivcev, kdo pravi, da bi politika kaj spreminjala, ampak ok, sem dojel v zadnjih 4 tvojih postih, da logično razmišljanje in samokritičnost niso tvoja vrlina, bo še najbolje tako, da je za vse tvoje težave in težave naroda, kriva izključno leva ali pa desna politika, se strinjam, je lažje tako živeti
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.603
-204
113
kaj je sploh foa, da zdej odprejo in pol zaprejo? zakaj ne zaprejo ze zdej in odprejo po novem letu?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Politiki skrbijo v prvi vrsti za svoje riti.. zacnimo s precednikom... potem mas stabilne stranke z mocnimi vodji, ki imajo pod sabo “kimavcke”, ki so veseli, da so prvi na vasi.. poj mas en kup strank, ki se ukvarjajo sami s sabo... in zarad teh lastnih tezav ne moreno biti resna konkurenca unim prej.. so pa veseli, da so vsaj drugi na vasi

stroka.. ne vem.. pricakoval bi, da se kaj iz lastnih napak naucijo, spremljajo druge po svetu... pa mam obcutek da se vedno spilajo “bogove v belem”.. predlogi so pa bolj kot ne tavanje v temi..

o solstvu - je pa skoda besed


kopiranje nemških ukrepov in avstrijskih, pa ne bom rekel, da gor prinašajo bajne rezultate, ampak pri nas še slabše, zakaj? zato ker ljudje že danes razmišljajo kako bodo imeli 2 telefona za prehajanje mej in bodo z aplikacijo nategnili nadzorne organe, ker mirsi in podobni imajo tako zanimivo privatno življenje kot pablo escobar , da si ga želijo nadzirati
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
prihodnost naroda je v rokah volivcev, kdo pravi, da bi politika kaj spreminjala, ampak ok, sem dojel v zadnjih 4 tvojih postih, da logično razmišljanje in samokritičnost niso tvoja vrlina, bo še najbolje tako, da je za vse tvoje težave in težave naroda, kriva izključno leva ali pa desna politika, se strinjam, je lažje tako živeti
Omeji se na trenutne težave. Stokrat sem napisal, da je kriva stroka ... nesposobneži, za katere se je izkazalo, da nimajo pojma o stvareh, za katere bi se naj šolali. Naj nekdo preveri njihova potrdila o izobrazbi, predvsem pa njihovo znanje! Dr. Zemljići in dr.Pokopići ...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Omeji se na trenutne težave. Stokrat sem napisal, da je kriva stroka ... nesposobneži, za katere se je izkazalo, da nimajo pojma o stvareh, za katere bi se naj šolali. Naj nekdo preveri njihova potrdila o izobrazbi, predvsem pa njihovo znanje! Dr. Zemljići in dr.Pokopići ...

da ne pozabiš, tudi tvoja draga je stroka, ki dela v DSOju, problemi DSOja so dolgotrajni, in ja stroka ima trenutno težave po vsej EU, drugače pa imaš tudi ti sam možnost preveriti potrdila o izobrazbi tako omenjenih v postu kot recimo mene, samo na pravi " organ " se je potrebno obrniti
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
2.006
828
113
kopiranje nemških ukrepov in avstrijskih, pa ne bom rekel, da gor prinašajo bajne rezultate, ampak pri nas še slabše, zakaj? zato ker ljudje že danes razmišljajo kako bodo imeli 2 telefona za prehajanje mej in bodo z aplikacijo nategnili nadzorne organe, ker mirsi in podobni imajo tako zanimivo privatno življenje kot pablo escobar , da si ga želijo nadzirati
Kolk je drzava resno vzela ta app sem ugotovil danes - edini app slovenskih ponudnikov (da ne recem drzavni!) - ki me je ob namestitvi pozdravil... anglesko.
tko resno? Razumem da je bilo kao poceni.. pa se je mudilo — ampak spremenit osnovni jezik appa ne moreta bit vec kot 2 klika..in zdej nej tak app si namesti in uporablja moj fotr - ki je gor rasel ob (pomoje) ruscini.. vsekakor pa cirilici... zato da bo po 2 mescih lahko iz ene obcine prisel v drugo pogledat vnuke??
hvala taki drzavi ...
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Kamele0N in bizi

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
mene je pozdravil slovensko, sicer že 2 meseca nazaj, ampak hej, kaj bi bilo šele , če bi te pozdravil hrvaško, najbrž bi ti preko BT vsadil sam virus
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.621
113
:) mal ga bi lahko pa tud moderniziral....

Če moja 2 znata hendlat server.....pa gledat filme/nadaljevanke gor.....pa viber....whatsup....pa tablice.....

Pa sta se učila francosko...nemško v OŠ/SŠ
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.034
3.928
113
Na tej tvoji sliki je velik gumb "VNESITE POTRDITEV OKUŽBE"? Kakšna navodila še potrebuješ?


Kako priti do kurčeve Tan kode , foter dobil neke čitabule ,ko je minilo 7 dni od zadnjega kontakta in nikjer napisano kak prideš do kode.

Od nijz sploh nobeden ne vpraša kdo živi v bajti , če se ne bi sam izoliral bi lahko nosil virus po celi Evropi , ker bi moral na službeno pot.

Ja na srečo nisma nič pobrala ampak nekdo od domačih pa je zaenkrat na intezivni negi.

Take imamo pri teh nesposobnežih v vladi ali na NIJZ . Pojma nimajo kako bi omejili epidemijo .
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
sicer mi gre tip na ku.rac ,ampak on pravi, da gor ljudje upoštevajo priporočila in ne iščejo zarot v vsakem stavku, ki jim ga posreduje vlada, in dragi moji sofuromaši, to je tisto, kar nas loči od Balkancev in če hočete izraz Evropejcev, vsi si silno želite ,da bi bili več kot je Ante iz Splita, Safet iz Bihače ali pa ĐorĐe iz Leskovaca, ampak dragi moji , obnašanje je tisto, kar nas prikuje ,trdo in neizprosno, pa čeprav si ne želimo ,nazaj na Balkan, ker Nemci, Avstrijci in ostali razviti svet se ne sprašuje, kakšno zaroto proti lastnem narodu ima njihova vlada , ampak kako bi lahko sami doprinesli k izboljšanju razmer, me zanima, če bi v trentni situaciji vladal SD, če bi se vsi skeptiki ravno tako spraševali katere podatke aplikacija ostani zdrav želi od vas, da vas potolažim, 99% ljudi na tem forumu ima lajf tako dolgočasen , da ga tudi vlada ne želi spremljati
Nasa najvecja bolecina so, da ni 100% nadomestila in DSOji. Nesorazmerno stevilo smrti imamo zaradi bolecine DSOjev, neobvladljivo stevilo novookuzenih pa, ker si ljudje v teh tezkih casih ne morejo privosciti niti eura izpada dohodka in hodijo v sluzbe kuzni. Tudi ce jim povrnes 100% dohodka, se jim se vedno pozna zaradi manjka nadomestila prevoza na delo in prehrane.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Tole zna biti pravi pristop (sem že prevrtel na pravi timestamp):


Drugače pa se splača pogledati cel intervju. Gosti so Fafangel, predstavnica Covid sledilnika in IJS.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.626
6.026
113
blizu močvirne prestolnice
Nasa najvecja bolecina so, da ni 100% nadomestila in DSOji. Nesorazmerno stevilo smrti imamo zaradi bolecine DSOjev, neobvladljivo stevilo novookuzenih pa, ker si ljudje v teh tezkih casih ne morejo privosciti niti eura izpada dohodka in hodijo v sluzbe kuzni. Tudi ce jim povrnes 100% dohodka, se jim se vedno pozna zaradi manjka nadomestila prevoza na delo in prehrane.
Pa ti veš da je 90% kader v dso sd? Zakaj Slovenija ne gre naprej? Ker je prepredene z nesposobnimi kadri. Poleg tega pa imamo nespsobne zdravstvene ministre in sedanji je ogledalo vsega zakaj stvar ne laufa. Potem ste pa še vi in biciklisti pa smo kjer smo. Da pa celotna vlada dela neumnosti pa tudi vemo. Ampak ne želi si, da pridejo pajaci iz kul.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
Pa ti veš da je 90% kader v dso sd?

Tudi če bi to bilo res (ker je tvoja trditev kar ena iz riti potegnjena številka in stranka), in tudi če bi imela še zadnja čistilka člansko izkaznico katerekoli stranke, ki komurkoli ni všeč, bi morali vlada in resorni minister poskrbeti za strategijo v DSO, da se ni delalo neumnosti. Ampak se je vlada v tem času ukvarjala z nastavljanjem svojih kadrov malo naokol. Pa za te kadre dvomim, da so tako u iber sposobni, da je bilo to vredno bolj kot ukvarjanje z epidemijo. Aja, pa bilo je treba iz riti potegnit represivne ukrepe ravno proti biciklistom, ker jim je šlo na živce, da je folk malo kolesaril pa cingljal po centru Ljubljane. Kako točno so jih biciklisti ovirali pri boju proti epidemiji v DSO in pri sprejetju bolj pametnih ukrepov za karantene v službah?
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
Tisti, ki udrihate čez stroko - a se še spomnite, da sta po hitrem postopku letela stran z vrha NIJZ najprej Pirnatova in potem Eržen? In je zdaj na vrhu inštitucije, ki naj bi bila ena od glavnih v boju proti epidemiji, strokovnjak za odvisnosti od drog? Glavni epidemiolog v državi se je pa raje sam odstranil, da mu ni treba več sodelovati z vlado? Beovićka pa vsake toliko daje izjave, ki kažejo na povsem drugo mnenje od tistega, s katerim potem upravičuje sprejete ukrepe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Tisti, ki udrihate čez stroko - a se še spomnite, da sta po hitrem postopku letela stran z vrha NIJZ najprej Pirnatova in potem Eržen? In je zdaj na vrhu inštitucije, ki naj bi bila ena od glavnih v boju proti epidemiji, strokovnjak za odvisnosti od drog? Glavni epidemiolog v državi se je pa raje sam odstranil, da mu ni treba več sodelovati z vlado? Beovićka pa vsake toliko daje izjave, ki kažejo na povsem drugo mnenje od tistega, s katerim potem upravičuje sprejete ukrepe.
Pa to je to! Zraven pa še vsi dohtarji in strokovnjaki, ki iščejo svojih 5 minut slave in javno zagovarjajo ta šalabajzerizem z namenom lezenja v rit, da bi prišli do kakšne funkcije.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.413
3.526
113
Tisti, ki udrihate čez stroko - a se še spomnite, da sta po hitrem postopku letela stran z vrha NIJZ najprej Pirnatova in potem Eržen? In je zdaj na vrhu inštitucije, ki naj bi bila ena od glavnih v boju proti epidemiji, strokovnjak za odvisnosti od drog? Glavni epidemiolog v državi se je pa raje sam odstranil, da mu ni treba več sodelovati z vlado? Beovićka pa vsake toliko daje izjave, ki kažejo na povsem drugo mnenje od tistega, s katerim potem upravičuje sprejete ukrepe.
Sanjski tim bi bil Fafangel, Eržen in Pirnatova. Samo najbrž nimajo pravih značk pripetih.