Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.039
113
Kaj mislite, če bi se recimo v naslednjem tednu številke okuženih zmanjšalo, kaj bi rekla vlada ?
- da so sprostitve ukrepov pokazale, da so bili ukrepi slabi in da bi bilo dobro s sprostitvami nadaljevati ???
- da so ukrepi po 2 mesecih pokazali rezultat, da so na dobri poti in bodo zato ukrepe še zaostrili ???.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Ne Blackjack prav, da je na Češkem pa v Avstriji točn tko.
Jebe lud zbunjenog.


sicer mi gre tip na ku.rac ,ampak on pravi, da gor ljudje upoštevajo priporočila in ne iščejo zarot v vsakem stavku, ki jim ga posreduje vlada, in dragi moji sofuromaši, to je tisto, kar nas loči od Balkancev in če hočete izraz Evropejcev, vsi si silno želite ,da bi bili več kot je Ante iz Splita, Safet iz Bihače ali pa ĐorĐe iz Leskovaca, ampak dragi moji , obnašanje je tisto, kar nas prikuje ,trdo in neizprosno, pa čeprav si ne želimo ,nazaj na Balkan, ker Nemci, Avstrijci in ostali razviti svet se ne sprašuje, kakšno zaroto proti lastnem narodu ima njihova vlada , ampak kako bi lahko sami doprinesli k izboljšanju razmer, me zanima, če bi v trentni situaciji vladal SD, če bi se vsi skeptiki ravno tako spraševali katere podatke aplikacija ostani zdrav želi od vas, da vas potolažim, 99% ljudi na tem forumu ima lajf tako dolgočasen , da ga tudi vlada ne želi spremljati
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Smeh no, kaj je vse to na TV ala poročila, ...kakšen pralni stroj možganov :valjamse:. Resno, a to sploh še kdo gleda? Kategorija kmetija, big brother, reality show, esmeralda, burak...cel dan komaj čakaš kaj bo danes in jutri novega in misliš, da ne more biti slabše, bum, zaplet,...kaj sledi, kdaj bo katarza :cheer:
 
Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
sicer mi gre tip na ku.rac ,ampak on pravi, da gor ljudje upoštevajo priporočila in ne iščejo zarot v vsakem stavku, ki jim ga posreduje vlada, in dragi moji sofuromaši, to je tisto, kar nas loči od Balkancev in če hočete izraz Evropejcev, vsi si silno želite ,da bi bili več kot je Ante iz Splita, Safet iz Bihače ali pa ĐorĐe iz Leskovaca, ampak dragi moji , obnašanje je tisto, kar nas prikuje ,trdo in neizprosno, pa čeprav si ne želimo ,nazaj na Balkan, ker Nemci, Avstrijci in ostali razviti svet se ne sprašuje, kakšno zaroto proti lastnem narodu ima njihova vlada , ampak kako bi lahko sami doprinesli k izboljšanju razmer, me zanima, če bi v trentni situaciji vladal SD, če bi se vsi skeptiki ravno tako spraševali katere podatke aplikacija ostani zdrav želi od vas, da vas potolažim, 99% ljudi na tem forumu ima lajf tako dolgočasen , da ga tudi vlada ne želi spremljati
Ne pozabi, da jim po številu okužb ne gre nič bolje. Imajo pa precej manj mrtvih, ker so imeli 4x manj vdorov v DSO, kot pa mi, pri čemer je več kot polovica umrlih ravno iz DSO.
Od nas jih loči dejansko to, da imajo precej manj balkancev s kupljenimi šolami v stroki ...
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.039
113
sicer mi gre tip na ku.rac ,ampak on pravi, da gor ljudje upoštevajo priporočila in ne iščejo zarot v vsakem stavku, ki jim ga posreduje vlada, in dragi moji sofuromaši, to je tisto, kar nas loči od Balkancev in če hočete izraz Evropejcev, vsi si silno želite ,da bi bili več kot je Ante iz Splita, Safet iz Bihače ali pa ĐorĐe iz Leskovaca, ampak dragi moji , obnašanje je tisto, kar nas prikuje ,trdo in neizprosno, pa čeprav si ne želimo ,nazaj na Balkan, ker Nemci, Avstrijci in ostali razviti svet se ne sprašuje, kakšno zaroto proti lastnem narodu ima njihova vlada , ampak kako bi lahko sami doprinesli k izboljšanju razmer, me zanima, če bi v trentni situaciji vladal SD, če bi se vsi skeptiki ravno tako spraševali katere podatke aplikacija ostani zdrav želi od vas, da vas potolažim, 99% ljudi na tem forumu ima lajf tako dolgočasen , da ga tudi vlada ne želi spremljati
A da vlada ukrepe spreminja 3x v treh dneh pa ni balkansko? Pa da ima strokovna svetovalna skupina dopoldan čisto drugačna stališča kot popoldan - kot pravi Gantar?
Boš rekel da je to dobro premišljena dolgoročna strategija????
 
  • Haha
Reactions: Gonzo

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Ne pozabi, da jim po številu okužb ne gre nič bolje. Imajo pa precej manj mrtvih, ker so imeli 4x manj vdorov v DSO, kot pa mi, pri čemer je več kot polovica umrlih ravno iz DSO.
Od nas jih loči dejansko to, da imajo precej manj balkancev med zdravniki ...


od nas jih loči to, da je sistem v domovih poštiman kot se zagre ,koliko je gor medicinskih sester in zdravnikov iz Balkana, si ti niti predstavljaš ne, pa reciva takole vsak 20ti zdravnik je na ić in vsaka 10 sestra je na ić, sedaj mi pa povej kdo je tukaj Balkanc? se mi zdi , da tvoja tudi dela v DSOju, se pravi je Balkanka
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
A da vlada ukrepe spreminja 3x v treh dneh pa ni balkansko? Pa da ima strokovna svetovalna skupina dopoldan čisto drugačna stališča kot popoldan - kot pravi Gantar?
Boš rekel da je to dobro premišljena dolgoročna strategija????

praviš, če bi bila na oblasti SD , da bi bilo vse drugače (kjer si prebral SD, lahko vneseš poljubno stranko)
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
od nas jih loči to, da je sistem v domovih poštiman kot se zagre ,koliko je gor medicinskih sester in zdravnikov iz Balkana, si ti niti predstavljaš ne, pa reciva takole vsak 20ti zdravnik je na ić in vsaka 10 sestra je na ić, sedaj mi pa povej kdo je tukaj Balkanc? se mi zdi , da tvoja tudi dela v DSOju, se pravi je Balkanka
In seveda smo za slab sistem v naših DSO krivi civilisti, ki s to vojno nimamo kaj dosti, razen da se skrivamo med štirimi stenami. :bonk:
Še vedno so zame vsaj v 90% za okužbe krivi ukrepi in navodila v zdravstvenih in oskrbovalnih ustanovah. To so edina prava žarišča ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi in jonny77

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
In seveda smo za slab sistem v naših DSO krivi civilisti, ki s to vojno nimamo kaj dosti, razen da se skrivamo med štirimi stenami. :bonk:
Še vedno so zame vsaj v 90% za okužbe krivi ukrepi in navodila v zdravstvenih in oskrbovalnih ustanovah. To so edina prava žarišča ...
Kdor dela v DSOju se mi ne zdi civilist, to, da so razmere v DSOjih ,ker si ravno pri koritu ,katastrofalne veš , da trajajo vsaj 20 let, ampak , hej , krivi so tisti, ki zadeve niso rešili v 8 mesecih
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in 8888

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
2.006
828
113
A da vlada ukrepe spreminja 3x v treh dneh pa ni balkansko? Pa da ima strokovna svetovalna skupina dopoldan čisto drugačna stališča kot popoldan - kot pravi Gantar?
Boš rekel da je to dobro premišljena dolgoročna strategija????
Pa da so nas akterji, ki so sedaj na oblasti (govorim in za leve in desne) ze parkat nategnil.. pa so se vedno tu - reinkarnirani, prebarvani,... in mi naj jim verjamemo in sledimo?
Najprej naj bodo vzor - potem lahko vzamejo palico.. ce zugajo samo s palico - jih slej al prej nekje pricaka ... palica
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey, sad in shift

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.603
-204
113
"Po neuradnih informacijah Televizije Slovenija pa naj bi strokovna skupina v sproščanje ukrepov privolila pod enim pogojem, in sicer, da se od 24. decembra do 4. januarja uveljavi popolno zaprtje javnega življenja in vseh dejavnosti. "

zdej pa rec da ukrepi niso le fetisi posameznikov.

pa za kozlat, kako se spilajo kr tko mal, da so vsi srecni.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Pa da so nas akterji, ki so sedaj na oblasti (govorim in za leve in desne) ze parkat nategnil.. pa so se vedno tu - reinkarnirani, prebarvani,... in mi naj jim verjamemo in sledimo?
Najprej naj bodo vzor - potem lahko vzamejo palico.. ce zugajo samo s palico - jih slej al prej nekje pricaka ... palica

to folku ne moreš dopovedati, ker, če bi jim bilo to jasno, 90% ljudi, ki danes sedijo v parlamentu jih danes ne bi bilo niti v revij moj pes
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Kdor dela v DSOju se mi ne zdi civilist, to, da so razmere v DSOjih ,ker si ravno pri koritu ,katastrofalne veš , da trajajo vsaj 20 let, ampak , hej , krivi so tisti, ki zadeve niso rešili v 8 mesecih
Politikom sploh ni mar za reśevanje zadev, butasti ukrepi so pogruntavščina idiotov, ki sploh ne vidijo problema. Zabluzila je stroka, ki dejansko dokazuje, da nimajo nobenega znanja o ničemer, idioti s kupljenimi šolami.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Politikom sploh ni mar za reśevanje zadev, butasti ukrepi so druga zadeva idiotov, ki sploh ne vidijo problema. Zabluzila je stroka, ki dejansko dokazuje, da nimajo nobenega znanja o ničemer, idioti s kupljenimi šolami. Na drugi strani pa idioti v politiki, ki sprejemajo ukrepe z namen reševanja ne da bi vedeli kaj je sploh treba rešiti.

se pravi, politiki ni mar, stroka pa nima pojma, vidiš, tvoja tržna niša, sploh ne veš kaj zamujaš
 

hgard

Guru
22. jul 2007
4.072
563
113
Pozdravljam ukrep, da se ukine obveza nošenja mask zunaj.

Mi pa da mislit, da so ta ukrep jeseni sprejeli tako malo na zalogo, ko je bila prilika, da nas malo bolj privijejo, so jo sprejeli da bo za vladi hudi čase.
Ukrep nošenja mask zunaj, na Šmarni gori pa v planinah, pa na sprehodu v naravi ni k epidemiološki situaciji prinesel prav nič. Nula koma jozef. Pač nihče se ne okuži zunaj na prostem ob upoštevanju 2m razdalje.

To je zdaj postal preveč kompleksen ukrep. Maksimalni nivo dojemanja je - maske na prostem so da/ne. Si kdo predstavlja človeka, ki da masko gor, ko sreča znanca in se začne z njim pogovarjati?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
[QUOTE="hgard, post: 3020765, member: 136"Si kdo predstavlja človeka, ki da masko gor, ko sreča znanca in se začne z njim pogovarjati?
[/QUOTE]

to je pri nas nepredstavljivo, čeprav so azijci to počeli že pred covidom, ampak ,hej, kaj pa oni vedo
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
2.006
828
113
se pravi, politiki ni mar, stroka pa nima pojma, vidiš, tvoja tržna niša, sploh ne veš kaj zamujaš
Politiki skrbijo v prvi vrsti za svoje riti.. zacnimo s precednikom... potem mas stabilne stranke z mocnimi vodji, ki imajo pod sabo “kimavcke”, ki so veseli, da so prvi na vasi.. poj mas en kup strank, ki se ukvarjajo sami s sabo... in zarad teh lastnih tezav ne moreno biti resna konkurenca unim prej.. so pa veseli, da so vsaj drugi na vasi

stroka.. ne vem.. pricakoval bi, da se kaj iz lastnih napak naucijo, spremljajo druge po svetu... pa mam obcutek da se vedno spilajo “bogove v belem”.. predlogi so pa bolj kot ne tavanje v temi..

o solstvu - je pa skoda besed
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Politiki skrbijo v prvi vrsti za svoje riti.. zacnimo s precednikom... potem mas stabilne stranke z mocnimi vodji, ki imajo pod sabo “kimavcke”, ki so veseli, da so prvi na vasi.. poj mas en kup strank, ki se ukvarjajo sami s sabo... in zarad teh lastnih tezav ne moreno biti resna konkurenca unim prej.. so pa veseli, da so vsaj drugi na vasi

stroka.. ne vem.. pricakoval bi, da se kaj iz lastnih napak naucijo, spremljajo druge po svetu... pa mam obcutek da se vedno spilajo “bogove v belem”.. predlogi so pa bolj kot ne tavanje v temi..

o solstvu - je pa skoda besed


kaj smo pa mi pri sebi sprmenili recimo v zadnjih 20 letih, da bi bilo drugače kot je, točno noč, vedno čakamo drugega, ki bo to naredil namesto nas, zato pa je kot je, če sam nimaš želje, volje, zakaj bi jo politika imela, v razvitih državah bi 98% strank, ki so pri nas na oblasti zadnjih 25 let bilo tam že na smetišču zgodovine