Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.407
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Sem zdajle poslušal novinarsko konferenco. Vedel sem, da bodo bluzili sto na uro, ampak sem vseeno presenečen, koliko dreka so en govorec in par ministrov zmožni sproducirati v uri in pol. Na nobeno novinarsko vprašanje niso znali direktno odgovoriti, temveč so tako obračali besede, da nazadnje še sami niso več vedeli za kaj se gre. Parkrat so jih vprašali, zakaj se ne spoštuje tabela, ki so jo objavili prejšnji teden, pa so kar zatrjevali, da jo popolnoma upoštevajo!? Pa, ok, a ti kravatarji, nadljudje še vedno mislijo, da smo navadna raja idioti? Pa kar nekaj vprašanj glede aplikacij, Hojs se je izmikal, Kacin pa je nazadnje nemočno dejal, da to ni v njegovi pristojnosti.
Resno, kam vse to pelje, tonejo globje in globje!!!!!
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.625
113
Tisti del kako je Nemčija odfurala do sedaj so izpustili, kajne? In kako bodo odfurali od 10.1. naprej (šole se bodo odprle za vse, itd. itd.) bodo tudi izpustili? Oni znajo samo skopirat neke ukrepe pri tem, da so sedaj nekaj na horuk odprli za par dni. Aja, pa aplikacija ja...rešiteljica vseh problemov.
Ja od njih bodo prekopirali par najbolj restriktivnih zadev, jih totalno idiotsko vkomponirali v svoj zmazek od ukrepov, nato pa pozabili ukiniti, ko jih Nemci opustijo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.625
113
Sem zdajle poslušal novinarsko konferenco. Vedel sem, da bodo bluzili sto na uro, ampak sem vseeno presenečen, koliko dreka so en govorec in par ministrov zmožni sproducirati v uri in pol. Na nobeno novinarsko vprašanje niso znali direktno odgovoriti, temveč so tako obračali besede, da nazadnje še sami niso več vedeli za kaj se gre. Parkrat so jih vprašali, zakaj se ne spoštuje tabela, ki so jo objavili prejšnji teden, pa so kar zatrjevali, da jo popolnoma upoštevajo!? Pa, ok, a ti kravatarji, nadljudje še vedno mislijo, da smo navadna raja idioti? Pa kar nekaj vprašanj glede aplikacij, Hojs se je izmikal, Kacin pa je nazadnje nemočno dejal, da to ni v njegovi pristojnosti.
Resno, kam vse to pelje, tonejo globje in globje!!!!!
Ti samo mirno zaupaj karkoli rečejo. Če si zmeden, ker je prav povedal, preprosto žrebaj, morebitno kazen pa mirno sprejmi v skupno dobro :valjamse: :valjamse:
 
  • Haha
Reactions: bertoncl
2. okt 2007
3.754
2.224
113
Ja od njih bodo prekopirali par najbolj restriktivnih zadev, jih totalno idiotsko vkomponirali v svoj zmazek od ukrepov, nato pa pozabili ukiniti, ko jih Nemci opustijo.

saj imamo mi sedaj že bolj restriktivno kot Nemci. Ali Hojs misli, da je narod tako butast, da ni informiran, kako imajo drgje. Ker bo še teden dni razlagal, kao so se zgledovali po Nemčiji, ne me basat, res, kam tonemo...
Potem pa se čudimo, da folk se ne drži ukrepov, če pa ne ve ,česa se naj drži, če na isti tiskovki trije drugače predstavijo oz. nimajo pojma podat jasnega odgovora.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.430
9.370
113
Sem zdajle poslušal novinarsko konferenco. Vedel sem, da bodo bluzili sto na uro, ampak sem vseeno presenečen, koliko dreka so en govorec in par ministrov zmožni sproducirati v uri in pol. Na nobeno novinarsko vprašanje niso znali direktno odgovoriti, temveč so tako obračali besede, da nazadnje še sami niso več vedeli za kaj se gre. Parkrat so jih vprašali, zakaj se ne spoštuje tabela, ki so jo objavili prejšnji teden, pa so kar zatrjevali, da jo popolnoma upoštevajo!? Pa, ok, a ti kravatarji, nadljudje še vedno mislijo, da smo navadna raja idioti? Pa kar nekaj vprašanj glede aplikacij, Hojs se je izmikal, Kacin pa je nazadnje nemočno dejal, da to ni v njegovi pristojnosti.
Resno, kam vse to pelje, tonejo globje in globje!!!!!
Vpraš kle gor ene par mandeljcov, mogoče ti zna kater razložit. Zadnjič se je ynosu zdel Hojs suveren, čeprav tuhtam in tuhtam, pa ne najdem neki suverenga na njemu. Optiplex ne more prehvalt, rOcky neki govori o covididiotih, floki prav da njemu ni panike.

Jebe lud zbunjenog.....
 
2. okt 2007
3.754
2.224
113
ko človek na isti tiskovki sam sebe negira. Ker ste tukaj na Alterju sami stručkoti, kaj je pravilno, da ne plačam kazni...

1607947098699.png
 
  • Haha
Reactions: bertoncl

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.325
3.381
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
ko človek na isti tiskovki sam sebe negira. Ker ste tukaj na Alterju sami stručkoti, kaj je pravilno, da ne plačam kazni...

Poglej priponko 39644

Sarkazem on:
To si natisneš in prerežeš, da imaš zgornji in spodnji del...
Policistu rečeš, da si pripravljen na kazen, pokažeš zgornji del, te popiše in greš naprej.
Ko pride kazen, pa jim daš spodnji del skupaj s pritožbo, ker bi te policist moral samo obrniti...
Sarkazem off...

Ah, pa vlada...
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.407
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
ko človek na isti tiskovki sam sebe negira. Ker ste tukaj na Alterju sami stručkoti, kaj je pravilno, da ne plačam kazni...

Poglej priponko 39644
No, tole sem poslušal, pa se je naš Hojzi dobro izvlekel. "Gospa pred vami je vprašala, če dobiš kazen, če te policaj ustavi na občinski meji. Ne, ne dobiš kazni, policaj te obrne in greš nazaj. Druga stvar pa je, če te ustavi v drugi občini, takrat pa dobiš kazen." :bruh:
Btw., kolk globok v drugi občini moraš bit, da ti še ne napiše kazni? Točno na meji al si lahko 2o m stran?:p
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.223
113
42
V čem je fora, da odprejo kozmetične salone a tetoverji in pirserji morajo bit pa zaprti? Ti imajo studie stokrat bolj čiste kot katerikoli frizer
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.535
922
113
Torej glede prehajanja občin z aplikacijo še vedno ni povsem jasnega odgovora (če ima policaj pristojnost preverjati na telefonu, če je aplikacija naložena in če je tudi funkcionalna)?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Torej glede prehajanja občin z aplikacijo še vedno ni povsem jasnega odgovora (če ima policaj pristojnost preverjati na telefonu, če je aplikacija naložena in če je tudi funkcionalna)?
Kako nima pristojnosti? Lahko ti tudi pokaže, kako se čuti pendrek od zunaj in od znotraj, od spredaj in od zadaj.