Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Brezveze je da dajo ven nek načrt odpiranja, potem pa ga ignorirajo zato ker so številke previsoke da bi kaj odprli, oni pa so hoteli na vsak način odpreti frizerje, smučišča in podobne nesmisle. Potem pa vseeno sprejmejo odprtje na podlagi nekih tretjih kriterijev ki si jih sproti izmislijo.
Smučišča sploh niso bila zaprta - prepovedan je bil le prevoz z nihajkami in krožno kabinskimi.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.430
9.370
113
Za smetenje si odpri svojo temo.
Res? No potem pa čakamo tvojo analizo tega, kako je lahko pomlad z začetkom poletja primerljiva z jesenjo in začetkom zime v smislu širjenja respiratornih virusov in povezave uspešnosti pomladnih ukrepov z jesensko zimskimi. Mal si ga pihnu mim, ne mal nego orenk.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.500
4.619
113
Res? No potem pa čakamo tvojo analizo tega, kako je lahko pomlad z začetkom poletja primerljiva z jesenjo in začetkom zime v smislu širjenja respiratornih virusov in povezave uspešnosti pomladnih ukrepov z jesensko zimskimi. Mal si ga pihnu mim, ne mal nego orenk.
Pa saj je samo zdravnik ali nekaj v tem rangu, kako naj on to ve...ob taki slovenski stroki bi začel še podpirat uvoz nekvalificiranih bosancev.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.413
3.525
113
Zato ob slicnih ukrepih na ceskem/slovaskem in v Avstriji stvari gredo na konkretno boljse, pri nas pa je narava virusa taka da lahko delas kar hoces pa bo okuzb in obolelih vse vec.

Vedno smo bili posebna narava. Za vzor vsem okoli nas. :zmaga:
Ja še posebej na Slovaškem ja.
Lahko, da se imaš za dohtarja, samo si pa bolj pitbulu podoben, ki se samo zaganja in skače na vsako stvar, namesto, da bi z argumenti prišel na plano.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Res? No potem pa čakamo tvojo analizo tega, kako je lahko pomlad z začetkom poletja primerljiva z jesenjo in začetkom zime v smislu širjenja respiratornih virusov in povezave uspešnosti pomladnih ukrepov z jesensko zimskimi.

Kaj bi tako analiziral primarijus? Po svedsko? Da bo jesen na svedskem mirna ker bo prekuzenost? ALi ker se spomladi in jeseni VSI spopadajo z enakimu ukrepi? Ali se ukrepi po svetu razikujejo po tvoji moralni presoji?

Korona, ukrepi, uspesnost? Fakte imas na terenu. Ce jih ne razumes lahko tukaj moraliziras o neki kredibilnosti.
 
  • Ljubezen
Reactions: SamSvoj

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.746
540
113
42
povsod malo
Najbolj pomembno je da se bo lahko bogatija šla smučat in so odprte tekstilne trgovine. Z aplikacijo seveda.
Še vedno pa niso uredili 100% bolniške če se nalezeš v službi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.413
3.525
113
Pa saj je samo zdravnik ali nekaj v tem rangu, kako naj on to ve...ob taki slovenski stroki bi začel še podpirat uvoz nekvalificiranih bosancev.
Če bi on bil dohtar nebi take klatil okoli. Pomoje je samo dohtarja videl kako malica, pa je rekel, sej to pa jat tudi znam in evo imamo še enga dohtarja.
 
  • Haha
Reactions: p4pe

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: sad in SamSvoj

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.438
1.877
113
Brezveze je da dajo ven nek načrt odpiranja, potem pa ga ignorirajo zato ker so številke previsoke da bi kaj odprli, oni pa so hoteli na vsak način odpreti frizerje, smučišča in podobne nesmisle. Potem pa vseeno sprejmejo odprtje na podlagi nekih tretjih kriterijev ki si jih sproti izmislijo.
Isto je bilo s prvim seznamom. Na koncu je obveljal Ivanov tviter.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
prehod.JPG
Temu se reče decentralizacija po Slovensko:nigladek::bonk::gorjaca:
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.039
113
Khmm takole razmišljam, zdej, če je zapiranje na občine res potreben ukrep, ki preprečuje širjenje virusa, ali je potem sedaj uvajanje izjemo za tiste, ki imajo aplikacijo ogrožanje javnega zdravja?
Bodo sedaj tisti z aplikacijami prenašali virus med občinami? A so tisti z aplikacijo kaj bolj imuni na virus, kot tisti brez?
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Ko so češkega ministra zalotili brez maske, je naslednji dan letel.
Kdaj bodo pa pri nas enaki ukrepi? Kaj misliš?

Hruske in jabolke, ali izgovori?

Pravocasno, da ni bullyjev ki ze ne bodo upostevali navodil in se celo znasali nad kaksno nemocno "inspektorico":
 
  • Ljubezen
Reactions: SamSvoj

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.508
412
83
Kateri zakon, pa daje pravico redarju ali policistu, da mi preverja po telefonu, brez sodne odredbe?
Tole sem se prvo vprašal, ko sem to prebral. Če ni nadzora ni nič
Tak idiot si ti, ki še vedno ne razumeš, da kljub vsem "ukrepom" ni efekta, ker je narava virusa taka. Ampak ti to ne boš razumel.
Primerjati promet z virusom je pa še slabše kot nivo predšolskega otroka.
OK priznam sem idiot ker ne razmem covidiotov.
Kako ni efekta?? Paket ukrepov, ki je baziral na nezapirtju gospodarstva je krivuljo poravnal. Da smo dobili prej tako krivuljo rasti pa so odgovorni v veliki meri COVIDIOTI. Če bi se folk prek poletja obnašal tako kot bi se moral nebi dobili toliko okužb v začetku zime. Normalna rast širjenja virusa je eksponentna.!!
Covidioti pač nočte razumet osnovne biologije oz. nočete priznat da škodite sami sebi. Analogija s prometom je čist na mestu. Folk dolgo ni v galvo postavil varnosti v prometu na pravo mesto. Enako je sedaj pri tihem potencialnem ubijalcu.