Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Žal ni edina... Poznam tri v turizmu, ki so danes "dobile" - dve sta dobili odpoved zaradi otrok, ena pa, ker so zaprli firmo... Samo danes, o prejšnjih tednih in mesecih ne govorim... Kompas je odpustil cca 150 ljudi... Jupi, a ne?.
Sandra bo napisala, da kaj se pritozujejo, nej še malo stisnejo, napolnijo hladilnik z ledenko, pa bo.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.009
3.523
113
41
Lj
Čez 14 dni se vse odpre, šole, trgovski centri, fitnesi, lokali...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Sicer jemljem tvoje kot sarkazem, pa vseeno. Za delavca na čakanju dobiš cca 80% tega kar mu moraš izplačat (bruto-bruto) skupaj s prispevki. Dodatno so še stroški: najemnine, elektrika, smeti, NUSZ, sedaj kurjava, da ne omenjam vezav pri telekomunikacijah.
Počasi prideš na firmi do tega, da je bolje vse skupaj poslat v PM in se prijavit na drugo največjo firmo v Sloveniji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ametist in jonny77

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.532
920
113

"Takšna trgovina pa ne sme prodajati tehničnega blaga, to je vse, kar ima garancijo. V trgovini tako ne morete kupiti televizorja, računalnika, lahko pa kupite manjše tehnične izdelke, kot so žarnica, metlica, igrače, zvezki, papir," je pojasnila.

:bonk: :bonk: :bonk:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Oh ti Andy lažnivček, misli da če napiše nek sestavek bomo kar verjeli...

Ne Andy, na hrvaškem so rekli da ne bo splošnega lock-downa. Bodo pa postopoma povečevali restrikcije (tudi do lock-downa) po posametnih županijah posebej glede na sliko. Ne bo pa policijskih ur(ker imajo predsednika z jajci in ne oprodo). In trenutno se stopnjujejo restrikicje 4 županijah in počasi v okrožju zagreb.
Ne ti men laznivcek. Nisi povedal nic drugace, kot sem citiral epidemiologinjo z radia.

Mimogrde, nisi pokomentiral, kako imajo lahko hrvati pol manj smrt kot mi in to z bistveno milejsimi ukrepi.
Nimajo policijske ure, nimajo zapiranja v obcine, nisem videl enega z masko na prostem, odprte sole,...
 
Nazadnje urejeno:

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.830
113

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Ker je v kocentracijskem taborišču mora že ob pol osmih vstat...drugače bi tam nekje ob pol treh popoldne.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Malo majn yt glej on bošprej "delo" končal. Boš že ob 11 spal.
Drugač pa uuuuu ob pol osmih si vstajal. To pa meji že na nečloveške razmere.
Vidiš, pa si prišel do tega, da te je 123 lajko. Te je mal zaneslo anede? Če delaš do dveh zjutraj, je pol osmih precej zgodaj.
Lohk Andy še tok bedarij napiše, v nečem ima pa prav, z ukrepi so se zaplezal v božjo mater, in še kr ne nehajo. Zdej modruje državna sekretarka, kaj je tehnična roba.... In taki nam pišejo ukrepe......
 
  • Všeč mi je
Reactions: Trigger in jonny77

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
Glede na ure katere prespis kar precej normalno, vsaj zame. 5-6.5h na dan, odvisno od dneva. Vikend malo vec.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Je treba pazit kaj lajkaš...eni 30 ur na dan pritajeno oprezajo za lajki na Alterju.
Pošastno.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Glede na ure katere prespis kar precej normalno, vsaj zame. 5-6.5h na dan, odvisno od dneva. Vikend malo vec.
Če delaš do dveh sploh kaj za računalnikom, mal težko tri minute kasnej spiš. Tko da je 4,5 do 5 ur spanja kar spodnja meja ki jo andy opisuje. In pol mulce šolat do popoldne in pol svoj šiht oddelat..... Ni glih za smejat ane, kljub neumnostim, ki jih piše.

6 do 6,5 je optimum zame, od 11 - 11.30 do petih je moj optimum z občasnim odhodom v posteljo ob 10tih. Je pa to odvisno od človeka, tko da je tole norčevanje mal mim. Tud odvisno je kaj delaš.
Moj svak recimo, gre spat vsak dan med sedmo in polosmo zvečer, se mu cela gostilna reži, pozabjo pa, da vstaja ob 00.30, ker ob štirih že naklada v Avstriji.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.830
113
– osebni prevzem blaga ali hrane na prevzemnih mestih, kjer je zagotovljen minimalni stik s potrošniki, med 6. in 21. uro; pri čemer konzumiranje hrane in pijače na javnih površinah ni dovoljeno,

Mamice z malimi otroki v vozičku na sprehodu, stekleničko s frutkom pustite doma.
Dojenje isto odpade.

S(d)S vlada rekla alles verboten !

 
Nazadnje urejeno:

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Ne ti men laznivcek. Nisi povedal nic drugace, kot sem citiral epidemiologinjo z radia.

Mimogrde, nisi pokomentiral, kako imajo lahko hrvati pol manj smrt kot mi in to z bistveno milejsimi ukrepi.
Nimajo policijske ure, nimajo zapiranja v obcine, nisem videl enega z masko na prostem, odprte sole,...

Citiral nisi nic, si kot ponavadi kar nekaj nablebetal brez detaljev. Tako da..

Little liar, vsedi se v svojo mazdico in se pelji po liki ali po izpraznjeni slavoniji, pa ti bo jasno zakaj je za zdaj proporcionalno manj okuzb kot pri nas, ki smo dosti bolj interaktivni, odvisni od centralizacije itd. Pa se druga stvar, problem korone ni samo gola smrtnost na katero ti tako rad masturbiras, ampak visoka zbolevnost ki zahteva hospitalno oskrbo. In tu ima hrvaska ze precejsnje tezave kljub sicer vecjim kapacitetam, ampak kadra se bolj primanjkuje kot pri nas.
Tako da drugic preden spet promoviras svoje nebuloze, 2x premisli kaj bos spet bleknil.

 
Nazadnje urejeno: