Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Glede na to, da bi jo moral vsaki dve uri, tudi ti ni si brezmadežen glede na to kako se poveličuješ. ;)

Res je, ampak ne nosim nikoli 2 uri maske gor, ponavadi 5-10 minut ko grem k drugim v pisarno. Vmoji pisarni je ne nosim ker sem sam v njej. Ampak veš kje je problem, ti si tipičen primer tegakar je narobe v sloveniji. Iščeš vsako malenkost česar jaz ne upoštevam ki se ukrepov držim bolj kot večina, po drgi strani se pa pritožuješ nad vsem. Te to kaj spominja na jamranje v parlamentu, " Saj vaši so tudi kradli/lagali/......"Ko nekomu očitaš pomanjkljivosti moraš biti bolj strikten od njega ne pa obratno. Ker je Krek brez maske točil gorivo je sedaj ne rabi nihče nosit, da se vam da tako nizko spuščat. Pokaž da si boljši od njega pa jo imej vedno gor. Potem ti ne bo mogel ničesar očitat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in cappy

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.220
1.041
113
Potem bi bilo še bolj učinkovito, da bi trgovine prodajale samo kruh in mleko. In še to pred trgovinami. :cool:
Ja to bi bila rešitev.

Zadnjič gledam folk ob 8h pred Intersparom so se gnetel, kdo bo prvi pri računalih, so mel znižane neke laptope pa kupon...
Še bolj glupa mi je pa omejitev št. oseb v trgovinah na m2. Recimo 150 oseb na Interspar, potem pa gledam ko se jih 100 na enkrat zapodi ob 8h v trgovino, vsi na enkrat okol sadja in zelenjave. Gužva za popizdit. Ukrepi pa
obesise[1].gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.161
1.352
113
Ja to bo. V Avstriji nimajo odloka na odlok z odlokom, tam niso zropal zdravstva pa še kaj.

Vlada je vedno bilo in bo ogledalo ljudstva v drzavi.

Ljudstvo ima moč v drzavi, ce ljudstvu kaj ni vsec lahko odstrani vse vlade.
Ampak v Sloveniji imamo samo gostilniške debate, ko je treba kaj narediti se vsi poskrijejo nekam in derejo na druge da se nic ne zgodi.
Noben ti ne brani da gres s plakatom na ulico in mirno protestiras. Dalj casa ko bos tam prej se bo nekaj spremenilo. Dokler bo pa to gostilniska debata tako dolgo bo isto kot vedno. In dokler boste na prostestih dajali povode nasprotni strani vas bo le ta utisala. Je razlika ce je grupa ljudi in ima plakate ter mirno protestira ali pa gruca ki tepe vse naokoli in mece raznorazne stvari.


V tujini se sprejmejo neki ukrepi in se vecina tega drzi. Pri nas se sprejme nekaj, pa se jih pod 10% tega tudi drzi vsi drugi imajo miljon razlogov zakaj se jim tega ni treba.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in 8888

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Ja to bi bila rešitev.

Zadnjič gledam folk ob 8h pred Intersparom so se gnetel, kdo bo prvi pri računalih, so mel znižane neke laptope pa kupon...
Še bolj glupa mi je pa omejitev št. oseb v trgovinah na m2. Recimo 150 oseb na Interspar, potem pa gledam ko se jih 100 na enkrat zapodi ob 8h v trgovino, vsi na enkrat okol sadja in zelenjave. Gužva za popizdit. Ukrepi paPoglej priponko 38226
Si pomislil, da so laptopi zdej življenjsko pomembna roba? Sej ne rabiš bit glih Ajnštajn, da ti je jasn zakaj....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Vlada je vedno bilo in bo ogledalo ljudstva v drzavi.

Tam se sprejmejo neki ukrepi in se vecina tega drzi. Pri nas se sprejme nekaj, pa se jih pod 10% tega tudi ddrzi vsi drugi imajo miljon razlogov zakaj se jim tega ni treba.
Nespoštovanje ukrepov je vedno priročen izgovor. Pa mi povej, kaj za vraga ima obvezen dozirnik razkužila v bloku z nespoštovanjem ukrepov? Pa to je sam ena izmed mnogih budalaštin.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
Itak, zadnji dan za nabavit karkoli razen futra. Sem kar vesela, da sem par tednov nazaj že nabavila otrokom zimsko opremo.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja še zadnji dan za korono pobrat. Zato je to zaklepanje neumnost. Kaj ti nuca če praktično nesmeš nikamor .
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Vlada je vedno bilo in bo ogledalo ljudstva v drzavi.

Ljudstvo ima moč v drzavi, ce ljudstvu kaj ni vsec lahko odstrani vse vlade.
Ampak v Sloveniji imamo samo gostilniške debate, ko je treba kaj narediti se vsi poskrijejo nekam in derejo na druge da se nic ne zgodi.
Noben ti ne brani da gres s plakatom na ulico in mirno protestiras. Dalj casa ko bos tam prej se bo nekaj spremenilo. Dokler bo pa to gostilniska debata tako dolgo bo isto kot vedno. In dokler boste na prostestih dajali povode nasprotni strani vas bo le ta utisala. Je razlika ce je grupa ljudi in ima plakate ter mirno protestira ali pa gruca ki tepe vse naokoli in mece raznorazne stvari.


V tujini se sprejmejo neki ukrepi in se vecina tega drzi. Pri nas se sprejme nekaj, pa se jih pod 10% tega tudi drzi vsi drugi imajo miljon razlogov zakaj se jim tega ni treba.
Tvoji napotki so po novem vredni od 4.000-15.000€ :aplauz:
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Izgubljeni pravni dezerter miroslav cerar je dons nekaj twitnil. Zdaj se gre pa zares.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.412
3.525
113
Res je, ampak ne nosim nikoli 2 uri maske gor, ponavadi 5-10 minut ko grem k drugim v pisarno. Vmoji pisarni je ne nosim ker sem sam v njej. Ampak veš kje je problem, ti si tipičen primer tegakar je narobe v sloveniji. Iščeš vsako malenkost česar jaz ne upoštevam ki se ukrepov držim bolj kot večina, po drgi strani se pa pritožuješ nad vsem. Te to kaj spominja na jamranje v parlamentu, " Saj vaši so tudi kradli/lagali/......"Ko nekomu očitaš pomanjkljivosti moraš biti bolj strikten od njega ne pa obratno. Ker je Krek brez maske točil gorivo je sedaj ne rabi nihče nosit, da se vam da tako nizko spuščat. Pokaž da si boljši od njega pa jo imej vedno gor. Potem ti ne bo mogel ničesar očitat.
Dej ne palamudi in ne obračaj pozornosti drugam. Očitke si metal na folk, da ne zna nosit maske in da nosijo prežvečene, sam pa nisi daleč stran od tega.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
ksz...

Vsi ukrepi, ki niso od danes na jutri so vredni pol piskra mrzle vode. Saj razumem, da imamo zakone, ki to onemogočajo, ampak včeraj popoldne sem moral na Rudnik (samo predal sem eno stvar) in je bila kolona iz ac iz obeh strani. Vsi še hitro v trgovine preden zaprejo, kot da so prizadeti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.401
15.372
113
ksz...

Vsi ukrepi, ki niso od danes na jutri so vredni pol piskra mrzle vode. Saj razumem, da imamo zakone, ki to onemogočajo, ampak včeraj popoldne sem moral na Rudnik (samo predal sem eno stvar) in je bila kolona iz ac iz obeh strani. Vsi še hitro v trgovine preden zaprejo, kot da so prizadeti.

Enako kot pred zaprtjem gostiln oz. lokalov. Hitro vsi na kup, ker potem nekaj časa to ne bo izvedljivo a s tem se naredi točno tisto stvar, ki je v trenutni situaciji najmanj zaželjena in sicer gužvanje na kupu in zaradi česar se dotične ukrepe tudi načeloma uvaja.
Potem se pa folk čudi številkam okuženih kljub sprejetim ukrepom (katerih se nekateri še vedno ne držijo ama NIČ razen tam, kjer drugače ne gre, recimo maske v trgovinah). LOL.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Na Dolenjskem niti sluha o kakšni karanteni.
Ceste polne, trgovine polne, coffe to go bi moral pa vsaj 15 minut čakat da bi ga dobil dons zjutraj.

ksz...

Vsi ukrepi, ki niso od danes na jutri so vredni pol piskra mrzle vode. Saj razumem, da imamo zakone, ki to onemogočajo, ampak včeraj popoldne sem moral na Rudnik (samo predal sem eno stvar) in je bila kolona iz ac iz obeh strani. Vsi še hitro v trgovine preden zaprejo, kot da so prizadeti.