Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.438
1.876
113
Prepoved na prepoved na prepoved na prepoved. Ampak kljub temu da VSI vemo da so edina zaresna žarišča delovna mesta, jim še vedno ni uspelo uredit popolnoma debilne zakonodaje glede dela od doma. Zakaj tega ne vtaknejo v en PKP, ne pa reševanje Jambrekove univerze.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85 in mirsi

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.917
2.502
113
Js nosim isto (pomoje je pralna) od spomladi, enkrat sem jo vmes splaknil.
Nosim jo pa, za v trgovino, zunaj jo ne nosim, če grem pa kam na obisk, pa tudi ne.
Sem še zdrav :)
Ko se boš pa še izvedel, da je virus 10+x manjši, kot so pore v maskah, skozi katere gre zrak, (da ne govorimo dovoljenih šalih), boš pa že nekaj znal.
se zavedaš kašne klanfe serješ?

''I'm watching You'' by KameleON
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.220
1.041
113
Po moje je največja traparija v zadnjih ukrepih to, da trgovine, kot so Hofer, Lidl, Spar, zaradi enakopravnosti s specializiranimi trgovinami, ne bodo smele prodajati tehnike ali tekstila. :nigladek: Velja od ponedeljka.
Kr neki folka je trajal po Sparih...samo zato da si je nabavlo TV al pa kako drugo neumnost. Manj ponudbe nanj gužve. Tko to jaz razumem.
Lahko pa tud gledaš iz naslova nelojalne konkurence.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Kr neki folka je trajal po Sparih...samo zato da si je nabavlo TV al pa kako drugo neumnost. Manj ponudbe nanj gužve. Tko to jaz razumem.
Lahko pa tud gledaš iz naslova nelojalne konkurence.
No zdej pa traparije klamfaš. In na podlagi takih traparij, ki se rojevajo v butastih glavah imamo ukrepe, ki so sami sebi in hebanju ljudi v glavo namen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.161
1.352
113
Ker ste vsi tako proti našim ukrepom vlade. Vam predlagam da se preselite v sosednjo Avstrijo:


V Avstriji popolno zaprtje, omejitev gibanja tudi čez dan.


Mogoče vam bo počasi jasno da so to ukrepi na ravni celotne EU.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in 8888

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
ja sam tam majo problem s covidom pa to rešujejo pri nas pa ni problema s tem ampak mamo fašistično vlado ki si ga drka na to da je folk zaprt v bajte.


ps: pa da ne bo kdo mislil da podpiram kar vse ukrepe, daleč od tega. sit sem ravno tako kot ostali pa ne jamram po forumih par ur dnevno kako je vse hudo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Matey

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Mogoče vam bo počasi jasno da so to ukrepi na ravni celotne EU.
Nima veze.
Saj ko so prihajali migranti, so tudi prihajali po celi EU, ki je večinsko desna in ima desnica večino v EU parlamentu,
so tudi za prehode krivili Cerarja, pa Šarca, pa zapohane levake iz Roga...pa ti niso nobenih promigrantskih zakonov sprejemali.

Sedaj bo pa kriv Janša, ker je na obasti, njegova stranka je tudi v EU na oblasti, in ne nazadnje njegova vlada sprejema ukrepe. in je tudi kriva za današnje katastrofalno stanje. Če je Janša spomladi, ko je bilo 20 okuženih za slabo stanje krivil Šarca, potem je sedaj kriv on, ne ore bit drugače.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Ker ste vsi tako proti našim ukrepom vlade. Vam predlagam da se preselite v sosednjo Avstrijo:


V Avstriji popolno zaprtje, omejitev gibanja tudi čez dan.


Mogoče vam bo počasi jasno da so to ukrepi na ravni celotne EU.
Ja to bo. V Avstriji nimajo odloka na odlok z odlokom, tam niso zropal zdravstva pa še kaj.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
ja sam tam majo problem s covidom pa to rešujejo pri nas pa ni problema s tem ampak mamo fašistično vlado ki si ga drka na to da je folk zaprt v bajte.


ps: pa da ne bo kdo mislil da podpiram kar vse ukrepe, daleč od tega. sit sem ravno tako kot ostali pa ne jamram po forumih par ur dnevno kako je vse hudo.
Pri nas imamo totalno nesposobno vlado ne fašistične.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Se strinjam, še za fašista moraš biti vsaj malo sposoben.
Naci Dolfe je pa bil sposoben, samo žal je bil zraven še nor. Tko da vse mogoče se najde.