Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Ne gre za mojo covid logiko ampak za tvoje in darjanovo pa še čigavo nedojemanje mojega pisanja nasploh. Berite počasneje in v kontekstu pa bo morda bolje.


Vidim ja, da ti pol kurca ni jasno pa še marsikomu drugemu tudi ne. Če nekaj ne škodi, potem NE ŠKODI. Če pa škoduje - pa čeprav majhnemu deležu otrok - pa še vedno ŠKODI. In darjan naklada, da ne škodi kljub temu, da imaš mnogo raziskav in članke, ki pravijo nasprotno in vse kar počnem jaz je to, da ga popravljam pri temu konstantnemu navajanju napačnih dejstev. Me prav zanima kako bi razlagali o neškodljivosti otrokom če bi zbolel tvoj/njegov otrok in kot posledico imel recimo okvaro srčne zaklopke do konca življenja.


Če nekoga popravljam pri navajanju napačnih dejstev, me to ne naredi hinavca, še manj covid hinavca. Ampak, ker ti pol kurca ni jasno potem prideš tudi do zaključka, ki ni pol kurca vreden.

Bogi bogi...... V principu dramite tam kjer ima najmanj haska in uspeha za celotno epidemijo. Resnične težave in morebitne uspešne ukrepe, pa take akcije ustvarjanja "navideznih" sovražnikov in nepotrebne drame samo stopnjujejo.

Če bi se vlada koncentrirala samo 10% resursov ki se koncentrirajo na šole v DSO, ko je bil še čas, bi danes gledali drugačno sliko.

Še enkrat pa ponavljam vprašanje. Zakaj hinavčki ignorirate respiratorne viruse v 2019 in pred tem, ter toliko dramite o ukrepih za kovid? Govorimo o šolskih in predšolskih otrocih. Zakaj so letos ob kovidu otroci tako velepomembni, da jim odrekamo druženje, hobije, pouk, igrala,......
Zakaj niso bili tudi pred 2020 tako pomembni?
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
TalkingToTheWall.jpg
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Ne gre za mojo covid logiko ampak za tvoje in darjanovo pa še čigavo nedojemanje mojega pisanja nasploh. Berite počasneje in v kontekstu pa bo morda bolje.


Vidim ja, da ti pol kurca ni jasno pa še marsikomu drugemu tudi ne. Če nekaj ne škodi, potem NE ŠKODI. Če pa škoduje - pa čeprav majhnemu deležu otrok - pa še vedno ŠKODI. In darjan naklada, da ne škodi kljub temu, da imaš mnogo raziskav in članke, ki pravijo nasprotno in vse kar počnem jaz je to, da ga popravljam pri temu konstantnemu navajanju napačnih dejstev. Me prav zanima kako bi razlagali o neškodljivosti otrokom če bi zbolel tvoj/njegov otrok in kot posledico imel recimo okvaro srčne zaklopke do konca življenja.


Če nekoga popravljam pri navajanju napačnih dejstev, me to ne naredi hinavca, še manj covid hinavca. Ampak, ker ti pol kurca ni jasno potem prideš tudi do zaključka, ki ni pol kurca vreden.
Lej seronja. Otrok je skozi leta doživel težke bronhiolitise in angine. Hitre prevoze z rešilcem in kisikom v bolnico. Več kot teden dni uspavan na intenzivni negi zaradi hudega bronhiolitisa, kjer je visel na nitki. Vse to zaradi zaradi mladosti in navadnih dolgočasnih virusov prehlada. Si takrat nosil masko, se polival z razkužili, nabijal o ukrepih, da bi morali vrtce in šole zapreti, ustaviti gospodarstvo in celo življenje ko se je moj otrok in mnogi drugi borili za življenje zaradi virusa, ki bi ga s temi ukrepi lahko ustavljali?

Seveda nisi. Ker si seronja in se ti je jebalo vse po spisku, saj tebi ni bilo nič.
Enako se je jebalo vsem ostalim vključno z zdravstvom. Pač so rihtali kar je prišlo do njih.

Sedaj imamo tu Covid, ki otrokom škodi bistveno manj kot vsi ostali respiratorni virusi. Moj otrok je dva dni smrkal in izgubil vonj za 1 teden. Škodi pa malo bolj tebi lahko in starejšim. A zdaj pa vpiješ, da je treba vse zapret, ker lahko en ata pri 90tih ali pa ti pristaneta na intenzivni?

Nič ti ni jasno, razen, da si poln lastnega sranja in nabijanja.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Kolegičin otrok in še kakih 100+ otrok v sloveniji je alergičnih na penicilin.

Matey logika, pa še kup hinavcev zravn. Prepovedat penicilin za vse, ker zakaj bi tvegali.

Da ne omenjam mali milijon drugih alergenov, ker je nekdo na to lahko terminalno alergičen, ali mu pusti trajne posledice, prepovedat.....

Kovid je dokaj resna stvar. Dosti uspešnejši bi bili, v kolikor ljudi nebi dobesedno zajebavali z nesmiselnimi ukrepi. Kolegica ima otroka z posebnimi potrebami, pa je potreboval operacijo zob pred kratkim. Za se zjokat kaj so morali prestati, vse v imenu boja proti virusu, ki je že od štarta pogubljen, vsaj v taki obliki kot se jo gremo sedaj.

Bedaki kot ste kovid hinavci so pa itak najslabša vrsta. Zakaj se vam je do 2020 gladko jebalo za vse okoli vas, ko ste trosili razne pljučnice, prehlade, bronhitise, angine?
Zakaj takrat niste zahtevali mask, razkužil in pouka od doma? Danes bi pa otroke zaklepali v klet, ker se vam pravičnikom zdi, da rešujete svet. Takrat če je dedka ali babici odnesel kak respiratorni virus je bilo "družbeno sprejemljivo". Danes bi pa cel svet morali sterilizirati, ker je zdrava kmečka pamet umrla in potrebujemo "svetovalno skupino", ker v nasprotnem primeru, nas bo samo 99,84% preživelo. Jeba.

Hitro po pikico, ker dvigne možnost preživetja, če pa to ne, vsaj kak strdek lahk fasaš.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.640
2.359
113
Pomurje
Ne gre za mojo covid logiko ampak za tvoje in darjanovo pa še čigavo nedojemanje mojega pisanja nasploh. Berite počasneje in v kontekstu pa bo morda bolje.


Vidim ja, da ti pol kurca ni jasno pa še marsikomu drugemu tudi ne. Če nekaj ne škodi, potem NE ŠKODI. Če pa škoduje - pa čeprav majhnemu deležu otrok - pa še vedno ŠKODI. In darjan naklada, da ne škodi kljub temu, da imaš mnogo raziskav in članke, ki pravijo nasprotno in vse kar počnem jaz je to, da ga popravljam pri temu konstantnemu navajanju napačnih dejstev. Me prav zanima kako bi razlagali o neškodljivosti otrokom če bi zbolel tvoj/njegov otrok in kot posledico imel recimo okvaro srčne zaklopke do konca življenja.


Če nekoga popravljam pri navajanju napačnih dejstev, me to ne naredi hinavca, še manj covid hinavca. Ampak, ker ti pol kurca ni jasno potem prideš tudi do zaključka, ki ni pol kurca vreden.
Pa ti si za posrat smešen. Če te berem počasi in v kontekstu, ti Kobal do kolen ne seže.
V sprenevedanju si pa itak No.1
 
  • Haha
Reactions: Matey

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
kzs


The transmission of SARS-CoV-2 viruses takes place indoors almost without exception. Transmission outdoors is extremely rare and never leads to cluster infections as can be observed indoors."

The researchers observe that aerosols linger for much longer in confined spaces. "Wearing a mask in a pedestrian zone and then sitting at home having a coffee with friends is not our understanding of effectively preventing infections," the letter goes on to say.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Trigger Janez40 jonny77 & ostali - neverjetno kako lepo se znate hitro oglasit vsi tisti, ki vam - prosto po triggerju - pol kurca ni jasno kaj dejansko pišem in zagovarjam pa čeprav baje eni berete počasi, da bi bolje razumeli zapisano. Bralne sposobnosti imate več kot izjemno slabe ampak imate pa vsaj sposobnost projeciranja lastnih domnev (napačnih seveda, drugače ne bi vsi skupaj tega pisali) kot dejansko mišljenje drugih zares izjemno. Vsa čast. Not. :nigladek:

Zdaj pa vsi hitro v akcijo in naprej podtikat dalje, to več kot obvladate :cheer:
 
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
Reactions: cappy in jonny77

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Trigger Janez40 jonny77 & ostali - neverjetno kako lepo se znate hitro oglasit vsi tisti, ki vam - prosto po triggerju - pol kurca ni jasno kaj dejansko pišem in zagovarjam pa čeprav baje eni berete počasi, da bi bolje razumeli zapisano. Bralne sposobnosti imate več kot izjemno slabe ampak imate pa vsaj sposobnost projeciranja lastnih domnev (napačnih seveda, drugače ne bi vsi skupaj tega pisali) kot dejansko mišljenje drugih zares izjemno. Vsa čast. Not. :nigladek:

Zdaj pa vsi hitro v akcijo in naprej podtikat dalje, to več kot obvladate :cheer:

Jasno kot beli dan je to, da nekateri hinavite.
Če je kovid tako strašen, kako to, da je do 2020 vse brigalo za en krščen duš, kaj je z respiratornimi virusi in koliko težav so že in še bodo povzročili......

Danes ste hinavčki splezali na plano in se lepo greste "pravičniški" boj za dobro človeštva. Navznoter ste pa kovid paničarji bolj kot ne prestrašeni idioti, kateri boste žrtvovali svet, da se znebimo prehlada.
Kovid je jebeno tu in lahko se gremo cepljenja, lahko se gremo lockdowne, lahko se gremo kratenje svobode take in drugačne.......
Newsflash.......kovid ne pojde nikamor dokler ne bo mutiral v obliko katera ne bo škodila 99% ljudem. Do takrat se pa prestrašenci lahko poskrijete po luknjah takih in drugačnih. Po internetu, telefonu, pismih ali z poštnimi golobi si lahko govorite kako je kovid strašen in kako bo končal človeštvo.

Bedaki se na žalost ne zavedajo, da je trenutna škoda in izguba zaradi kovida verjetno že dosegla točko, ko bi si lahko rekli, da so se jebeni ukrepi in bremzanje gospodarstva, zdravstva in šolstva izplačali.

Nagradno vprašanje pa je, koliko hujše bo zdravilo za kovid, od dejanske bolezni, pa tukaj cepljenje in dolgoročne posledice kovida nimajo nič zravn. Koliko mladih življenj smo in še bomo žrtvovali?

Pizdecem ki zagovarjajo trenutne kovid ukrepe, lahko predstavim punčko katera je izgubila mamo uaradi kovid ukrepov. Ker zdravstvo ob praznih bolnišnicah ni uspelo opraviti jebenega pregleda na onkologiji. Baje da so tam še delali. Da niso celi oddelki v bolnišnicah prazni. Da je več zdravstvenega osebja doma zaradi zaprtih šol, kot jih je zaradi kovida dejansko na bolniški. Da se zadolžujemo zase in prihodnje generacije za jebeni prehlad, ki teoretično potamani 0,08% okužb ali še to ne.

Jebeni idioti si pa še upajo spravljat na ljudi, katerim strokovna skupina ne potrebuje razlagati kako naj živijo. Sami se znajo zaščititi pred jebenim prehladom.

OVCA SE CELO ŽIVLJENJE VOLKA BOJI, NA KONCU JO PA PASTIR POJE. Ovčke, same ste se že preštele.

Samo 3 stvari preprečujejo prenos virusa. In vse 3 so jebeno enostavne. Ostalo kar se tu gremoje jebeno nadrkavanje v glavo in merjenje pomanjkanja možganov.
 
19. jul 2007
2.755
1.476
113
Jasno kot beli dan je to, da nekateri hinavite.
Če je kovid tako strašen, kako to, da je do 2020 vse brigalo za en krščen duš, kaj je z respiratornimi virusi in koliko težav so že in še bodo povzročili......

Danes ste hinavčki splezali na plano in se lepo greste "pravičniški" boj za dobro človeštva. Navznoter ste pa kovid paničarji bolj kot ne prestrašeni idioti, kateri boste žrtvovali svet, da se znebimo prehlada.
Kovid je jebeno tu in lahko se gremo cepljenja, lahko se gremo lockdowne, lahko se gremo kratenje svobode take in drugačne.......
Newsflash.......kovid ne pojde nikamor dokler ne bo mutiral v obliko katera ne bo škodila 99% ljudem. Do takrat se pa prestrašenci lahko poskrijete po luknjah takih in drugačnih. Po internetu, telefonu, pismih ali z poštnimi golobi si lahko govorite kako je kovid strašen in kako bo končal človeštvo.

Bedaki se na žalost ne zavedajo, da je trenutna škoda in izguba zaradi kovida verjetno že dosegla točko, ko bi si lahko rekli, da so se jebeni ukrepi in bremzanje gospodarstva, zdravstva in šolstva izplačali.

Nagradno vprašanje pa je, koliko hujše bo zdravilo za kovid, od dejanske bolezni, pa tukaj cepljenje in dolgoročne posledice kovida nimajo nič zravn. Koliko mladih življenj smo in še bomo žrtvovali?

Pizdecem ki zagovarjajo trenutne kovid ukrepe, lahko predstavim punčko katera je izgubila mamo uaradi kovid ukrepov. Ker zdravstvo ob praznih bolnišnicah ni uspelo opraviti jebenega pregleda na onkologiji. Baje da so tam še delali. Da niso celi oddelki v bolnišnicah prazni. Da je več zdravstvenega osebja doma zaradi zaprtih šol, kot jih je zaradi kovida dejansko na bolniški. Da se zadolžujemo zase in prihodnje generacije za jebeni prehlad, ki teoretično potamani 0,08% okužb ali še to ne.

Jebeni idioti si pa še upajo spravljat na ljudi, katerim strokovna skupina ne potrebuje razlagati kako naj živijo. Sami se znajo zaščititi pred jebenim prehladom.

OVCA SE CELO ŽIVLJENJE VOLKA BOJI, NA KONCU JO PA PASTIR POJE. Ovčke, same ste se že preštele.

Samo 3 stvari preprečujejo prenos virusa. In vse 3 so jebeno enostavne. Ostalo kar se tu gremoje jebeno nadrkavanje v glavo in merjenje pomanjkanja možganov.

Bedaki se na žalost ne zavedajo, da je trenutna škoda in izguba zaradi kovida verjetno že dosegla točko, ko bi si lahko rekli, da so se jebeni ukrepi in bremzanje gospodarstva, zdravstva in šolstva izplačali.
Mogoče to celo tole drži v Sloveniji. Na kakšni Finsk to ne. (Finsko sem ravno omenil, ker sem 5 min dobil mail iz Finske, bom ob priliki na videokonferenci kaj pokramljal kako je gor).
Vsekakor pa če ne bi bilo idiotov, ki so srali naokoli z "saj je samo gripica" pa idiotov, ki so srali naokoli o ciklih PCR testov (magičnih 35) ampak že lani marca rekli, čisto vsega ne moremo delati s COVID-om, ker lahko gres res grdo narobe, če bomo pa po pameti delali pa sploh ne bo hudo. V tem primeru bi lahko izplavali iz vsega veliko bolje.

Pizdecem ki zagovarjajo trenutne kovid ukrepe, lahko predstavim punčko katera je izgubila mamo uaradi kovid ukrepov.
A se upaš trdit, da bi bila živa, če ne bi bilo kovid ukrepov. Pa obtožuješ "praranoike" da zlorabljajo, vsako življenje je pomembno. Ne da poznam, spat sem dal punčko, ki je ostala brez mame (bližnje sorodstvo, mami umrla v prvem valu, onkologija). V drugem valu sem bil kot spremljevalec po "pol bolnicah" v LJ, tudi sredi UKC-ja, ja tako da poznam kako je delalo/zdravstvo med COVID-om.
Takkšen stvari rajši razlagaj darjanu, ki ga sploh ne moti, če bi se zdravstvo ukvarjalo samo s COVID bolniki.

Sami se znajo zaščititi pred jebenim prehladom.
niti ne, drugače ne bi imeli + 4000 mrtvih in + 16 000 hospitaliziranih.

Jebeni idioti
se strinjam, jih je jebeno veliko, zaradi njih smo imeli najdlje zaprte šole v evropi, zaradi njih smo eni najslabših po smrtnosti v Evropi, še treh jebeno enostavnih stvari se niso sposobni držat
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Bedaki se na žalost ne zavedajo, da je trenutna škoda in izguba zaradi kovida verjetno že dosegla točko, ko bi si lahko rekli, da so se jebeni ukrepi in bremzanje gospodarstva, zdravstva in šolstva izplačali.
Mogoče to celo tole drži v Sloveniji. Na kakšni Finsk to ne. (Finsko sem ravno omenil, ker sem 5 min dobil mail iz Finske, bom ob priliki na videokonferenci kaj pokramljal kako je gor).
Vsekakor pa če ne bi bilo idiotov, ki so srali naokoli z "saj je samo gripica" pa idiotov, ki so srali naokoli o ciklih PCR testov (magičnih 35) ampak že lani marca rekli, čisto vsega ne moremo delati s COVID-om, ker lahko gres res grdo narobe, če bomo pa po pameti delali pa sploh ne bo hudo. V tem primeru bi lahko izplavali iz vsega veliko bolje.

Pizdecem ki zagovarjajo trenutne kovid ukrepe, lahko predstavim punčko katera je izgubila mamo uaradi kovid ukrepov.
A se upaš trdit, da bi bila živa, če ne bi bilo kovid ukrepov. Pa obtožuješ "praranoike" da zlorabljajo, vsako življenje je pomembno. Ne da poznam, spat sem dal punčko, ki je ostala brez mame (bližnje sorodstvo, mami umrla v prvem valu, onkologija). V drugem valu sem bil kot spremljevalec po "pol bolnicah" v LJ, tudi sredi UKC-ja, ja tako da poznam kako je delalo/zdravstvo med COVID-om.
Takkšen stvari rajši razlagaj darjanu, ki ga sploh ne moti, če bi se zdravstvo ukvarjalo samo s COVID bolniki.

Sami se znajo zaščititi pred jebenim prehladom.
niti ne, drugače ne bi imeli + 4000 mrtvih in + 16 000 hospitaliziranih.

Jebeni idioti
se strinjam, jih je jebeno veliko, zaradi njih smo imeli najdlje zaprte šole v evropi, zaradi njih smo eni najslabših po smrtnosti v Evropi, še treh jebeno enostavnih stvari se niso sposobni držat
Narobe. Eno najvišjih smrtnosti imamo zaradi nesposobne vlade, ministrstev, DSOjev, leta zgodovine hiranja zdr. sektorja.

Najdlje zaprte šole smo imeli enako zaradi nesposobne vlade, ministrstev, leta hiranja zdr. sektorja, itd.

Osnovni zaščitni ukrepi delujejo do neke mere, virus seveda ne bo zato izginil, kljub temu da se eni še vedno obnašajo kot da enkrat bo samo, če stisnemo še čisto malo.

V vsem tem času je jasno, da bi morali hitro, aktivno s kratenjem pravic zaščititi starejše, saj v daleč največji meri oni zabijejo zdravstvo, zaradi katerega potem pade vse. Starejši se samozaščitili niso, ker tega niso sposobni ali pa zamahnejo z roko in rinejo dalje med ljudi.
Vlada je raje potem potolkla celotno ljudstvo, še posebej mlade z logiko, če zapremo njih, virus ne bo prišel do starih. Seveda je to fail na celi črti, kot vidimo danes kam smo prišli.

Ker je vsem jasno, da ljudje ne morejo nehat dihat kar bi mogoče res ustavilo virus.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in p4pe

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Bedaki se na žalost ne zavedajo, da je trenutna škoda in izguba zaradi kovida verjetno že dosegla točko, ko bi si lahko rekli, da so se jebeni ukrepi in bremzanje gospodarstva, zdravstva in šolstva izplačali.
Mogoče to celo tole drži v Sloveniji. Na kakšni Finsk to ne. (Finsko sem ravno omenil, ker sem 5 min dobil mail iz Finske, bom ob priliki na videokonferenci kaj pokramljal kako je gor).
Vsekakor pa če ne bi bilo idiotov, ki so srali naokoli z "saj je samo gripica" pa idiotov, ki so srali naokoli o ciklih PCR testov (magičnih 35) ampak že lani marca rekli, čisto vsega ne moremo delati s COVID-om, ker lahko gres res grdo narobe, če bomo pa po pameti delali pa sploh ne bo hudo. V tem primeru bi lahko izplavali iz vsega veliko bolje.

Pizdecem ki zagovarjajo trenutne kovid ukrepe, lahko predstavim punčko katera je izgubila mamo uaradi kovid ukrepov.
A se upaš trdit, da bi bila živa, če ne bi bilo kovid ukrepov. Pa obtožuješ "praranoike" da zlorabljajo, vsako življenje je pomembno. Ne da poznam, spat sem dal punčko, ki je ostala brez mame (bližnje sorodstvo, mami umrla v prvem valu, onkologija). V drugem valu sem bil kot spremljevalec po "pol bolnicah" v LJ, tudi sredi UKC-ja, ja tako da poznam kako je delalo/zdravstvo med COVID-om.
Takkšen stvari rajši razlagaj darjanu, ki ga sploh ne moti, če bi se zdravstvo ukvarjalo samo s COVID bolniki.

Sami se znajo zaščititi pred jebenim prehladom.
niti ne, drugače ne bi imeli + 4000 mrtvih in + 16 000 hospitaliziranih.

Jebeni idioti
se strinjam, jih je jebeno veliko, zaradi njih smo imeli najdlje zaprte šole v evropi, zaradi njih smo eni najslabših po smrtnosti v Evropi, še treh jebeno enostavnih stvari se niso sposobni držat

Serješ da je že kar hudo.

Mami od punčke, katera je umrla, so odpovedali pregled, zaradi jebenega kovida. Zamudili so par mesecev, kateri bi lahko naredili celotno razliko na svetu, ali pa nobene. Sicer so tožbe in pogajanja o odškodninah v teku, vendar noben € ne bo spremenil tega, da bo punčka brez mame.

Kot drugo, jaz sem bil v času kovida prisoten po večini slovenskih SBjev. Velko veliko ur, dnevnih in nočnih sem zaradi svojega poklica preživel tam, pred in med kovidom. Idiotom še vedno ni jasno, da so bolnišnice delale na 20% kapacitet, ker so se bali kovida in kaj vse
bo prinesel. Da si prišel do bolnišnične postelje, te je razen nekaj izjem moralo praktično pol manjkati. Zdravstveni delavci imajo 65% višje plače, bolnice pa po dolgih letih tolčejo profit. Se ti ne zdi, da tu nekaj ni uredu?

Opranoglavci krivite ljudstvo in nedržanje ukrepov za trenutno stanje. Idiotizem prve klase. Na komarja smo streljali z topom, potem se pa čudili, zakaj smo povzročili takšno razdejanje. Pri kovidu je hudo jasno že od lanskega poletja, kaj in kako. Mi smo se šli debilizme z omejevanji na občine, zaprianjem trgovin in lokalov, zapiranjem šol, policijsko uro, maskami na prostem,.....
Fantastično nam je pomagalo ane. Po Kreku so bili ukrepi tako dobri, da če jih nebi bilo, bi imeli 80.000 mrtvih. Kaj pa države kjer ni bilo teh ukrepov? Koliko je tam mrtvih?
Aja, oni niso balkanci kot mi. Dobro tajmirani in razumni ukrepi, bi naredili cel svet razlike. Samo pri nas smo se šli nekaj počez brez jasne strategije izstopa iz ukrepov, kar je jasno tudi sedaj, ko je vlada končno obupala nad bedarijami, pa cifre bolnikov niti približno niso drastično boljše.

Sicer pa kovid vernikom dejansko lahko serviraš kar hočeš. Marsikateri tu na tabli bi neke kazni ipd represijo izvajal nad okuženimi. Se je bedakov z takimi idejami pofočkalo zadosti v vseh temah tu gor. Vse da se človeštvo znebi prehladnega virusa. Boj izgubljen že od začetka.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.084
6.478
113
A se že ve kako zanesljivi so ti otroški hitri testi? Glede na to, da jih imajo jodlarji že 2 meseca so podatki sigurno znani? je bilo to mogoče omenjeno v okrožnici?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Dejmo raje govoriti striktno samo o sosedovem kurniku. Tam še ni bilo okužbe, torej covid ne obstaja. Drži?
Dej za trenutek uporabi pamet. Koliko je bilo letos bolnih Z UKREPI in koliko jih je bili lani BREZ UKREPOV. Tukaj se skriva nekaj zelo pomembnega. Boš pogruntal kaj?
Koliko se je teh ukrepov držalo pomladi, koliko v jeseni/do danes?
Tukaj se skriva nekaj zelo pomembnega. Boš pogruntal kaj?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113