Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

mickeycek

Fizikalc
2. jun 2011
234
59
28
Bo treba dat vojsko na pomoc policiji ob prvem anticepilskem protestu pa oba vodna topova, no na starem je treba prej servis naredit, potem pa bo :evil:
Neverjetno, lani bi top pošiljali na t.i. "levičarske" protestnike, zdaj na "anticepilce", res neverjetno kako so razdelili narod - levi/desni, cepljeni/necepljeni, črni/beli, NEVERJETNO!
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.441
1.235
113
Iskajoč brata
es neverjetno kako so razdelili narod - levi/desni, cepljeni/necepljeni, črni/beli, NEVERJETNO!
Ravno to je cilj že leta in leta..... divide and conquer

Prej so bili levi/desni, sedaj tega ni treba, saj je cepljeni/necepljeni..... Ko bo dovolj cepljenih dobo odkrili en nov spomenik za nekoga iz WW2 in bo to na prvih novicah...

Resni problemi ostajajo zakriti, država se samo zadolžuje.....

Pravilno je, da država pomaga podjetjem, ki jih je "zaprla", tudi dodatek za tiste ki so res delali v Covid oddelkih. Bilo pa je preveč posplošeno, da dobi celotno zdravstvo (zdravnik, ki je delal v privat ambulanti, bil "štemplan" na delovnem mestu in dobil še covid dodatek:obesise:)

Pa kdaj bomo izvedeli za vse aktivne državne projekte, kam odteka ves denar....

Samo odprem novice je to in olimpijske igre. Iger je dovolj, kruh pa šenka država.... Kdo bo pa plačal.... Saj je samo kavica tukaj in kavica tam po altersko.... Denar pa propada.....

Malo sem se moral razpucat, ker mi gre na jetra....

Edit: samo v vednost: nisem za leve ali desne...... Na volitvah volim za stranko, ki ima zame najboljši program, vendar ponavadi dobi tam okoli 0.4%
Vsi ti isti ali "novi" obrazi mi gredo na kur... Svinje pri koritu
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
Gotovo je


Samo še ljudje lahko preprecijo ponovno zapiranje - z uporom.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Kdaj bomo dočakali dan ko gresta Darjan, Andy in Pbutec na cepljenje???
Za otroke gre, da bodo lahko v šoli
Jaz bom nastavil roko, ko bodo ta-prvim šibali že 8. dozo. Itak je znano, da ima prvih 7 doz zgolj neželene stranske učinke, 8.doza pa doseže želene stranske učinke. Takrat bodo pa menda implementirali zaščito tudi že za delta različico.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Robert in CLIO15

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Gotovo je


Samo še ljudje lahko preprecijo ponovno zapiranje - z uporom.
Si že prevrnil svoj smetnjak?
Upor, upor :valjamse: :valjamse: :valjamse:
 
  • Haha
Reactions: endvatri

B81

22. jul 2007
34.260
8.812
113
Gotovo je


Samo še ljudje lahko preprecijo ponovno zapiranje - z uporom.
Pa saj je upor vsak petek, o cem govoris? A da cepljeni zacnejo protestirat in vas ne spustijo iz his al kako?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
Da sereče ne pct. Ce nihce ne uposteva, si lahko vlada samo s prstkom rovle…

cepit jaz? Zakaj bi se, za gripo se ne, zakaj bi za prehlad