Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
112os45vxme71.jpg
Neodvisni fact checkerji na delu.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Mogoče pa je nekaj na tem doli, da se eni sploh ne okužijo tudi pri daljšem stiku z obolelim/okuženim ... energetsko polje :sprasujemse:

 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Se pač ponavljam.
Tale aplikacija je bila namenjena, da tam kjer je treba PCT, leto preverjajo elektronsko.
Pade na celi črti, ker bo 'kontrola' videla ime in priimek, itd....
Po popravku, so vsi antivaxerji dobili QR kodo, ki kaže, da so Pokljukar, star +75let.

Rešitev: naj izkažejo PCT ustreznost s papirnim potrdilom, ki ga je izdal NIJZ. Je ta po kapricah pooblaščenke?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.776
-216
113
Rešitev: naj izkažejo PCT ustreznost s papirnim potrdilom, ki ga je izdal NIJZ. Je ta po kapricah pooblaščenke?
Ta rešitev za vlado ni sprejemljiva, ker ne omogoča sledenja.
Pa saj to smo imeli pred uvedbo aplikacije. in očitno vlada s tem ni bila zadoboljna, da je uvedla aplikacijo.

Je pa tako, kot je darjan pred mano zapisal :

Aplikacija je nepotrebna ker je njen sam namen neustaven, zato je prav da je vsaj nekdo temu rekel stop, če že vlada dela kontra ustavi.
Bi pa samo dodal da so tudi PCT pogoji protiustavni.

To je novodobni apartheid. A JAR črci niso smeli v lokale, sedaj zdravi necepljeni ne smejo. Ne smejo na javne shode, proteste......
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Ne ceplenci nimajo kaj iskati med cepljenimi. In necepljenimi!

Ceplenje pomaga! FACTO.


 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.333
6.533
113

Gostinci čakajo na pojasnila glede preverjanja PCT: "V vsakem primeru smo v prekršku"​

 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.333
6.533
113
Potem ko je Nacionalni inštitut za varovanje zdravja (NIJZ) v petek informacijsko pooblaščenko Mojco Prelesnik prosil, naj rok za pisni odgovor v zvezi z obdelavo osebnih podatkov s pomočjo aplikacije za preverjanje pogojev PCT podaljša do 18. avgusta, je Prelesnikova danes sporočila, da je odobrila podaljšanje do petka, 6. avgusta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.333
6.533
113
Če želimo četrti val epidemije covida-19 omejiti in preprečiti obremenjevanje bolnišnic, je priporočljivo, da se vsaj vsi starejši od 40 let čim prej cepijo in s tem zaščitijo pred hujšim potekom bolezni. Zaželena precepljenost odrasle populacije je nad 90 odstotkov, so zapisali na Institutu Jožef Stefan.

Zakaj bi se ti morali cepit? Koliko % smrtnost je v tej skupini?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.327
3.423
113
Darjan nima veze koliko mrtvih, gre se za omejitev izbruhov virusa ,ker cepivo ni 100% , prebolelost tudi ne pomaga proti novim sevom in testi so nezanesljivi.

Če se poveča odstotek cepljenih , težje priti do novih mutacij in lokalnih izbruhov.

Saj zadeva je podobna kot pri ošpicah.


O zaroti proti cepljenju pa si poglej https://4d.rtvslo.si/arhiv/tuji-dokumentarni-filmi-in-oddaje/174795220

In res je ,da vsem diši denar.

In še bolj res je ,da si vodje anticepilcev režejo veliko pogačo in ljudje ki so socialno šibki in izigrani od oblasti ,še hitreje nasedajo tem šarlatanom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic