Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Končno malo razuma v MSM.
Opravičilo našim otrokom, domnevnim morilcem dedkov in babic, od katerih smo leto in pol zahtevali, da varujejo ostale, namesto da bi mi ostali varovali njih in jih nepopravljivo prikrajšali za njihovo normalno otroštvo.

 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in HEPAN

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Končno malo razuma v MSM.
Opravičilo našim otrokom, domnevnim morilcem dedkov in babic, od katerih smo leto in pol zahtevali, da varujejo ostale, namesto da bi mi ostali varovali njih in jih nepopravljivo prikrajšali za njihovo normalno otroštvo.

Vlada RS: najprej bomo zaprli šole in s tem prisilili še kup staršev, da ostajajo doma ter s tem reševali necepljene starejše.
 

B81

22. jul 2007
34.258
8.811
113
v cerkvi se tudi odpira lape.
Trgovina, sola, sluzba…to so zivljensko pomembne zadeve, cerkev ni.
Darjan jaz ne vem, če se norca delaš ali res ne vidiš razlike, malo me že skrbi, ker si drugače ok.

V cerkvi je maska gor in se lape odpirajo enako, kot v trgovini ali v službi ali v europarku. V gostilni pa si cel čas brez + ješ in itak špukaš ven, ko govoriš, kar se dogaj vedno, ko govoriš...
resno, za v trgovine meni maske na kupcih super pašejo (po onem videu, kako se kapljice prenašajo, ko govorimo, pravi gravž :evil: )
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Le poslušajte našega strokovnjaka, drugače boste od delte umrli vsaj dvakat

yxzry4rfs2f71.jpg




 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.088
6.478
113
V Sloveniji imamo 85 tisoč starostnikov, starejših od 70 let, ki še niso cepljeni. "In to nam povzroča velike skrbi," je dejal Franc Vindišar in dodal, da bodo v tem tednu vse starejše od 50 let, ki še niso bili cepljeni, pozvali, naj se cepijo. Tudi Bojana Beović je poudarila, da je izjemno pomembno, da se ta populacija precepi že v avgustu, sicer nas jeseni čaka katastrofa.

Torej namesto da bi se te omenjene “prisilili” da se cepijo, se dela propaganda cepi se namenjena mladim in otrokom.
In zaradi teh se bo potem zapiralo vse.
In zaradi teh se naj jaz cepim?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Lambda

Japanezerji pravijo, da je lambda "the real thing"
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
V Sloveniji imamo 85 tisoč starostnikov, starejših od 70 let, ki še niso cepljeni. "In to nam povzroča velike skrbi," je dejal Franc Vindišar in dodal, da bodo v tem tednu vse starejše od 50 let, ki še niso bili cepljeni, pozvali, naj se cepijo. Tudi Bojana Beović je poudarila, da je izjemno pomembno, da se ta populacija precepi že v avgustu, sicer nas jeseni čaka katastrofa.

Torej namesto da bi se te omenjene “prisilili” da se cepijo, se dela propaganda cepi se namenjena mladim in otrokom.
In zaradi teh se bo potem zapiralo vse.
In zaradi teh se naj jaz cepim?

Točno tako. Ko bi v SBjih objavili, da bodo v primeru "gužve" oskrbovali najprej mlajše (neglede na status cepljenja), nato starejše cepljene, prav na koncu in če bo še kaj prostora in resursov, pa starejše necepljene.
In da z 1.septembrom ukinjamo PCT, testiranja, lockdowne in ostale kozlarije.
Bi potem videli, kako hitro bi se znižala cifra, kritičih necepljenih.

Cepivo je na voljo, sedaj pa sam gas vsi kateri se bojijo kovida. Baje da cepivo v 90%+ ščiti pred hujšim potekom bolezni. Necepljeni se pa preštejemo konec 2022.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
V Sloveniji imamo 85 tisoč starostnikov, starejših od 70 let, ki še niso cepljeni. "In to nam povzroča velike skrbi," je dejal Franc Vindišar in dodal, da bodo v tem tednu vse starejše od 50 let, ki še niso bili cepljeni, pozvali, naj se cepijo. Tudi Bojana Beović je poudarila, da je izjemno pomembno, da se ta populacija precepi že v avgustu, sicer nas jeseni čaka katastrofa.

Torej namesto da bi se te omenjene “prisilili” da se cepijo, se dela propaganda cepi se namenjena mladim in otrokom.
In zaradi teh se bo potem zapiralo vse.
In zaradi teh se naj jaz cepim?

nobena katastrofa nas ne čaka.

sem proti, da se kogarkoli prisili. danes se bo starejše, jutri se bo tiste srednjih let, in med njimi boš tudi ti. boš takrat še vedno za to, da se "prisili"?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.088
6.478
113
Ne, govora je o starih, ki so dokazano rizicna skupina. Ce bodo jeseni 24/7 doma, potem se ne rabijo cepit. Za kolonckanje pa se naj cepijo.
Ko pa bom sam rizicna skupina, pa se bom cepil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Palcek in jendomen

B81

22. jul 2007
34.258
8.811
113
Le poslušajte našega strokovnjaka, drugače boste od delte umrli vsaj dvakat

yxzry4rfs2f71.jpg




To pa gre automacko, ko ti program sam napise clanek in doda slike in potem to nalozi na milijavznt strani. Iz prve roke govorim, gre za to, da jo gugl prestavi med iskalne rezultate na prvih straneh.. To se najde tudi v reklamah, ko se prodaja kaka kitajska zadeva za 3 eur, za 50 eue.
Ta slika je verjetno na tisocih drugih straneh. Pac spam svije.
 
19. jul 2007
2.755
1.476
113
Lambda

Japanezerji pravijo, da je lambda "the real thing"
Američani tudi že 14 dni govorijo, da je delta "the real fear".
Grafi o okužbah v USA so dejansko zaskrbljujoči, edino to, da vse skupaj ne bo rezultiralo v hospitalizacijah nas lahko reši.

V originalnem članku je bilo zelo zanimivo da delto postavijo v J. Ameriko novembra in decembra, ko je tam poletje.

Although it is considered that the Lambda variant was first detected in Peru in December 2020, our in-depth analysis revealed that the Lambda variant was first detected in Argentina on November 8, 2020.
 

B81

22. jul 2007
34.258
8.811
113
Ja ne vem no...Darjan pravi da je to prehlad. Naj nekdo tem jenkijem pove, da ni tak problem..
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.567
980
113
48
KR
Okužbe so zaskrbljujoče zaradi? A je zaskrbljujoče tudi zaradi smrti okuženih kateri umrejo (če sploh kdo) od delta seva?