Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.320
3.418
113
Andy , če ne drugo ne rabiš probat kako se boš skupaj pobral če te virus povoha!!

Sicer pa je vsak svoje sreče kovač in čez 21 dni sem svoboden , nič več palčk v nos, pa vsako Nedeljo čakat na test pa to.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Se navadiš :) V treh dneh sem imel tri pcr teste, od tega danes v razmaku ure in pol dva. Samo zato, ker smo bili v Indiji štiri ure. Kakšen smisel ima delati test nekaj ur po prihodu z rizičnega območja, vedo samo bistri dubajski čefurji.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Imas kaksen vir, ki dokazije, da cepljenje da boljso in dolgotrajnejso zascito kot prebolevnost covida?
Mario Fafangel:
"To delamo s prebolevnostjo in cepljenjem, pri čemer je seveda edino pametno delati s cepljenjem, ker s tem ne tvegamo nič v primerjavi z boleznijo," je dejal za prilogo časopisa Večer V soboto. "Naravni potek in prekuževanje sta se izkazala za katastrofo. Dokazano," je dodal.

vir:rtvslo.si
 
  • Haha
Reactions: brane_new

Schime

Guru
22. nov 2008
1.818
638
113
Se navadiš :) V treh dneh sem imel tri pcr teste, od tega danes v razmaku ure in pol dva. Samo zato, ker smo bili v Indiji štiri ure. Kakšen smisel ima delati test nekaj ur po prihodu z rizičnega območja, vedo samo bistri dubajski čefurji.
Mogoče ga je še s palčko lovil, ko je še not lazu. :aplauz:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Imas kaksen vir, ki dokazije, da cepljenje da boljso in dolgotrajnejso zascito kot prebolevnost covida?
Ej, kako kaj tvoja 60% prekuženost decembra. A smo že na 150% in izven vsega ali ne še. Sam vprašam.
Drugače “fantomska” prebolelost v glavi nič ne pomaga, FYI.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.543
8.892
113
Vodja Centra za nalezljive bolezni NIJZ-ja Mario Fafangel meni, da se je treba pri obvladovanju epidemije zavedati, da nekih ukrepov ni mogoče vzdrževati ves čas. Treba je gledati še na druge dele družbe, je dejal.
Pa govori že cel čas.... CEPLJENJE JE EDINI IZHOD..... sam kle si ti ušesa pokriješ in vpiješ......lalalala
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Uporabnik AndY1 je napisal:
Imas kaksen vir, ki dokazije, da cepljenje da boljso in dolgotrajnejso zascito kot prebolevnost covida?

To drži, samo ni tega vprašal.

V tem kontekstu, v katerem se sedaj pogovarjamo (obvladovanje epidemije) povsem nepomembno vprašanje.
Tudi če bi prebolevanje dalo daljšo zaščito (pa ne daje daljše zaščite), zapleti z samo boleznijo ne odtehtajo tega v primerjavi s samim cepljenjem.

Vprašanje bi bilo relevantno samo v primeru, če bi prebolevanje dalo zeeeelo občutno boljšo in dolgotrajnejšo zaščito, to pa že danes vemo da ni tako. Če citiram še enkrat Fafangla: Naravni potek in prekuževanje sta se izkazala za katastrofo. Dokazano,

PS: Bom pa ob priliki kaj relevantnega prilimal, študije so že sedaj pokazale, da šibko prebolevanje da relativno slabo število protiteles, kaj pa je s celično imunostjo, se bo pa videlo (sicer ne spremljam kaj veliko tega tega segmetna, po pravici povedano).
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Kaksna pikica neki. Bom pocakal, da se zakljuci tretja klinicna faza eksperimentiranja s cepivi.

Se v avto ne bi dal eksperimentalnega olja, bom dal pa v svoje telo eksperimentalno cepivo.
A ti bereš sebe? Svoje misli?
Za cepljenje svojega fotra si buzeriral pol Ljubljane.
No, sedaj vemo, kdo si. Tip, ki mu je Mazdica bolj sveta od starša. Fak.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Je razlika med tem, ce cepis ogrozene starostnike ali pa del populacije, kjer prakticno nihce ne umre.

Cepljenje je bila pa njegova odlocitev. Jaz sem mu jo omogocil. Nihce ga ni prisilil.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Je razlika med tem, ce cepis ogrozene starostnike ali pa del populacije, kjer prakticno nihce ne umre.
Ti se kar tolaži.
Če bi jaz verjel, da je cepivo problem, bi prekleto poskrbel, da se noben od bližnjih ne bi cepil z njim.
No, važno, da ima Mazdica pravo olje noter. Za bruhat.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ti se kar tolaži.
Če bi jaz verjel, da je cepivo problem, bi prekleto poskrbel, da se noben od bližnjih ne bi cepil z njim.
No, važno, da ima Mazdica pravo olje noter. Za bruhat.
Glede na njegovo starost ima boljse sanse s cepivom kot s Covidom.

Pri meni ni te racunice.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Seveda je eksperimentalno. Tretja klinicna faza bo zakljucena sele 2023. Mogoce se ne zavedate, ampak vsi smo del eksperimenta.
Vi ste tisti, ki ste pocepljeni, ostali smo kontrolna skupina.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Seveda je eksperimentalno. Tretja klinicna faza bo zakljucena sele 2023. Mogoce se ne zavedate, ampak vsi smo del eksperimenta.
Vi ste tisti, ki ste pocepljeni, ostali smo kontrolna skupina.
Še enkrat ti bom napisal, kaj si napisal: očeta si dal cepit s po tvoje eksperimentalnim cepivom, v Mazdo pa ne bi niti pod razno dal eksperimentalnega olja. To si ti napisal.
Eh, brez veze. Do sedaj me je bilo skoraj sram, da imam take sodržavljanje, sedaj me je pa groza.
 
  • Všeč mi je
Reactions: leibstandarte