Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.321
6.530
113
Raziskava NIJZ-ja o vplivu pandemije na življenje je pokazala, da je skoraj petina vprašanih že bila ali pa pravkar je okužena z novim koronavirusom, med temi pa jih 82 odstotkov poroča, da je bil potek bolezni lahek, 18 odstotkov pa, da je bil hujši.

Za 18% hujšega poteka delamo tako dramo in zapiramo državo? noro.

Dve tretjini vprašanih menita, da bi vsem morala pripasti dva brezplačna PCR-testa na mesec​


Ite nekam z rivanjem palčk, nehite s to paranojo in virus bo čudežno zginil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.321
6.530
113
Da gre za "zadnji korak v mračni sagi", opisujejo tuji mediji, ko poročajo o izkopu kar 13.000 ton trupel minkov, ki so jih lani novembra na Danskem pobili iz strahu pred širjenjem mutriranih sevov novega koronavirusa. Način pokopa živali je bil namreč poln napak in nezakonit, množična grobišča pa so označili za ekološke bombe, ki v nekaterih primerih ogrožajo celo vir pitne vode.

Budale.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
Raziskava NIJZ-ja o vplivu pandemije na življenje je pokazala, da je skoraj petina vprašanih že bila ali pa pravkar je okužena z novim koronavirusom, med temi pa jih 82 odstotkov poroča, da je bil potek bolezni lahek, 18 odstotkov pa, da je bil hujši.

Za 18% hujšega poteka delamo tako dramo in zapiramo državo? noro.

Dve tretjini vprašanih menita, da bi vsem morala pripasti dva brezplačna PCR-testa na mesec​


Ite nekam z rivanjem palčk, nehite s to paranojo in virus bo čudežno zginil.
Dej darjan, prosim, uporabi tistih par celic v glavi in mal razmisli.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.321
6.530
113
"Za cepljene obiskovalce in tiste, ki so koronavirus preboleli, verjetno ne bo ovir. Preostale pa bo treba verjetno testirati. Res ne želimo nikogar diskriminirati. Potem je tu še vprašanje osebnih podatkov obiskovalcev, ki je tudi izjemno pomembno," je še dejal Kadič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
norost in obsesija s tem cepljenjem.

ljudem se mesa.

za redno cepljenje otrok ni bilo takega haloja, ce se kdo ni hotel cepit. pa se gre za resne bolezni.

za to korone se pa kr trsejo vsi, samo da lahko nekako vsilijo svojo voljo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.321
6.530
113
Točno tako ja, resnice.

To pa lahko naredijo mediji, ki so sejali strah med ljudmi z "udarnimi šokantimi novicami".

btw, pred cca mesecem se je na veliko pisal, da je bosna na robu kolapsa zaradi kovida (predvsem sarajevo). Ve kdo kakšno je zdaj stanje tam?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.321
6.530
113
Ne to ni res, to je celoten problem. Bolezen ni tako resna, kot so resni ukrepi in sedaj siljenje s cepljenjem.

Če bi ljudje cepali, bi vsak komot čamal v kleti 1 leto in komaj čakal na cepivo ali koloidno srebro. Tako pa...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in sajkek

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
Ker so tam le posamezni idioti in ne idiotske 1/3 države, kot v tem primeru. Opaziš razliko? Pa ne seri s "saj je samo prehladek", ker vprašanje se ne tiče tega

jest tudi mislim, da je problem resnost bolezni.

če bi se ljudje počutili ogrožene, bi v vrsti stali za cepljenje, ne pa za hitre teste. in ne bi ponarejali potrdil o testih ali prebolevnosti.

pejt delat anketo cepljenih, koliko se jih cepi zaradi svobode in koliko zaradi strahu pred boleznijo.