Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Itak.
Podobno kot dobimo iz šole pildke, kjer piše da smo seznanjeni s pogoji xyz in da se z njimi strinjamo in da se otrok lahko udeleži xzzyz....
Ne duha ne sluha o kakih pogojih, pojasnilih, sem tamali rekel naj nese prazno nazaj v šolo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Prav, pa naj poteka na daljavo. v tem primeru odpovem internet, pa zaplenim telefone (rač. nimata) in naj šola oz. ministrstvo poskrbi, da bodo otorci imeli net in naprave za spremljanje šole na daljavo.

edit: sem proti testiranju otrok!
Nimaš - pa še nekaj Vas je - jajc, da bi jih gole in brez športne opreme poslal v šolo. To je zahteva šole.
Si že kupil GAP?
Zelo malo jih je, ki so za to, da se na otrocih testira. Od rojstva.
Si jih sploh za kaj cepil? Po ZAKONU moraš. Pussy!
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
kaj je GAP?
piši lepše, ne razumem kaj želiš povedat.
sem dal cepiti oba otroka po navodilih zdravnika. tudi proti KME in HPV sem dal cepiti.
sta cepljena po programu.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113

Že nekaj dni pri pristojnih sprašujemo, kaj bo, denimo, z dijaki, ki bi jim bila ravno v času pisanja mature odrejena karantena. "To je pomembno vprašanje," pravi ministrica Simona Kustec, a hkrati priznava, da točne strategije še ni. Po njenih besedah so se lani v praksi ta vprašanja "kar nekako sama od sebe razrešila".


Seveda, lani so se ta vprašanja kar sama od sebe razrešila... A je mogoče pomislila, koliko je bilo lani okuženih ta čas in koliko danes?
Obnašajo se enako kot lani (rešuje se samo od sebe), sam problem je, da situacija ni enaka kot lani. :)
 
  • Haha
Reactions: sousis

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor

Že nekaj dni pri pristojnih sprašujemo, kaj bo, denimo, z dijaki, ki bi jim bila ravno v času pisanja mature odrejena karantena. "To je pomembno vprašanje," pravi ministrica Simona Kustec, a hkrati priznava, da točne strategije še ni. Po njenih besedah so se lani v praksi ta vprašanja "kar nekako sama od sebe razrešila".


Seveda, lani so se ta vprašanja kar sama od sebe razrešila... A je mogoče pomislila, koliko je bilo lani okuženih ta čas in koliko danes?
Obnašajo se enako kot lani (rešuje se samo od sebe), sam problem je, da situacija ni enaka kot lani. :)
Razen, če je enaka in s številkami nategujejo.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Pranje možganov je obratni proces od izobraževanja.

Tukaj bi imel Woody Alen koristen nasvet za tekmovalce: Ne vem, kaj je bilo vprašanje, ampak odgovor je zagotovo Janez Janša (v originalu je odgovor vedno seks). Tisti, ki ste ravno z večernega nova24 pranja se ne trudite razumet.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Nimaš - pa še nekaj Vas je - jajc, da bi jih gole in brez športne opreme poslal v šolo. To je zahteva šole.
Si že kupil GAP?
Zelo malo jih je, ki so za to, da se na otrocih testira. Od rojstva.
Si jih sploh za kaj cepil? Po ZAKONU moraš. Pussy!
Mater, ampak v teli koroni ste pa telebajski splezal na plano ko deževniki po dežju.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: zoom

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
FB_IMG_1617900305461.jpg