Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Tvoje pisanje je tako birokratsko plastično, da upravičeno marsikomu potegne živec. Tako, da se lahko oba zamislita. Janez nima živcev za take kot si ti in prehitro vzroji, ti bi pa pisaril okoli juhe, da rata čisto mrzla, povedal pa nič.

Če prenesem v meso tole moje pisanje. Z Janezom bi šel brez težav na pir, s tabo pa ne bi zdržal do polovice.

Zanimivo. Na splošno sem drugače baje super družba za ob peru in mislim, da bi ne samo spil celega ampak bi šla na več rund. Ampak OK, vsakomur svoje :nazdravje:

Pa dobro, da zdaj vem za naslednjič, ko bo kdo postavil kakšno vprašanje in bom menil, da imam odgovor na to zastavljeno vprašanje - si bom vzel dovolj časa za spisat "doktorsko dizertacijo", ki bo poleg dejanskega odgovora v najkrajši možni obliki na vprašanje obsegala še vse posredno in neposredno povezane zadeve, da ne bom slučajno komu stopil na živc s premalo širokim pogledom, saj to očitno pomeni, da se drugega poleg napisanega absolutno ne zavedam :aplauz:
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Prej (lani marca) dejansko ni pol tolk stvari (trgovin, biznisov...) bilo odprtih kot zdaj. Tudi v službi je bilo manj pričakovanj. Zdaj je pa kao, saj smo že navajeni, to je vse normalno, business as usual. To, da mam predšolskega otroka zraven 24/7, ki ni ne fizično ne psihično zmožen poskrbet sam zase, pa šefov ne zanima več.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Alan in ales85

pol3ni

Fizikalc
10. jan 2011
355
228
43
Idrija
Danes sta otroka že dobila anketo iz šole če sta se pripravljena samo testirat.Nič pa na kakšen način bo testiranje potekalo.
Zanimivo bo še tole
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Kot da bo anketa kaj spremenila :) itak bojo nardili tak kot so se (verjetno) že odločili
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.192
3.353
113
Zdej je samo še vprašanje, do kam ste pripravljeni spustiti svoj prag tolerance. Če bi res šlo za življenja, bi se stvari odvijale bistveno drugače.
 

pol3ni

Fizikalc
10. jan 2011
355
228
43
Idrija
Verjetno bo odgovor sledeč "če se ne boste samo testirali bo pouk potekal na daljavo"
In verjetno bodo potem vsi za
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
Verjetno bo odgovor sledeč "če se ne boste samo testirali bo pouk potekal na daljavo"
In verjetno bodo potem vsi za
Prav, pa naj poteka na daljavo. v tem primeru odpovem internet, pa zaplenim telefone (rač. nimata) in naj šola oz. ministrstvo poskrbi, da bodo otorci imeli net in naprave za spremljanje šole na daljavo.

edit: sem proti testiranju otrok!
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.567
980
113
48
KR
Jest se grem cepit (sem se prijavil zgodej), dokler bo neobvezno, čim bo pa obvezno, pa sam over my dead body. :nazdravje:
 
  • Haha
Reactions: brane_new

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Analni? Uf, to pa bo "voda na mlin" določeni struji levičarjev, kar naenkrat bo pri njih manj težav s testiranji :fredi:
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N