Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.502
6.241
113
Ja in se ti zdijo moje in tvoje enake, če gledamo starševske? Misliš da ni verjetno, da tudi učiteljski niso identični? Odvisno pač, kaj šola placa?
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.381
1.380
113
Gori so slike učiteljevega. Samo prva slika je za starše.

In če teh stvari nimajo omogočenih zahtevajo pa komunikacijo preko tega je žalostno....
Luka imam tudi jaz doma uciteljico in sem preveril, pa potem napisal. Imas polno razlicnih verzij po solah. Tudi posiljanja na SMS pri enih solah nimajo.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.315
5.601
113
Pa kaj nisem tega napisal? Da je odv kaj se plačuje?
In od šole, ki določene stvari zahtevajo izključno preko eAsistenta (vsaj tako je Jabe rekla) bi pričakoval, da se uporablja komunikacija v polnem obsegu. Ne pa, da so židi in imajo pol funkcij disejblanih.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Zakaj pa.moramo starši prej za oceno izvedeti kot pa pride otrok iz šole domov?
A naši soncki pa ne znajo več povedat koliko so dobili oceno? Imajo slab spomin? Imajo beležke pa naj tja pišejo
Al samo ne znamo.mi tega od njih izvlect.
Seveda ne, ker našim sinčkom se mora samo dajat, bog ne daj da bi dobil kako sankcijo.....

Staršem se ocene ne pokažejo takoj. Če se prav spomnim, z zamikom 3 dni. Da lahko otrok v miru pove za oceno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.502
6.241
113
osnovno verzijo je potrebno aktivitrati. Vsaj pri nas, ker drugače ne moreš odjaviti malice in napovedati odsotnosti v vrtcu.


Jabe je rekla tole. V izogib nejasnostim, tole se ne dela preko sporočil v easistentu, vsaj pri nas ne in točno to deluje brezhibno.

Prej je eden o ocenah, pa si speljal tudi drugam. Z mano si se pa zataknil okoli nastavitev sporočil, kjer je menda zdaj že jasno, da ne učitelji ne starši nimajo povsod enakih možnosti nastavitev. ne, ti nisi nič rekel, da je kaj odvisno od bilo cesa, ti si nisi dal tega rečt.

zdaj si našel neki tretjega, ker na koncu bo nekaj po tvoje pa če Sava začne gor tečt.:rolleyes:
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.315
5.601
113
Ok priznam vidim, da res nisem napisal. Mislil sem napisat. Oziroma sem mel en post napisan na telefonu, potem sem raje na računalniku napisal zaradi slik. V postu 1089 je to v originalu pisalo.
Še vedno me pa zanima kaj vidiš, ko stisneš na zavihek sporočila. Ker od tega zavihka slik še nisi pokazala. Govora je pa o tej storitvi.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.502
6.241
113
Roko na srce, najlažje je pa preko easistenta :cool: točno to zadevo sigurno, če gre naprej avtomatsko brez vpletanja razredničarke/vzgojiteljice pa toliko bolje. Za stvari, ki mi pa bolj komplicirajo komunikacijo kot mail ali pa se z njimi v biti ne strinjam, ga pa seveda ne uporabljam. Kamoli plačujem za to.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.470
1.043
113
Obišči stran
No, da povem za prvi razred. Mail staršem, kaj je treba predelat, pa napoved dveh zoomov. In to je fucking šolanje? Pa kdo se dela norca...
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.381
1.380
113
No, da povem za prvi razred. Mail staršem, kaj je treba predelat, pa napoved dveh zoomov. In to je fucking šolanje? Pa kdo se dela norca...
Pa saj to je prvi razred. Navpične, poševne in še kakšne črte delajo zdaj. Itak je opismenjevanje predvideno vsa prva tri leta. Zakon, da imate tako se vsaj otrok ne bo rabil matrat s šolo, ti pa tudi veš kaj povadite in to je to. Kar še kasnejšega znanja v šoli tiče ne bo nič izgubil, pa če tudi je do konca 1. razreda doma.
Ne rabimo starši na te naše otroke toliko pritiskat.