Celje -prva vožnja 1.1.2011

KURKOFF

Pripravnik
8. avg 2007
401
0
16
Prve dve točke popolnoma razumem. Tretjo pa nič kaj. Kaj bi pa lahko bilo narobe z tovrstnimi druženji?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Napisal sem, da me ne zanimajo, tako kot nekoga ne zanima ogled nogometne tekme ali gledališča itd..

Me pač ne zanima. Kaj naj tam delam (na splošno)? Zijam v pleh in s pirom v roki poslušam "ribiške" zgodbe?
smile-1.gif

Se raje kam na izlet zapeljem, mi je bolj zanimivo.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Napisal sem, da me ne zanimajo, tako kot nekoga ne zanima ogled nogometne tekme ali gledališča itd..

Me pač ne zanima. Kaj naj tam delam (na splošno)? Zijam v pleh in s pirom v roki poslušam "ribiške" zgodbe?
smile-1.gif

Se raje kam na izlet zapeljem, mi je bolj zanimivo.

aha... raje greš na nogometno tekmo 1. slovenske nogometne lige
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Prvega januarja ni tekem
smile-1.gif

Drugače pa ne, samo kot primer sem dal.

Sem pa nazadnje bil predlani na enem takšnem srečanju (sem se sedaj spomnil), pozimi je bilo (freeridersi). Me je kolega po nepotrebnem zvlekel, da sem pir držal v roki in gledal pijane obiskovalce. Zaradi žaganja se itak ni dali kaj pogovarjat.

Enih par je prišlo tudi z motorji.

Pa "tu" sem tudi bil, vendar srečanje avtomobilistov. Pa še kje, tudi mednarodno (avto).

smile-1.gif

n11840217511501743275.jpg


Delno mi je torej scena znana, vendar mi pač ni (več) zanimivo.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Te povsem razumem. Moto srečanja sem že zdavnaj odpisal, prav zaradi razlogov, ki si jih omenil. Pijem ne, vsaj ko vozim ne. Tisto pokanje in bulanje v leru v iberture.., tudi ne vem v čem je smisel tega. Se pa po možnosti udeležim take zimske vožnje, kamor pač vsakdo ne gre. Pa Faak, to je pa itak obveza.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No, želim ti "odjugo" za 01.01.
smile-1.gif


Lani je bila odjuga tam okoli 15.01, bilo je preko 15 stopinj, vse se je cedilo.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Na motozbore če grem grem v tujino. Je res da je še vedno ogromno takih ki obvezno pokajo do ibera. Tut jaz sem v časih pokal
jbga trreba je probat.
Snecer kaj ti misliš pod "žaganje"?
Motofrik čeprav sem že par let nazaj rekel za HD v FaakamZeeju da jih imam poln qrac njih in njihovih avtohomov za parstotisoč € za letos mi je bilo full žal da nisem šel na pijačo. Sam qrc če z bosancem nebi pasal gor:) Zdaj ko imam vsaj agregat od čoperja pa že ;-)
 
I

Izbrisan uporabnik #488

"Žaganje"=odcveteli svirači na električnih kitarah in bobnih. Muzika je zadnja stvar, ki bi me tja pritegnila.

Ne se obremenjevat z mojim "zanimanjem", nismo vsi enaki.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Z ghiblijem se peljita do Pirana na kavico
smile-1.gif


Vreme bo očitno "ok", nad nulo. Jaz računam, da bo prvič šlo nekje v začetku marca.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Če bo lepo sončno ob morju, je to idealna zadeva a ne.