Čedalje več SMRTNIH nesreč na cestah!!? Nestrpnost in kultura na dnu

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Res je da je veliko nesreč pa vse več folka je živčnih skos se jim mudi nekam sploh če je gužva prehitevajo bremzajo pa sploh ne bojo prej pršli sam gužvo bojo nrdil prehti enga pa mu zabremza in pol vsi bremzajo kolesarji nekateri pa tud vozjo po sred ceste po 2 - 3 skp pa klepetajo kokr da majo motor sploh kje k je slabša vidlivost pa omejitev nvm 70 na uro pa prpelš un pa gon 20 po sred ceste mogl bi tud oni mal gledat na promet če so kolesarji ne kr posred ceste moje mnenje kolonjska voda
Naceloma imas prav. Zal je pa velikokrat tako, da si bolj varen, ce vozis po sredini. V nasprotnem primeru te mnogo voznikov prehiteva tako, da te stisne povsem na rob ceste ali celo zbije.
Pa jaz tega vseeno ne delam. Ko se najde taksen objestnez, ga pa zaenkrat prijavim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.194
113
Ne rabiš po sredini. Voziš nekje 30-50cm od roba in je praviloma dovolj, da te debili ne grejo prehitevat v nasprotni promet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Res je da je veliko nesreč pa vse več folka je živčnih skos se jim mudi nekam sploh če je gužva prehitevajo bremzajo pa sploh ne bojo prej pršli sam gužvo bojo nrdil prehti enga pa mu zabremza in pol vsi bremzajo kolesarji nekateri pa tud vozjo po sred ceste po 2 - 3 skp pa klepetajo kokr da majo motor sploh kje k je slabša vidlivost pa omejitev nvm 70 na uro pa prpelš un pa gon 20 po sred ceste mogl bi tud oni mal gledat na promet če so kolesarji ne kr posred ceste moje mnenje kolonjska voda
,,,,,,,,, ……… !!! ????

Da boš mel za naslednjič.
 
  • Haha
Reactions: ales85

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Zal ni. Dovolj za vecino, ne za vse.


Dobi pozdrave iz uprave? S taksnim lepim belo/roza/rumenim UPNjem? Z malo srece se spametuje, ce ne si pa vsaj za nekaj casa zapomni.
Na kaksni podlagi dobis pozdrave? Ker jim en janez rece mene pa moti na cesti ta pa ta registrska, ker vozi 85 namesto 70. Pa grdo me je pogledal.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Na kaksni podlagi dobis pozdrave? Ker jim en janez rece mene pa moti na cesti ta pa ta registrska, ker vozi 85 namesto 70. Pa grdo me je pogledal.
Pozorno beri. Nisem nikjer napisal, da gre za hitrost. Prehitevanje brez varnostne razdalje, se posebej v primeru prometa v nasprotni smeri. Naceloma gre s pricami, pomaga pa video posnetek.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Aha kul. S kolegom spijeva dva pira, mi je za prico, zjutraj zmontirava poljudni posnetek in prijaviva policiji tretjega kolega, ker nama ni vsec. Toliko, da vem. Sploh mi ni prislo na misel.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Aha kul. S kolegom spijeva dva pira, mi je za prico, zjutraj zmontirava poljudni posnetek in prijaviva policiji tretjega kolega, ker nama ni vsec. Toliko, da vem. Sploh mi ni prislo na misel.
Ti si jih ocitno ze zdaj spil nekaj glede na to, da se obesas na malenkosti. Nisem trdil, da gre vedno s pricami. Ce sta kolega, se lahko to morda izpodbija, ce se voznik pritozi.
Pa zmontirati posnetek je res enostavno ja...
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
Mi smo še tak vredu, v zadnjih 2 tednih sem prevozil tričetrt Hrvaške, po raznoraznih cestah ( vse razen Banovine in Like), ti pa res niso gladki v glavi. Prehitevanje v ovinke, škarje, vožnja 5 cm za odbijačem in blendanje, na AC prehitevanje po desnem in celo odstavnem pasu, omejitev ne upošteva nobeden. Nekih relativno normalnih voznikov, ki jih je pri nas še vedno večina, skorajda ni.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Mi smo še tak vredu, v zadnjih 2 tednih sem prevozil tričetrt Hrvaške, po raznoraznih cestah ( vse razen Banovine in Like), ti pa res niso gladki v glavi. Prehitevanje v ovinke, škarje, vožnja 5 cm za odbijačem in blendanje, na AC prehitevanje po desnem in celo odstavnem pasu, omejitev ne upošteva nobeden. Nekih relativno normalnih voznikov, ki jih je pri nas še vedno večina, skorajda ni.
To se pa kar strinjam, ce tako primerjas.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.188
1.797
113
Res je da je veliko nesreč pa vse več folka je živčnih skos se jim mudi nekam sploh če je gužva prehitevajo bremzajo pa sploh ne bojo prej pršli sam gužvo bojo nrdil prehti enga pa mu zabremza in pol vsi bremzajo kolesarji nekateri pa tud vozjo po sred ceste po 2 - 3 skp pa klepetajo kokr da majo motor sploh kje k je slabša vidlivost pa omejitev nvm 70 na uro pa prpelš un pa gon 20 po sred ceste mogl bi tud oni mal gledat na promet če so kolesarji ne kr posred ceste moje mnenje kolonjska voda
Stari..a la ti vera..vse si uspel stlačit v celoto brez enega samega ločila. Probaj zdaj še prebrat tole brez da se ustaviš...
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85