BRAVO NAŠI ORLI II. DEL

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.798
384
83
Vipavska dolina
Ksz
Tipično slovensko. Ko gre slavimo, ko ne gre ku*čimo. Vsak ki obtožuje...
A res verjamete da Tepeš to počne namerno. Pa ne morem verjeti kakšni "kaveljci" so nekateri, verjetno bi popravljali na vsaki tekmi rekorde. In pa spet privlečen lanski zaključek...
Kako naj nekdo za*ebe nekoga ki skače odlično in za njim?

Za primer, kako skače sedaj Peter in če bi včeraj nekdo izmed naših skočil dlje, a bi ga spet za*ebal ker bi Pero skočil "samo" 235 namesto 244...
Ne vem no...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Vse super, samo še vedno gre za šport, ki je popolnoma obrobnega pomena, zato se ne morem pripraviti, da bi bil nad Mazejevo ali Prevcem navdušen tako, kot nad Dragiæem, Kopitarjem, ali uvrstitvijo Maribora v LP ali Slovenije na SP v nogometu, ali konec koncev srebrne medalje odbojkašev.

Skoki so šport kot alpsko smučanje, zanimivi za 8 držav na svetu in tu mi je pač malo patetična silna euforija..

Bolj lovske pa še ne. Res je nogomet najpomembnejša postranska stvar na svetu, samo da bi bili smučarski skoki in alpsko smučanje obrobnia športa je pa tako lovska, da je že dolgo bolj lovske nisem slišal.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
idi v k.... luzer Tepeš

pa to ni res kakšen trol , zarad fotra skače

Kolk ti dam,da ne greš v Planico,ker res nebi rad srečal tacga trota na športnem navijaškem objektu ?

Pojdi raje na fuzbal u toti Maribor in se tam daj duška, u pm,jeb...mat..,idi u kujac itd.

Zaradi takih trotov ko si ti nas nekateri blatijo kot tipičnega slovenca !

za luzerijo, ki jo je danes uprizoril,ni opravičila.

a hočeš rečt, da ni zmogel 2x skočit vsak 180m?...

naj sedaj sprejme odgovornost, da tak skače za reprezentanco

kakšne so bile denarne nagrade?
Glej, plačam ti, da si nadaneš dilce, pa se spustiš po velikanki. Če prideš dol brez dreka v spodnjicah, potem lahko rečeš komurkoli od fantov luzer, prej pa ne, do takrat si luzer in trol ti. Grem pa stavit, da se na srednji otroški skakalnici v Mostecu polulaš.
[cenzura]!!!
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
14.315
5.601
113
Citat:
Uporabnik Qmi pravi:
Lanišek - tudi škoda za danes...ampak dečko je še mlad in se iz tega lahko marsikaj nauči
:

Ded se je razjokal. Njemu ni kaj zamerit da ga je stisnlo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jap, oni drugi me skrbi
smile-1.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Snecer ni na ravni mojega odgovora,ker ne razume kaj narediš zavestno in kaj se lahko zalomi v delčku sekunde pod določenimi pogoji in tehniki ter sposobnosti tekmovalca.Vsakršno nadaljno razlaganje razlogov je tako nesmiselno.Niti ni vreden mojega truda,ker je nesramen komunist !
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Vse super, samo še vedno gre za šport, ki je popolnoma obrobnega pomena, zato se ne morem pripraviti, da bi bil nad Mazejevo ali Prevcem navdušen tako, kot nad Dragiæem, Kopitarjem, ali uvrstitvijo Maribora v LP ali Slovenije na SP v nogometu, ali konec koncev srebrne medalje odbojkašev.

Skoki so šport kot alpsko smučanje, zanimivi za 8 držav na svetu in tu mi je pač malo patetična silna euforija..

Bolj lovske pa še ne. Res je nogomet najpomembnejša postranska stvar na svetu, samo da bi bili smučarski skoki in alpsko smučanje obrobnia športa je pa tako lovska, da je že dolgo bolj lovske nisem slišal.

Seveda sta, samo ne pri nas.

Ti zagotavljam da velika večina svetovne populacije ni gledala niti ene tekme ne enega ne drugega športa. Sploh pa ne skokov.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.636
1.339
113
Jurij Tepeš na FB:

Sem jezen in razočaran! Današnja dva skoka mi nista uspela kot bi si želel. Letošnja sezona nikakor ne steče. Za vsako tekmo posebej lahko rečem, da sem se potrudil po svojih najboljših močeh. Tako razočaran kot sem danes ne pomnim kdaj sem bil nazadnje, ampak vseeno ne mislim vreči puške v koruzo. Vem, da bo vedno nekaj takih, ki mi bodo lansko zmago v Planici zamerili do konca življenja in bom o tem kakšno slišal ob vsakem slapšem skoku/poletu. Prav tako pa vem, da sem se vedno in se tudi vedno bom, dokler se bom s tem športom ukvarjal, trudil po svojih najboljših močeh. Vem zakaj treniram in vem zakaj se od svojega 6-tega leta trudim biti dober kot sem le lahko in zakaj ne popuščam nikoli in se ne pokorim nikomur. Več kot 20 let svojega življenja sem posvetil športu ki ga imam rad in za katerega bi naredil vse pa čeprav bi se on slabših skokih oziroma slabši sezoni kot je letošnja najraje sesedel in zajokal, polomil smuči ali raztrgal skakalne čevlje vem, da sem v svojo pripravo vložil preveč dela in časa, da bi se lahko tako hitro vdal poleg tega pa želim bolj kot komurkoli samemu sebi dokazati, da zmorem kajti samemu sebi ne bi nikoli odpustil, če v šport ne bi vložil vsega kar lahko.

Dodal bi še, da mi je žal in rad bi se opravičil celotni reprezentanci na današnji tekmi, vključno z vodstvom ekipe in vsem gledalcem/navijačem. Moji skoki danes, predvsem pa moje obnašanje danes ter na preteklih nekaj tekmah niso bili na nivoju človeka, ki je odrasel in bi moral biti v zgled mlajšim. Prevečkrat me preplavijo čustva in nejevolja in tega se bom v prihodnje skušal čim bolj izogibati.

Naredil bom vse kar je v moji moči, da rešim kar je ostalo od sezone ter, da se, če in kolikor je to le mogoče odkupim za svojo slabšo predstavo danes.

Za konec pa še enkrat, sem jezen in razočaram pa vendar...jutri je nov dan.

Hvala za podporo!
 

gustav

Pripravnik
17. mar 2011
478
2
18
Zg. Gorenjska
Brezveze, prevzel bi krivdo nase v enem stavku in bi bil kar se mene tiče veliko bolj iskren in športen kot je tale spis..

Edit: torej samo 2. odstavek.
 
Nazadnje urejeno:

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik gustav pravi:
Brezveze, prevzel bi krivdo nase v enem stavku in bi bil kar se mene tiče veliko bolj iskren in športen kot je tale spis..

Edit: torej samo 2. odstavek.

Ne razumeš? On je samo človek ki ima čustva. Odzval se je zaradi tistih ki jih nimajo ! Res smo pokvarjen narod,da se mora športnik tako opravičevati. Za mene je še zmeraj športnik ki ga cenim in spoštujem!
 

gustav

Pripravnik
17. mar 2011
478
2
18
Zg. Gorenjska
Citat:
Uporabnik sgh pravi:

Ne razumeš? On je samo človek ki ima čustva. Odzval se je zaradi tistih ki jih nimajo ! Res smo pokvarjen narod,da se mora športnik tako opravičevati. Za mene je še zmeraj športnik ki ga cenim in spoštujem!

Razumem, kje sem rekel da jih nima, kje sem rekel da ga ne cenim? Hočem povedati samo da ni dolžan nikomur razlagati kako se počuti in ne vem kaj, športno pa je dolžan prevzeti krivdo, kot jo je v 2. odstavku. Kako so skakali drugi trije tukaj nima veze, ve se kaj se od njega pričakuje, ve se česa je sposoben, oboje ve tudi sam in pred tem se ne more skriti. Pa nima tukaj Planica nobene veze tako da ne vem kaj jo tiši zraven.
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Eh, največ imajo povedati tisti, ki so v športu sodelovali samo kot odpiralci vrečke s čipsom in z nekaj piksnami pira!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Spet Snecer glavni pljuvac.....
hysterical-1.gif
Tipicna slovenska gnida. Sam pljuvat skos,sramota.

Kje pa, glede Prevca samo hvala!

Kapo dol kakšen šampion, sicer bi stagnirali s skakalci tipa Tepeš, ki bi imeli en preblisk v karieri, potem pa živeli na račun zveze in očetovih vez
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Spet Snecer glavni pljuvac.....
hysterical-1.gif
Tipicna slovenska gnida. Sam pljuvat skos,sramota.

Kje pa, glede Prevca samo hvala!

Kapo dol kakšen šampion, sicer bi stagnirali s skakalci tipa Tepeš, ki bi imeli en preblisk v karieri, potem pa živeli na račun zveze in očetovih vez

Priložnost za naj trola si zamudil, lohk nehaš limat budalaštine. Kot sem rekel, smučke na ramo in za začetek na tavelko K55 v Mostec. Če se tam ne boš pokakal in boš na dilcah prišel dol greva naprej vse do Planice. in če v planici prideš s praznimi spodnjicami do podna, nima veze, al na dilcah al po riti, potem lahko razmuišljaš o tem, da bi kateremu od skakalcev rekel luzer. Seveda ti pa do tam manjka, da preskočiš vsaj 100m.
Tepež je res zasral dva skoka, samo če bi ti vedel, kok mal je blo treba zasrat v razmerah ki so ble na Kulmu, bi držal trapasto gofljo.

Aja, pa taki debiloidi, kt si ti bodo Prevca raztrgal že če bo začel naslednjo sezono skakat na druga, tretja in četrta mesta. Zarad takih k.rete.nov me je sram, da pripadam takšni butasti naciji.
 
Nazadnje urejeno:

warpaint

Pripravnik
6. jul 2011
198
1
18
Nord
Tudi sam se ukvarjam s športom. Recimo da individualnim. Profesionalno. Seveda ne na nivoju teh fantov, pa vendarle. V igri je denar, pritiski (taki in drugačni), živci,... Večkrat sem za*ebal, ko mi ne bi bilo treba. Po slabi tekmi sem tako razočaran in jezen sam nase, da si običajno niti posnetka nočem pogledat.
Seveda ne morem primerjati mojega športa s smučarskimi skoki, nekaj vzporednic pa vendarle lahko potegnem. Fantje živijo za skoke, tako kot jaz za svoj šport. Vsi si želijo zmage. V svoji želji včasih hočejo preveč. In potem se pač zalomi. Niso sproščeni, odskočijo prehitro/prepozno, v zraku preveč pritiska,... Tam imajo pa še celo jebo z vetrom, poleg vseh ostalih fines.
Jurija popolnoma razumem. In za razliko od večine tule gor ga niti najmanj ne obsojam zaradi lanske zmage v Planici. Fant je športnik. Zmaga je njegov edini cilj. Drugo mesto je ok, pa vendarle ni zmaga. To je pravilen pristop. Vse ostalo je politikanstvo in mešetarjenje.