BRAVO NAŠI ORLI II. DEL

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Kaj sedaj to, so ga pili včeraj na Prevca
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.869
113
Krnekaj, pod pritiskom podlegli ali kaj, upam da bo samo ena runda, da se ne gleda več blamaže.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Saj bo druga serija.

Razmere se umirjajo, tretje mesto je dosegljivo (deset točk). Še dvakrat ne moreta Tepeš in Lanišek zakvačkat
wink-1.gif


Saj nas bojo nemci razumel da bi mi imeli medaljo
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

idi v k.... luzer Tepeš

pa to ni res kakšen trol , zarad fotra skače
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ma dobro saj ni začetnik kot lanišek
bedno bedno, tak kot smo lani rekli, ko je vzel globus prevcu
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.869
113
A mu ga je vzel zato, ker je skočil 150? Če je preskočil petra je pač bil boljši, kaj mu je tu za oporekat?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.869
113
Prevc legenda, očitno bo morala cela familija prit v resna leta in prevzet vajeti v svoje roke, kar se tiče skokov in vsega okoli tega.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.869
113
Malce sem jezen, da me takšna patetika, kot so smučarski skoki tako gane, da sem zdaj slabe volje.

Ampak če sem res imel v planu eno dobro tekmo in borbo z norvežani, potem pa....
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Škoda. Na žalost se je danes prikazala realnost
smirk-1.gif


Kranjec - pokazal je da še vedno zna. Čeprav je imel veliko težav in slabo popotnico z Willingena je vseeno odletel fenomenalno
Tepež - na žalost je danes razočaral. Prikazal je par dobrih skokov tekom prvenstva, danes se pač ni izšlo. Je pa dejstvo, da je že pred prvenstvom poudarjal, da ni v taki formi kot lani... Mi gre pa na bruhanje, ko berem komentarje na rtvslo
13.gif

Lanišek - tudi škoda za danes...ampak dečko je še mlad in se iz tega lahko marsikaj nauči
Prevc - a je sploh treba kaj dodat...skače na čisto svojem nivoju in tudi zadnji skok je bil poezija. Telemark za v učbenike pri dolžini v kateri je Gangnes včeraj pristal v nočno posodico
grin1.gif


Gremo naprej, v sezoni je še kar nekaj tekem in verjamem, da bo letos še veselo.

Ne glede na vse, BRAVO FANTJE
cheer.gif
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:

Tale Tepeš, res malo "zgage" dela v ekipi. Lani na koncu sezone, sedaj...

A še niste pozabili Planice?
crazy1.gif

A dejansko mislite, da je Tepeš Prevcu odvzel globus z zadnjim skokom? Če mene vprašate ga je Peter zgubil isti dan kot svetovni rekord...15.2.2015!
14.2.2015 zmaga s svetovnim rekordom, naslednji dan je bil 17. Še Prevc je priznal, da je globus izgubil med sezono...

Jst mislim, da se je Pero ravno zaradi zaključka v Planici še dodatno motiviral in ojačal - predvsem psihično
wink-1.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
idi v k.... luzer Tepeš

pa to ni res kakšen trol , zarad fotra skače

Kolk ti dam,da ne greš v Planico,ker res nebi rad srečal tacga trota na športnem navijaškem objektu ?

Pojdi raje na fuzbal u toti Maribor in se tam daj duška, u pm,jeb...mat..,idi u kujac itd.

Zaradi takih trotov ko si ti nas nekateri blatijo kot tipičnega slovenca !
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.247
6.461
113
pri taščici
Saj lani ga nisem krivil (tepesa), tudi letos ga ne, samo "zarote" pa lahko "ugibamo"
evil.gif

Se glede komentiranja: zanimivo ga je poslušat, vendar mora biti Gros zraven da ga vsak drugi stavek popravlja, ker tolce mimo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
idi v k.... luzer Tepeš

pa to ni res kakšen trol , zarad fotra skače

Kolk ti dam,da ne greš v Planico,ker res nebi rad srečal tacga trota na športnem navijaškem objektu ?

Pojdi raje na fuzbal u toti Maribor in se tam daj duška, u pm,jeb...mat..,idi u kujac itd.

Zaradi takih trotov ko si ti nas nekateri blatijo kot tipičnega slovenca !

za luzerijo, ki jo je danes uprizoril,ni opravičila.

a hočeš rečt, da ni zmogel 2x skočit vsak 180m?...

naj sedaj sprejme odgovornost, da tak skače za reprezentanco

kakšne so bile denarne nagrade?