BRAVO NAŠI ORLI II. DEL

I

Izbrisan uporabnik #488

Obadva sta pokazal, da se ne znata obnašat in žalita, čeprav se imata za svetnika.

Držita se tematike, ki nima nobene veze z uporabniki na forumu.

Dal sem svoje mnenje in linke drugih iz stroke ali medijev in to je to.

Še bom o tem pisal, če bo še kaj.

Še enkrat:

Vrhunski skakalec Šlieri je lani vse povedal.

Vidva pa sta bolj pametna, oba sta že preko 250m poletela, pričakujta klic v kratkem, reprezentance si vaju želijo.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.798
384
83
Vipavska dolina
Kje je pa letos ta vrhunski skakalec?
Glej še enkrat, tokrat zadnjič.
Če bi Tepeš skakal za Prevcem in bi ga preskočil bi tudi jaz bentil čez njega, ker to bi bilo očitno. Če pa skoči prej je (zame) napravil zgolj to kar se od njega pričakuje in za kar trenira. To je da skoči najbolje kot lahko in kot zna.
Na moštveni zdaj mu pa ni šlo, je*at ga bo drugič bolje. Glede na sobotne rezultate bi verjetno bili drugi, tko so pa z dvema skakalcema četrti. Torej še vedno niso slabi. In Janus je imel cilj eno medaljo in eno uvrstitev še med deset, kar so izpolnili. Verjamem da je upal tudi na moštveno ampak tak je šport, enkrat je, drugiič se pa nekaj podere in je upanja konec.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Šlieriju ne gre in so ga umaknili, tako kot bi mi morali tepeša
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Šlieri se je sam umaknil
wink-1.gif

To sezono je zaključil in se je čisto umaknil iz skokov in naj bi po tej sezoni sporočil kako pa kaj... Če mene vprašate je dečko zaključil
smirk-1.gif


Tepeša in lansko Planico pa pustite že enkrat pri miru...a se niste nič od Prevca naučili, ko take stvari zapakira in pospravi?
Sezona se nadaljuje že ta vikend in upamo spet na kakšen dober rezultat
smile-1.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik Rambo013 pravi:
Kje je pa letos ta vrhunski skakalec?
Glej še enkrat, tokrat zadnjič.
Če bi Tepeš skakal za Prevcem in bi ga preskočil bi tudi jaz bentil čez njega, ker to bi bilo očitno. Če pa skoči prej je (zame) napravil zgolj to kar se od njega pričakuje in za kar trenira. To je da skoči najbolje kot lahko in kot zna.
Na moštveni zdaj mu pa ni šlo, je*at ga bo drugič bolje. Glede na sobotne rezultate bi verjetno bili drugi, tko so pa z dvema skakalcema četrti. Torej še vedno niso slabi. In Janus je imel cilj eno medaljo in eno uvrstitev še med deset, kar so izpolnili. Verjamem da je upal tudi na moštveno ampak tak je šport, enkrat je, drugiič se pa nekaj podere in je upanja konec.
Ker ko si v boju za zmago in veš da gre sonarodnjaku za globus, ti pa vidiš da te bo neslo do parkinga ne moreš sklepat da ga boš zhebal?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Finale v Planici je izpadel res bolj žalostno, problem je, ker je Tepež svojo zasluženo zmago slavil z ogromnim nasmeškom, vsaj malo bi lahko sočustvoval s Prevcem... tako pa nisi vedel, ali je bolj vesel svoje zmage ali drugega mesta Prevca v skupnem...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Pa a budale lohk že nehate mater. Slovenec jezen na Slovenca, ki je zmagal v Planici, možno samo v Butalah. K da je vedel, da ga Pero ne bo preskočil. če bi pa krajšal, bi pa komot pristal pri 150 metrih in nebi preskoču Severina, bi pa spet jodlal idioti, kok je nesposoben.

Sej nismo Avstrijci, da bomo prirejal tekme. Nikakor nočete slišat, da so tud Japonci nekoč naredili častno. če bi delali po Avstrijsko oziroma po Šnirncovo Peterka takrat nebi imel globusa. Sam eni res ne znate nehat. Še dobro da ima Peter pošlihtano podstreho, da ga take SLO blesarije ne ganejo preveč. Se pa bojim, da mu pa enkrat bo prišlo do živega vso to polivanje z budalaštinami.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Eh škoda Freunda, je čist faca nasprotnik, korekten in odličen. Perota bi lepo držal v vrhunski formi.

Sicer je pa Gangnes odličen, samo na teh manjših skakalnicah bi bil Freund sigurno resnejši tekmec. VKG je pa Perotov brez dvoma, tudi če je še več kot pol tekem je pomoje zdaj kvota nikakva in povsem realna.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
mogoče ne bi bilo slabo da se petra tudi malo spočije med sezono... recimo, da ne bo šel na japonsko...
pisati, da je VKG že njegov je pa res veliko prezgodaj. do konca sezone je še 20 tekem!!!
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Sorry.... ni. VKG mu vzame le poškodba oz. kar hude zdravstvene težave (daljša bolezen).

Na sporedu je še polno tekem, kjer mu vse leži, letos je dobival tudi tekme, ko mu je šlo ponavadi "vse narobe". Zame je sure bmk.
grin1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Poškodba še prehitro pride. In po njej padec forme... Lepo bomo navijali naprej in naj ima na koncu 1000 pik fore ali pa samo 1, bo v redu.
Pa še zadnjič glede Tepeža, ni problem, ker je premagal Prevca in mu speljal VKG, ni problem, ker je dvakrat skočil toliko, kolikor bi skoraj moral skočiti v enem skoku, se ponesreči, to je šport. Problem je v njegovem odnosu... Za Planico sem svoje že napisal, sedaj je pa brez komentarja odbrzel mimo vseh. Pa plzda ustavi se, povej zakaj ni šlo, malo pojamraj pa bo. Ampak ne, on spet po svoje. Ni bilo jajc, je zgleda vse v Planici za intervjuje porabil. Pa kakšnega na Gorjancih...
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Šlieriju ne gre in so ga umaknili, tako kot bi mi morali tepeša
O ti trombl vijoličast !!

Šnirnc se je SAM umaknil,ker je izgubil motivacijo in mu nič ne pomeni če lovi nekaj pik !!
Tepeš ima veliko motivacije in ima formo za med 7 naših najbolših !!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tepeš ima motivacijo, ja ... smo videli

Predlagam ti, da se pričneš primerno vesti, ker tudi jaz tebe ne obkladam.