Bmw X1 hybrid

blackman

Pripravnik
2. sep 2007
227
10
18

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
vse kul, ampak ne moreš kupit avta za 25k s temi sedeži no.
Avto nima meglenk., gretja sedežev, nima avtomatskih dolgih luči (morata biti 2 gumba na strani leve ročice), verjetno tudi nima samozatemnitvenega ogledala itd... pač nekaj opreme, ki pride kul, ko kupuješ :)

Za več informacij išči 225 model, ki ima enak motor.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113
Teli sedezi so res grdi, ampak nekateri usnja pac nocejo, sploh pa v X1 pravega usnja verjetno niti ne dobis. Gretje sedezev je pa tudi nekaj najbolj neumnega (razen ce si baba seveda). Prizgal sem ga ravno 2x v zivljenju (enkrat da sem videl ce dela in enkrat ko sem sel s 40⁰ vrocine v lekarno). X1 te generacije je ze cisto soliden avtomobilcek, neke hude avtonomije na barerijo pa verjetno ne mores pricakovati.
 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Ne usnja, govoril o teh. Če sprobaš oba, se kar hitro odločiš.

1710914819371.png
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Gretje sedezev je pa tudi nekaj najbolj neumnega (razen ce si baba seveda). Prizgal sem ga ravno 2x v zivljenju (enkrat da sem videl ce dela in enkrat ko sem sel s 40⁰ vrocine v lekarno). X1 te generacije je ze cisto soliden avtomobilcek, neke hude avtonomije na barerijo pa verjetno ne mores pricakovati.

Si kr car ja, ko greš iz tople dnevne v garažo jih res nerabiš. Ko boš pa celi dan zunaj in te zebe kot pesa je pa vrhunsko.
 

blackman

Pripravnik
2. sep 2007
227
10
18
Hvala za mnenja.
Sedezi so zadnje kar mi pade na pamet, tako ogrevanje kot material. Bolj pomembno mi je, kako je visok glede vstopanja, ker mam tezave s hrbtenico. Se bolj odlocilno se mi zdi da je avtomatik, avtomatske luci je tudi ok, pa kamera je tudi zazeljena,.... potem pa se kljucne zadeve KM, pa ali diesel, hibrid, bencin. Ostali cukrčki so mi nepomembni.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.579
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Hvala za mnenja.
Sedezi so zadnje kar mi pade na pamet, tako ogrevanje kot material. Bolj pomembno mi je, kako je visok glede vstopanja, ker mam tezave s hrbtenico. Se bolj odlocilno se mi zdi da je avtomatik, avtomatske luci je tudi ok, pa kamera je tudi zazeljena,.... potem pa se kljucne zadeve KM, pa ali diesel, hibrid, bencin. Ostali cukrčki so mi nepomembni.
dobri sedeži in slaba hrbtenica gredo kar z roko v roki, ali se motim?

ampak ja, not the point of the debate ... :)
 
  • Haha
Reactions: BojanP

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113
Ne niso, ker so vozniki zelo razlicni. Vecina je deklic ali metroseksijev do max 70kg, za te je cisto vseeno kak zic imajo. Nad 100kg pa redko kateri ustreza, razen morda volvo. Tako da...
 
  • Haha
Reactions: sajkek

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Ne vem no, razlika se pozna ze pri 100km voznji. Osnovni pac ne more bit enako udoben, kot en "komfortni"..
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Hvala za mnenja.
Sedezi so zadnje kar mi pade na pamet, tako ogrevanje kot material. Bolj pomembno mi je, kako je visok glede vstopanja, ker mam tezave s hrbtenico. Se bolj odlocilno se mi zdi da je avtomatik, avtomatske luci je tudi ok, pa kamera je tudi zazeljena,.... potem pa se kljucne zadeve KM, pa ali diesel, hibrid, bencin. Ostali cukrčki so mi nepomembni.
Sprobaj še infotainment pred nakupom, lesen in zaostal za konkurenco, sploh z vrtljivim gumbom, Touch v novejših je povsem druga pesem
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113
No, ne vem katero verzijo ima, ampak idrive na kolesce je se danes pojem upravljanja. In kolikor vem ga ohranja tudi id8 oz visji (oni z metrskim ekranom ki ima vse na touch)
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113
Ok, prvic slisim :)
Probaj vernasca sedez v obeh modelih. Je oni ceneni v X1 premija v primerjavi. Lepi pa so, ja. Merino se nekako gre. In pa Msport sedezi tudi. Sensatec in sensafin tudi. Ampak vecina ima vernasco, ki je podobna sedenju na klopci v Tivoliju s časopisom pod ritjo. Še nisem zasledil voznika (normalno grajenega (belega, premožnega)) ki bi na vernasci zdržal brez bolečin več kot uro....