Dilema, kaj kupiti

I

Izbrisan uporabnik 3287

jap, samo na alterju. imas 60k viska (tko, mimogrede, ker je vse zaprto pa ostaja) in prides po nasvet kateri avto kupit :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

mr. snick

Majstr
5. mar 2020
247
364
63
Ja samo če ne bi vedu, da tip potem sam menjuje ploščice pa servis dela, da 50€ prišpara pa se potem po prsih tolče, kak je "premija" poceni. :bonk: :valjamse:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Najbolji

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Švoh bereta, post je sarkazem in se dejansko nič ne izbira.

sajkek je verjetno samo želel pokazat, kako bolno polno ceno ima Peugeot za tisto spako.

Enostavno rabljene premije iz Nemčije izgubijo prevel vrednosti, da bi kupil novega Piđoja za 20k€ več kot 2-3 leta staro BMW sedmico pod 100kkm.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Drifter

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Enostavno rabljene premije iz Nemčije izgubijo prevel vrednosti, da bi kupil novega Piđoja za 20k€ več kot 2-3 leta staro BMW sedmico pod 100kkm.
Saj se okvirno strinjam s tabo, ampak tvoj komentar, da avto z 80.000 km smrdi po novem je za crknit. To loleki uporabljajo za upravičevanje svojih nakupov.
Pa še eno: tisti, ki kupuje tega Peugeota, mu dol visi za novo ali pa rabljeno sedmico iz dojčland.
 

mr. snick

Majstr
5. mar 2020
247
364
63
Ja, pa rabljena "premija" tommy hilfiger oblačila stanejo enako kot nova S.Oliver moreš biti res norec da greš kupit nova. Aja, razlika je, da za oblačilo maš keš, za novo premijo pač ne in je potrebno iskati izgovore zakaj se nekaj bolj splača.
Ljudje imajo različne okuse in da bi šel na silo kupit nek cls (tale na linku izgleda od zunaj za kozlat), samo zato ker se ga kao bolj splača namesto peugeota, ki mi je všeč (karikiram), potem si šele butast, še bolj kot primerjava rabljenega zamortiziranega avta proti ceni novega modela na papirju. In ja vsi avti izgubijo na vrednosti, potem pač rabljenega peugeota vzameš za pol cene premije in se enačba spremeni. Torej kakorkoli obrneš je tema neumna.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Ja, pa rabljena "premija" tommy hilfiger oblačila stanejo enako kot nova S.Oliver moreš biti res norec da greš kupit nova. Aja, razlika je, da za oblačilo maš keš, za novo premijo pač ne in je potrebno iskati izgovore zakaj se nekaj bolj splača.
Ljudje imajo različne okuse in da bi šel na silo kupit nek cls (tale na linku izgleda od zunaj za kozlat), samo zato ker se ga kao bolj splača namesto peugeota, ki mi je všeč (karikiram), potem si šele butast, še bolj kot primerjava rabljenega zamortiziranega avta proti ceni novega modela na papirju. In ja vsi avti izgubijo na vrednosti, potem pač rabljenega peugeota vzameš za pol cene premije in se enačba spremeni. Torej kakorkoli obrneš je tema neumna.
Ejga, to je Alter. Tukaj avti z 80.000km smrdijo po novem, avti s 150.000km iz dojčland, so pa ravno ulaufani. V bistvu boljši kot novi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Prav iz napisanega se vidi kako cviliš za PCjem. :valjamse:

Od kakšnih svinj ti avte kupuješ oz. kakšen si sam, da ga zagnojiš v 1-2 letih me res ne zanima. O 150kkm avtih pa noben ni pisal v tej temi, ker nikakor ni treba če je tist pižo 60k.

To je lahko rabljena premija iz DE tudi z 10-20kkm. Itak nimate izbire, ker vam baba doma diktira katerega novega francoza na lizing lahko kupite. :valjamse:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Prav iz napisanega se vidi kako cviliš za PCjem. :valjamse:

Od kakšnih svinj ti avte kupuješ oz. kakšen si sam, da ga zagnojiš v 1-2 letih me res ne zanima. O 150kkm avtih pa noben ni pisal v tej temi, ker nikakor ni treba če je tist pižo 60k.

To je lahko rabljena premija iz DE tudi z 10-20kkm. Itak nimate izbire, ker vam baba doma diktira katerega novega francoza na lizing lahko kupite. :valjamse:
Mali si preberi za sabo, pa se zamisli.
Moji rabljeni avtomobili so popolnoma v redu in jih ne kupujem ne od svinj, ne preprodajalcev. Ko pa lolek napiše, da ima avto z 80.000 prevoženimi kilometri smrad po novem je ali popoln debil ali pa nateguje ali pa upravičuje svojo odločitev. Meni dol visi za mnenja vseh, ker jaz kupim avto zase in se ne rabim tapkat po rami, da moj ravno ulaufan Nemc smrdi po novem. :valjamse: Ker za razliko od tebe, sem že imel nov avto in vem, kakšna je razlika. In čestitam vsem, ki kupujo nov avto (tudi tega Peugeota), ker če ga ne bi, bi potem jaz ostal brez možnosti nakupa rabljenega.
S 150.000km sem pa ciljal na sajkek -a.
Sedaj pa še kaj ''pametnega'' napiši, da se bom še malo nasmejal.