blog ex specialca

Irokeza

Pripravnik
20. mar 2011
43
0
6
Naš mikstone je verjetn enga znanga preveč grdo pogledal
smile-1.gif


Citat iz bloga: "...Ko si enkrat specialec,še pogledati ne smeš nikogar grdo,sicer je takoj sranje-zame seveda...."
 
Nazadnje urejeno:

Irokeza

Pripravnik
20. mar 2011
43
0
6
Citat:
Uporabnik mikstone pravi:
............Pred dnevi so priprli dilerja, ki je med drugim s kokainom oskrboval Senico. Najbrž ga Senica ne vleče sam, koko tu mislim, čeprav Senica vleče še kaj drugega kot opojne praške........

Tole iz zadnjega bloga me je spet spravilo v smeh.
hysterical-1.gif
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik Irokeza pravi:
Citat:
Uporabnik mikstone pravi:
............Pred dnevi so priprli dilerja, ki je med drugim s kokainom oskrboval Senico. Najbrž ga Senica ne vleče sam, koko tu mislim, čeprav Senica vleče še kaj drugega kot opojne praške........

Tole iz zadnjega bloga me je spet spravilo v smeh.
hysterical-1.gif
sam da te je ....
bonk.gif
 

Sem

Pripravnik
9. dec 2010
68
0
6
Eh, smo samo lulčki brez jajc, ki se naslajamo ob branju "kriminalke".....

A se bomo že enkrat končno postavili zase??!!
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.798
1.470
113
42
Ti boš rabu velik več če boš hotu bit normaln. Sploh pa ker te ni bilo na Meetu! A se ti je kej kolcal?
 

mojster01

Zelenc'
14. feb 2011
23
0
1
Pametno od Njavrota je lepo počakal, da se ti na veliko razpišeš pol pa lepo na sodišče. Tko, da kar začni počasi šparat cekinčke, da boš plačal za svoje laži.
smile-1.gif
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
ja,mikstone, v sloveniji je vse kar se napiše o ij in companiji laž ali pa pravljica
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
njavro tudi uporablja drugo ime kot ij??? wikipediji piše, da je božidar, martin njavro. pa dobil je odlikovanje PRIMERAN VOJNIK JNA
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Vidim, da se je vrnil mikstone, verjetno ga bodo Ivanovci spet popadli na tem forumu
smile-1.gif
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
Srečko Jeraj
Kdo pa je delal kopije?

Darko Njavro: Jaz. S soglasjem nadrejenih. To je popolnoma enako kot takrat, ko želijo prijeti storilca, ki želi kupiti drogo, in se mu nastavi človek, ki mu jo prinese, policija pa ga pri tem prime.
Ste veliko teh papirjev pripravili sami?

Darko Njavro: Pripravil sem samo papirje, ki so bili takrat v tem vozilu.
Kdo pa je pripravil tiste prejšnje? Tudi nekateri od tistih papirjev so bili ponarejeni.

Darko Njavro: Vprašajte Milana Smolnikarja. Z grafološko preiskavo je bilo ugotovljeno, da je seznam novinarjev na Resljevi napisan z isto roko kot Smolnikarjeva prošnja za zaposlitev.
Govorilo se je tudi, da je morisovec Kunstelj nekaj pisal.

Darko Njavro: To ste govorili vi in tisti, ki so vam to povedali. Grafološka analiza pa pravi, da je pisava enaka kot rokopis na Smolnikarjevi prošnji za zaposlitev.
Kaj pa tisto, kar je bilo natipkano?

Darko Njavro: Tisto, kar je bilo natipkano, so točno določeni dokumenti, ki jih je Smolnikar zahteval od Kunstlja in mu jih je tudi plačeval. Nekatere dokumente je obdeloval tako, da je sredino resničnega dokumenta, recimo navodila za izrabo letnega dopusta, prekril z belim papirjem in to fotokopiral. Potem je s pisalnim strojem napisal določeno vsebino in vse skupaj fotokopiral ter izročil vam.
Nekdo ...

Darko Njavro: Ne nekdo, Milan Smolnikar.
Kaj pa Kunstelj?

Darko Njavro: Ne, Smolnikar je po naših podatkih nekatere dokumente fotokopiral v znanem lokalu v neposredni bližini Depale vasi.
Kaj pa pisalni stroj na Vrhniki, o katerem govori Srečko Jeraj?

Darko Njavro: To so neumnosti. Jeraja v življenju nisem videl in niti ne vem, kako izgleda. V tistem prostoru na Vrhniki nisem bil in jamčim, da tudi Tone Krkovič ni bil. Tudi do danes si tega prostora nisem šel ogledat, ker če bo treba, grem lahko jutri na poligraf in hladno povem, da tam nikoli nisem bil. Pisalni stroj, ki je bil zaplenjen, ni stroj, s katerim so bili ponarejeni katerikoli dokumenti. To zgodbo ste narobe predstavili. Ta zaseženi stroj je tisti, s katerim so bili napisani črkopisi, ki jih je Smolnikar zahteval od nas oziroma od Kunstlja, da mu pridobi tipkopis pisalnega stroja Jožeta Zagožna z obrambnega ministrstva. Tisti tipkopis pa je bil narejen s pisalnim strojem, ki ga omenja Jeraj, in to ni bil Zagožnov pisalni stroj. To je bila past, njen namen pa je bil preveriti verodostojnost grafološke študije oziroma primerjalnega tipkopisa. Če bi Smolnikarjevi ljudje, ki so delovali iz ozadja policijskih vrst, ugotovili, da je ta tipkopis (naključnega pisalnega stroja) enak tipkopisu pisem Civilne iniciative, bi mi zlahka dokazali, da gre za ponarejeno grafološko študijo primerjave tipkopisov. To bi dokazali s pisalnim strojem, ki sploh ni z obrambnega ministrstva. Tudi Kunstelj je bil prepričan, da je tipkopis pisalnega stroja z obrambnega ministrstva, pa ni bil."

Srečko Jeraj:

"V bistvu je Njavro priznal, da so nekaj ponarejali na tem pisalnem stroju, o katerem sem govoril. Kaj so pisali, pa ni moja stvar in nikoli nisem rekel, da vem, kaj so pisali. Očitno pa je, da se nekateri ljudje ne poznajo več med sabo, zato vabim vse na piknik, da se bodo po desetih letih ponovno spoznali."
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik mojster01 pravi:
Pametno od Njavrota je lepo počakal, da se ti na veliko razpišeš pol pa lepo na sodišče. Tko, da kar začni počasi šparat cekinčke, da boš plačal za svoje laži.
smile-1.gif

ne-ne-1.gif