blog ex specialca

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.244
5.527
113
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Ajmo joške v avatarje!
V redu?

Kaj to ste kaka nova sekta?
tongue-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.244
5.527
113
Sej vem.......zato pa tradicionalnega nasprotnika takšnih in drugačnih religij, verovanj, prepričanj, grupiranj, opredeljevanj......kolega pediatra sprašujem kako se mu je uspelo vplesti v to igro!
grin1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.244
5.527
113
No to je še sprenevedanje povrhu
grin1.gif


Kolega res sem bil presenečen ko sem opazil da se nisi mogel upreti črednemu nagonu....in to TI od katerega bi to najmanj pričakovali! TI naš svetilnik na tem področju
smile-1.gif
 

007

Pripravnik
4. sep 2009
707
0
16
Citat:
Uporabnik softi pravi:
učite ga nekaj, kar je težko priučljivo.

ma jaz ga ne učim, mu samo predlagam, da bi mu bilo življenje lažje...če želi naj upošteva. mi je žal, da je tko padu v vse skupaj, sodeč po pisanju na blogu, bi rekel, da si tega ni želel...in spoštujem pogum, da upa pisat o stvareh, o katerih noben do sedaj ni upal povedat nič...
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik 007 pravi:
g. kunstelj, moralo vam je biti jasno, da boste deležni različnih poskusov diskriditiranj, čim ste se lotili te pereče pol-pretekle zgodovine. meni osebno, nekdo, ki vas poskuša diskreditirati, ob tem navaja neka dejstva, obenem pa ne pove kdo je, mu vsak normalen ne verjame takoj na prvo besedo.
če pa se vi takoj z vsemi štirimi branite, pa tudi vrže senco dvoma na vaše izjave. nikar se ne spuščajte na nivo provokatorja, premagal vas bo z izkušnjami
wink-1.gif
...pišite naprej, to je vaša resnica, ne ozirajte se na druge. več kot očitno je, da je vaš blog najbolj bran, verjetno ne zato, ker bi pisali pravljico, četudi si ljudje (zaenkrat) ne priznajo na glas, pa potihem vsi vedo, da nekaj resnice je na tem...
in še nekaj, če bi bile to take zgodbice, kot bi nekateri želeli,da bi vaš blog izgledal, bi verjetno že fasali kakšno tožbo, od nekoga, ki rad toži - več njih obstaja v državi tej...

Mene ne bo nihče tožil, še najmanj JJ! Sploh pa ni nor, da mi bo dal priložnost na sodišče privlečt dokaze za pisanje!
Me je pa zelo znana oseba ovadila po 135 čl.!!
sprasujem se.gif
 

Irokeza

Pripravnik
20. mar 2011
43
0
6
Posebno huda telesna poškodba

135. člen

(1) Kdor koga tako hudo telesno poškoduje ali mu prizadene tako hudo škodo na zdravju, da je bilo zaradi tega v nevarnosti življenje poškodovanca, ali je uničen ali za vselej in znatno oslabljen pomemben del njegovega telesa ali pomemben organ, ali je postal poškodovani zaradi tega za vselej nezmožen za vsakršno delo, ali je ostal skažen, ali mu je bilo za vselej hudo okvarjeno zdravje, se kaznuje z zaporom od enega do desetih let.

(2) Če poškodovani zaradi poškodbe iz prejšnjega odstavka umre, se storilec kaznuje z zaporom najmanj treh let.

(3) Kdor stori dejanje iz prvega odstavka tega člena iz malomarnosti, se kaznuje z zaporom do treh let.

(4) Če je storilec dejanje iz prvega ali drugega odstavka tega člena storil na mah, ker ga je poškodovanec brez njegove krivde z napadom ali hudimi žalitvami močno razdražil, se kaznuje z zaporom od šestih mesecev do petih let.
 

007

Pripravnik
4. sep 2009
707
0
16
Citat:
Uporabnik mikstone pravi:
Citat:
Uporabnik 007 pravi:
g. kunstelj, moralo vam je biti jasno, da boste deležni različnih poskusov diskriditiranj, čim ste se lotili te pereče pol-pretekle zgodovine. meni osebno, nekdo, ki vas poskuša diskreditirati, ob tem navaja neka dejstva, obenem pa ne pove kdo je, mu vsak normalen ne verjame takoj na prvo besedo.
če pa se vi takoj z vsemi štirimi branite, pa tudi vrže senco dvoma na vaše izjave. nikar se ne spuščajte na nivo provokatorja, premagal vas bo z izkušnjami
wink-1.gif
...pišite naprej, to je vaša resnica, ne ozirajte se na druge. več kot očitno je, da je vaš blog najbolj bran, verjetno ne zato, ker bi pisali pravljico, četudi si ljudje (zaenkrat) ne priznajo na glas, pa potihem vsi vedo, da nekaj resnice je na tem...
in še nekaj, če bi bile to take zgodbice, kot bi nekateri želeli,da bi vaš blog izgledal, bi verjetno že fasali kakšno tožbo, od nekoga, ki rad toži - več njih obstaja v državi tej...

Mene ne bo nihče tožil, še najmanj JJ! Sploh pa ni nor, da mi bo dal priložnost na sodišče privlečt dokaze za pisanje!
Me je pa zelo znana oseba ovadila po 135 čl.!!
sprasujem se.gif

zato pa pravim, da se nimaš kaj sekirat. ker očitno je ogromno resnice v tvojem blogu, sicer bi se že nekdo, ki rad toži, našel in te ovadil obrekovanja ali česa podobnega. zato se mi pa zdi nesmiselno živce izgubljat, če se najde prvokator in te zbode očitno tam, kjer najbolj boli...
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik Irokeza pravi:
Posebno huda telesna poškodba

135. člen

(1) Kdor koga tako hudo telesno poškoduje ali mu prizadene tako hudo škodo na zdravju, da je bilo zaradi tega v nevarnosti življenje poškodovanca, ali je uničen ali za vselej in znatno oslabljen pomemben del njegovega telesa ali pomemben organ, ali je postal poškodovani zaradi tega za vselej nezmožen za vsakršno delo, ali je ostal skažen, ali mu je bilo za vselej hudo okvarjeno zdravje, se kaznuje z zaporom od enega do desetih let.

(2) Če poškodovani zaradi poškodbe iz prejšnjega odstavka umre, se storilec kaznuje z zaporom najmanj treh let.

(3) Kdor stori dejanje iz prvega odstavka tega člena iz malomarnosti, se kaznuje z zaporom do treh let.

(4) Če je storilec dejanje iz prvega ali drugega odstavka tega člena storil na mah, ker ga je poškodovanec brez njegove krivde z napadom ali hudimi žalitvami močno razdražil, se kaznuje z zaporom od šestih mesecev do petih let.

NAROBE !!!
ne-ne-1.gif


gre za kaznivo dejanje ogrožanja varnosti po 1. odstavku 135. člena Kazenskega zakonika (KZ-1) .
 

Irokeza

Pripravnik
20. mar 2011
43
0
6
Citat:
Uporabnik mikstone pravi:
Citat:
Uporabnik Irokeza pravi:
Posebno huda telesna poškodba

135. člen

(1) Kdor koga tako hudo telesno poškoduje ali mu prizadene tako hudo škodo na zdravju, da je bilo zaradi tega v nevarnosti življenje poškodovanca, ali je uničen ali za vselej in znatno oslabljen pomemben del njegovega telesa ali pomemben organ, ali je postal poškodovani zaradi tega za vselej nezmožen za vsakršno delo, ali je ostal skažen, ali mu je bilo za vselej hudo okvarjeno zdravje, se kaznuje z zaporom od enega do desetih let.

(2) Če poškodovani zaradi poškodbe iz prejšnjega odstavka umre, se storilec kaznuje z zaporom najmanj treh let.

(3) Kdor stori dejanje iz prvega odstavka tega člena iz malomarnosti, se kaznuje z zaporom do treh let.

(4) Če je storilec dejanje iz prvega ali drugega odstavka tega člena storil na mah, ker ga je poškodovanec brez njegove krivde z napadom ali hudimi žalitvami močno razdražil, se kaznuje z zaporom od šestih mesecev do petih let.

NAROBE !!!
ne-ne-1.gif


gre za kaznivo dejanje ogrožanja varnosti po 1. odstavku 135. člena Kazenskega zakonika (KZ-1) .

OK! Boljše ogrožanje varnosti, kot huda poškodba!! LP