blog ex specialca

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
glede okvirjem sem iz dolgoročnega poznavanja problematike prepričan, da so krivi prebivalci NM.

koga je majki popluval?

a tale patron pluva..al drazi..lovi probleme na pljunk..tko bo
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.861
6.479
113
Koga je popljuval
mitjo voduška, špelo predan, njavrota etc

lej pa ne da te tri zagovarjam... sam ce on javno serje po folku pol ne more pricakovat da nanga pa kakec ne bo padel

tko da pomoje bi lahk kr njega zbanal, nima kej grozit folku, ce m kaj ne pase naj gre ne pa d agrozi.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ja pa te je vse obdelal ze v blogu... a jih ni..

a jih je obdelal, d abi jih drazil, al zato k lapa. a tale majstr lapa, al načrtno prtiska knofe.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.861
6.479
113
Ne tud tle gor je sipal po njih.

Pa ok, ne recem, ga moti da tip serje in mu rece naj neha ne pa d agrozi kr neki
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
nisem viel, d aje kle sipal..no..pa spet..sipal je ker lapa..ker se cuti dolznega povedat..ne ker bi jih drazil.

in ja..reces spelj se, ne pa umrl te bom..sam ker se ve, da ne zna rest baz of..se ga drazi. to pa ni fer.

je pa to doktrina. izkoristi sibko tocko sovraznika. v demokraciji je to..vrlina
 

mojster01

Zelenc'
14. feb 2011
23
0
1
OK tokrat res zadnjič, Softi je treba brat še druge medije. npr.
V BLOGU:
Slovenija hoče biti resna država, zato je general Hočevar odšel rakom žvižgat. Davno davno v začetku devetdesetih sem bil v ekipi, ki je odšla v Beograd. Zgodbo iz tistega časa so povzeli časopisi: general Ivan Hočevar je storil samomor v hotelu Jugoslavija, strel v glavo… Konec. Pa je bilo res tako? Sanjal sem, da sem tam, da je bilo vse še bolj zapleteno, ga je obiskala družina iz Slovenije, poleg nas, seveda!
"Ne vem, koliko časa velja zaveza k molčečnosti, kakšne so posledice nespoštovanje te zaveze. Nekoč na sodišču me je moral takratni direktor VOMO Dušan Mikuš odvezati molčečnosti, da sem lahko sploh odprl usta. Ampak to je bilo leta 1996, zdaj pa smo 2010, glede na vse, kar se dogaja v naši lepi Sloveniji, bolje, da ne pišem več! Ivan Hočevar ni storil samomora, doletelo ga je zasluženo ali pač ne, zgodovina in čas bosta povedala svoje."

V dnevniku
"Naj najprej zapišemo, da je bil general Ivan Hočevar nazadnje jeseni lani zelo živ na obisku v Sloveniji, ki jo je maja 1991, še pred osamosvojitveno vojno, zapustil oziroma ga je vrhovno poveljstvo iz Beograda takrat prestavilo v Beograd. Razvpit pa je postal, ko je 15. maja 1990 izdal ukaz o takojšnji premestitvi orožja, streliva in minskih ter eksplozivnih sredstev slovenske teritorialne obrambe v skladišča JLA. Oziroma drugače.

http://www.dnevnik.si/nedeljski_dnevnik/aktualno/1042431010

Lepo branje še naprej!.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ok, ne razumem.
ne berem, ne gledam in se ne ukvarjam s problematiko osamosvojitve, orozarskih afer in podobnih političnih sranj v deželi. se mi zdi skoda casa, da bi podpiral prodajo vedno istih zgodbic.

bi pa prosil za razlago kaj bi moral vedeti. spomnim se samo. da so tipa našli mrtvega v hotelu
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ni vidiš..se še tega ne spomnim, ker z zgodbo nisem imel nič. nepomebne zgodbe mi padejo v pozabo, tko kot bivše devojke

btw
a se kregamo a so ga ubil slovenci, al se je sam?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.861
6.479
113
noben se ne krega.

kunstelj je napisal da so generala hočevarja likvidirali v hotelu in da je bilo prikazano kot samomor. Dejstvo pa je, da v hotelu umrl sin generala hočevarja, general hočevar pa je še vedno živ.

Pac tipo prireja zgodovinske dogodke tako da se dobro berejo. In to je ena izmed stvari ki si jo je ocitno gladko izmislil
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Hočevar zanalašč pišeš z malo začetnico?
grims-1.gif
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik softi pravi:
kako to, da je mama ubila sina? a so ji sodili? a je šlo za nesrečo?

Ne nasedat Nedeljcu in Toniju Periæu, Beograd in gen. Hočevar je zgodba, ki bo še aktualna! (Nedeljski je objavil sliko iz leta 1987, še kako je živ! V hotelu je bil pa sin, on, mama, in varnostnik jna! O živih, mrtvih, obsojenih, sojenju v Beogradu, (mama je še zdaj na zaprtem oddelku psihiatrije v Beogradu), pa v knjigi, ki bo izšla v mesecu Maju! Od sklepa Sveta za nacionalno varnost, do izvedbe, z dokumenti in fotkami, vključno z dokumentacijo varnostne službe jna, nič ne bo manjkalo! Potem bo lahko Periæ nadaljeval moje sanje!
Pol knjige se vrti okoli te zgodbe, ki je ključnega pomena za razumevanje nadaljevanja v Ljubljani in nadaljnih odnosov znotraj voma in paravoma!
(mojster, meni je žal, če si bil samo navaden stražar in so šli dogodki mimo tebe) !
Naslov, ki si ga sporočil, je blok v BS-u, na zvoncih ni meni znanega priimka, še kam naj pozvonim napiši
Pa lep dan in uspešen teden vam želim!
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.861
6.479
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
kako to, da je mama ubila sina? a so ji sodili? a je šlo za nesrečo?
Ej briga me, jaz sem ti samo pokazal kje gre za nedoslednost med zgodbo in realnostjo.

@patriot
V bistvu ne ampak od zdaj naprej bom to pocel zanalasc
wink-1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Citat:
Uporabnik mojster01 pravi:
Se opravičujem forumašem, ker sem se upal postavljati vprašanja Mikstonu.
smile-1.gif
Se ne bom več oglašal na tem forumu.
P.S. Mikstonu pa sem poslal svoj naslov na zs.

Lep pozdravljeni!
smile-1.gif
Zadnji čas...