Covid-19 Bi podprli obvezno cepljenje proti COVID-19 v Sloveniji

Podpirate morebitno obvezno cepljenje

  • Da

    Glasovi: 99 48,5%
  • Ne

    Glasovi: 98 48,0%
  • To se te ne tiče

    Glasovi: 3 1,5%
  • Vse ostale razen mene

    Glasovi: 4 2,0%

  • Skupaj glasov
    204

damirj

Guru
9. maj 2012
4.835
2.089
113
Kaj pa ce bi katja vzela tabletko in glih tako skripnila? Sej pac ne ves, vedno vsakic ko vzames tabletko ocenis ali spadas v skupino 1:10, 1:100, 1:1000, ali pa 1:1000000. Tudi antibiotiki so dokaj varni, so pa nekateri alergicni nanj, npr na penicilin.

Pod kaksne stranske ucinke spada slabo pocutje in slaba krvna slika? Za orientacijo, o cem se pogovarjamo.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Kaj pa ce bi katja vzela tabletko in glih tako skripnila? Sej pac ne ves, vedno vsakic ko vzames tabletko ocenis ali spadas v skupino 1:10, 1:100, 1:1000, ali pa 1:1000000. Tudi antibiotiki so dokaj varni, so pa nekateri alergicni nanj, npr na penicilin.

Pod kaksne stranske ucinke spada slabo pocutje in slaba krvna slika? Za orientacijo, o cem se pogovarjamo.
Katja vzela tabletko? Se pravi taksno brez recepta?


aha, po tvoje slabo pocutje po tvoje ni stranski ucinek, kot tudi doloceni krvni parametri kot posledica jemanja zdravil?
Recimo tablete za pritisk, pac zdravnik spremlja potek, enako kotracepcija, punce se posvetujejo z ginekologinjo in ta predpise glede na mozne zaplete oz. odsvetuje
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

damirj

Guru
9. maj 2012
4.835
2.089
113
Tabletka zoper covid.

Napisal sem pod kakšne stranske učinke bi vodil zograj napisane, pod blage, blažje, hujše, hude, najhujše ipd..
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
ste smesni, ko kupis neki proti zgagi imas prilozeno za cel plakat navodil, v vsaki reklami opozarjajo, da se je treba posvetovati z zdravnikom/farmacevtom

tu smo pa cepljeni kot creda goveda, kar pac pride pod roko,
Ne vem, jest bi najprej rad videl podatke, kolk ljudi umre zarad zgage, pa kolk zarad kovida, pol pa lahko razglabljamo naprej, zakaj je cepljenje prioriteta (in se ne more dat na "staranje", kot kak material) in tako v naglici izvajana.


OFF: Mogoče pa je že kdo umrl zarad Zgaga -e? Sem skor prepričan, da kak komar al pa muha je že padla pod udarcem Zgaga -e :evil:
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Ne vem, jest bi najprej rad videl podatke, kolk ljudi umre zarad zgage, pa kolk zarad kovida, pol pa lahko razglabljamo naprej, zakaj je cepljenje prioriteta (in se ne more dat na "staranje", kot kak material) in tako v naglici izvajana.


OFF: Mogoče pa je že kdo umrl zarad Zgaga -e? Sem skor prepričan, da kak komar al pa muha je že padla pod udarcem Zgaga -e :evil:
:sprasujemse:
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.717
113
kod Džej-Zija
Mojster, ziher ne boš imel težav z lepljenjem linkov za zadnjih nekaj dvotedenskih obdobij, kako vsa Slo znanstvena smetana spreminja stališča o cepljenju. Tako da kar na plan s temi spreminjajočimi se stališči.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
Bananje služi kot protekcija pred širjenjem lažnih informacij. Tako da ima nek pomen.
Samo plastičen primer: če bi začasno, v času korona krize, z Alterja "odtranili" Mirsija, Jawra, Evrokrata ter Andya (pa še koga, se ne bom trudil iskat po bazi), bi se zagotovo več alterjevcev cepilo.
Enako je v real lajfu. Enim par "influence" antivakserjem bi bilo treba onemogočit lažne izjave, pa bi bila cepilna slika v SLO takoj boljša.
Vsa Slo znanstvena 'smetana', ki nastopa po medijih (Krek, Jerala, Ihan, Trampuž, Logar, Beović, Cizelj...)
, vsake dva tedna spreminja svoje stališča napovedi in dela v širši publiki zmedo in protislovja,

a je v resnici par nepomembnih posameznikov iz obskurnega foruma krivo za vse težave države Kokoške ?


Dajte no vzeti kakšen Bilobil, da ne boste kot kura brez glave verjemi vsemu znova in znova.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Ytbnd
Normalno razgledani in izobraženi ljudje nimajo težav z razumevanjem in protislovji.
Glede na tvoje prispevke (po tem se te lahko oceni) pa verjamem, da ti imaš s tem težave in to velike. Po svoje se mi smiliš.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Lahko se skregate na smert. Cepljenje bo prej kot slej obvezno. edino od katere staroti naprej je vprašanje.
Ali kot se že piše kdor nebo cepljen bo plačal del zdravljenja...
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Kaj to tebe briga, zakaj ?

Živi in pusti druge živeti.

Če se boš ti začet tega držat, se bom tudi jaz.
Za začetek nehaj pisarti po forumu nebuloze za kak teden, se tudi sam odstranim.
Tako bova oba pustila drugim živeti, ne da jih stalno nadlegujeva preko foruma....
Si toliko dec?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
V pogojevanje lahko siliš koga drugega, moralna policija zaenkrat tudi se nisi.
Mogoče dežurni pridigar z Jezusovim kompleksom ?

Who cares.


Serjeta sedaj vidva s svojim trolanjem.
Kolikšen lastniški delež dvorišča je tvoj, da se greš sedaj nekakšnega landlorda ?
S svojin pokroviteljskim odnosom si ustvaril veliko anti-vaxxerjev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Saj sem vedel, izmotavanje in nabijanje in napadanje. Ko je pa treba nekaj koristnega narediti, pa rep med noge. Polna usta, pokazat pa nič. Tako tukaj, kot v RL.
Predlog si dal pa sam, sem samo vprašal, če se ga boš držal, pa si jasno pokazal, kako je s tabo. Žal pričakovan in tipičen odziv.
Pač izrabljaš forum za izživljanje svojih frustracij.
Ko je pa treba kaj narediti, pa miljon izgovorov. Tako kot tukaj, tako v RL.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.717
113
kod Džej-Zija
Kakšno pogojevanje? Ti tečnariš z “živi in pusti živeti”, potem se pa sam tega ne držiš.

Zakaj ne priznaš napak in laži, ki jih obljavljaš in ti jih razkrijemo? Bi imel vsaj kaj kredibilnosti. Samo potem bi imel težave z antivaxxersko religijo že v lastni glavi.