Beraški zdravniki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Da se vrnejo na delo? So bili doma? Pri nas so dohtarji v sluzbi. La ne 40h/teden tako kot ostali drzavljani, ampak 48h.

Ne niso bili doma, štajkajo ker delajo 80-100 ur na teden. Pri nas so v službi , se praska po riti ker je ravno odpovedal vse operacije za naslednji teden.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.516
6.255
113
Seveda, zadnji ki ga vidim:
Pri nas pa zdravniška stavka traja že 37 dni in »nikome ništa«.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.013
3.527
113
41
Lj
Saj je že najbrž bilo:

»V Sloveniji zapravimo več denarja za zdravstvo, kot sem si kadarkoli predstavljal, da je mogoče v razviti državi. Da dejstva, da na koncu sploh nimaš dostopa do zdravstva, sploh ne omenjam. Eden izmed mojih otrok je že dvakrat ostal brez osebnega zdravnika. In ga še vedno nima,« pravi Christopher Coomes, nekdaj drugi človek Google Robotics, ki danes živi v Sloveniji.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.407
3.845
113
Ljubljana
hmpg.net
1708716694849.png
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.013
3.527
113
41
Lj
Najbrž glede na to da je inženir je moral plačevat veliko več od svoje plače, mogoče celo več kot v ZDA. Tam imaš state of the art vse, pri nas pa stavka in pa stavbe iz časa Jugoslavije.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.791
622
113
Saj je že najbrž bilo:

»V Sloveniji zapravimo več denarja za zdravstvo, kot sem si kadarkoli predstavljal, da je mogoče v razviti državi. Da dejstva, da na koncu sploh nimaš dostopa do zdravstva, sploh ne omenjam. Eden izmed mojih otrok je že dvakrat ostal brez osebnega zdravnika. In ga še vedno nima,« pravi Christopher Coomes, nekdaj drugi človek Google Robotics, ki danes živi v Sloveniji.

Tale je ravno toliko kompetenten za ocenjevanje našega zdravstva, kot Jenull. Za slednjega pričakujem, da se bo čez noč prelevil v strokovnjaka za energetiko, ko bomo imeli referendum o NEK2.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.457
9.396
113
Tale je ravno toliko kompetenten za ocenjevanje našega zdravstva, kot Jenull. Za slednjega pričakujem, da se bo čez noč prelevil v strokovnjaka za energetiko, ko bomo imeli referendum o NEK2.
Sam hočeš, al pa nočeš ima v tem primeru Jenull zelo prav, je pa res, da ravno ortopedi nimajo veliko pacientov pod nujno in so v vrhu dvoživkarstva. Spet ni vse črnobelo.
 
Sam hočeš, al pa nočeš ima v tem primeru Jenull zelo prav, je pa res, da ravno ortopedi nimajo veliko pacientov pod nujno in so v vrhu dvoživkarstva. Spet ni vse črnobelo.
zakaj dvoživke? konc koncev ortoped al kdorkoli drug lahk da odpoved gre samoplačniško..kaj bo pa potem? On dela to po zaključenem šihtu in to je to. Sicer pa jenulčk pozablja na tiste ki po 8 urah dela letijo na MF predavat teh je tud polno...pa še kak ki se bavi z uvozom medicinkse opreme bi lahk pršu na seznam

ne model ima kar fajn narobe in ne prav. je pa res da všečno govori, to pa
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.457
9.396
113
zakaj dvoživke? konc koncev ortoped al kdorkoli drug lahk da odpoved gre samoplačniško..kaj bo pa potem? On dela to po zaključenem šihtu in to je to. Sicer pa jenulčk pozablja na tiste ki po 8 urah dela letijo na MF predavat teh je tud polno...pa še kak ki se bavi z uvozom medicinkse opreme bi lahk pršu na seznam

ne model ima kar fajn narobe in ne prav. je pa res da všečno govori, to pa
Seveda, lahko da odpoved, ne bi bil prvi in to je/bo problem. Jenull ma prav v tem, da gre za kržanje interesov in glih ortopedija je veja kjer je to najbolj očitno.
Kot pa že večkrat rečeno, stvari niso črnobele.