Beraški zdravniki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
1708882083492.png
 
  • Haha
Reactions: LeQuack in jonny77

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
zakaj dvoživke? konc koncev ortoped al kdorkoli drug lahk da odpoved gre samoplačniško..kaj bo pa potem? On dela to po zaključenem šihtu in to je to. Sicer pa jenulčk pozablja na tiste ki po 8 urah dela letijo na MF predavat teh je tud polno...pa še kak ki se bavi z uvozom medicinkse opreme bi lahk pršu na seznam

ne model ima kar fajn narobe in ne prav. je pa res da všečno govori, to pa
Poskusi in pojdi popoldan delat isto delo k drugemu delodajalci. Pa poročaj iz Zavoda za zaposlovanje. :evil:
 
  • Haha
Reactions: visek_izobrazbe

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.516
6.256
113
Pocela to skoraj 14 let. Isto delo, vec delodajalcev, razen enega, isti kraj. Noben problem za nobenega. Takoj potem, ko sem se zahvalila za sodelovanje JS. Zdaj sem jaz delodajalec in tudi nimam problema s tem. Me ne zanima, kaj dela v svojem prostem času.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.013
3.527
113
41
Lj
Saj eni zdravniki so že preklicali svoj preklic, najbrž so mislili za blef da bo itak do Marca že konc, zdaj pa vidijo da mogoče ne bo in denar je le denar:

 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.013
3.527
113
41
Lj
Pocela to skoraj 14 let. Isto delo, vec delodajalcev, razen enega, isti kraj. Noben problem za nobenega. Takoj potem, ko sem se zahvalila za sodelovanje JS. Zdaj sem jaz delodajalec in tudi nimam problema s tem. Me ne zanima, kaj dela v svojem prostem času.

Se pravi ti je kul če tvoj delavec dela tebi konkurenco in servisira tvoje obstoječe stranke popoldne? Zanimivo. Ker ravno to je fora dvoživkarstva v zdravstvu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in bizi

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.791
622
113
Se pravi ti je kul če tvoj delavec dela tebi konkurenco in servisira tvoje obstoječe stranke popoldne? Zanimivo. Ker ravno to je fora dvoživkarstva v zdravstvu.

Ni. Ne boš verjel, ampak ogromno "dvoživk" dela "popoldne" v drugi javni ustanovi. Ampak kaj takšnega je preveč za dojet za marsikoga.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Saj eni zdravniki so že preklicali svoj preklic, najbrž so mislili za blef da bo itak do Marca že konc, zdaj pa vidijo da mogoče ne bo in denar je le denar:

Upam, da bo imela vlada jajca in bo takim, ki so preklicali soglasje, prepovedala delati popoldan izven javnega zdravstva.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.791
622
113
Saj eni zdravniki so že preklicali svoj preklic, najbrž so mislili za blef da bo itak do Marca že konc, zdaj pa vidijo da mogoče ne bo in denar je le denar:


Sveta preproščina, ker je vse tako enostavno in črnobelo kajne? Ne zavedate se, da so v Sloveniji celotni oddelki odvisni od nekaj ljudi. Če ti ljudje ne bodo delali več kot 48h na teden, nimamo več oskrbe. To je naše realno stanje.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.516
6.256
113
Se pravi ti je kul če tvoj delavec dela tebi konkurenco in servisira tvoje obstoječe stranke popoldne? Zanimivo. Ker ravno to je fora dvoživkarstva v zdravstvu.

Ne, ni... Tudi jaz nisem. Ampak tebi in tebi podobnim je težko razumeti, da ni vse samo v tem, kako nekoga drugega nategnit. Nobena stranke nisem "ukradla" nikomur. Drugace tega ne bi pocela 14 let. In tudi ne razumem, komu zdravnik v JS krade paciente. Sploh ce ostane vse v javnem zdravtsvu. Ce pa ne, pa trenutnemu delodajalcu in hkrati placniku to samo še toliko bolj ustreza.

In zdaj smo spet nazaj tu, kar najbolj moti za embalazo mantre "za paciente gre". Briga vse gobcače za bolne bistveno bolj, kot to očitajo zdravnikom. Gre za veliko bolj preprost nacionalen šport - foušija in navidezno kotirati višje na račun dol tlacenja nekoga drugega. Celo z idejami prakticno zasužnjiti jih, ce ne gre drugace.

Ampak to razlagati nekomu, ki vse, kar razume pod delati popoldne ni delati popoldne, ampak goljufanje in nategovanje onega dopoldne. Namesto, da bi delal...
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.076
1.011
113
Se pravi ti je kul če tvoj delavec dela tebi konkurenco in servisira tvoje obstoječe stranke popoldne? Zanimivo. Ker ravno to je fora dvoživkarstva v zdravstvu.
Hm, torej praviš, da ni čakajočih pacientov, ki bi zapolnili sproščene termine zaradi "odžrtih" terminov?
Hočeš povedat, da nimamo več čakalnih vrst?
Zmaga!!!!


Na žalost ni tako, ti pa ne veš, kaj sploh hočeš povedat.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.457
9.396
113
Pocela to skoraj 14 let. Isto delo, vec delodajalcev, razen enega, isti kraj. Noben problem za nobenega. Takoj potem, ko sem se zahvalila za sodelovanje JS. Zdaj sem jaz delodajalec in tudi nimam problema s tem. Me ne zanima, kaj dela v svojem prostem času.
No zdej mal pretiravaš. Bi še kako zacvikala, ko bi ti ta, ki ti je vseeno kaj dela v prostem času, ratal konkurenca. Nima pa to veze z dvoživkami.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen