Beraški zdravniki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.514
6.254
113
A si kaka silna referenca drugace? Da kakor ti ves, je bilo, ker imas res vpogled v te zadeve?
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.407
3.845
113
Ljubljana
hmpg.net
Kar pejd pogledati, kdo je takrat v italiji smucal pa sonpotem prepovedal dohtarjem v tujino in na dopuste hodit...
V Italiji so razglasili epidemijo. In potem (POTEM) je prišlo tole:

"V Sloveniji so pri zdravniku, zaposlenemu v ZD Metlika, potrdili okužbo z novim koronavirusom – to je torej osmi primer pri nas. Zaposleni se je pred tem nahajal v Italiji, preden pa so se mu pojavili bolezenski znaki, je v službi bil še tri dni. "
 
22. jul 2007
13.277
1.580
113
124
To zdravniško stavko poganja samo pohlep najbolje plačanega dela zdravniškega ceha. Včeraj sem pri Marcelu izvedel zanimiv podatek. V času kovida je bilo odsotnih, na dopustih ali kako drugače, samo 2-3% zdravnikov. Normalno jih ni na delovnem mestu 20-30%. Trikrat lahko ugibate, zakaj je bilo tako.
Niso pa povedali, da so bili samo virtualno prisotni, ker jim je vratar Veso štempljal prisotnost v službi.:evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.407
3.845
113
Ljubljana
hmpg.net
Zdravniki strajkajo povsod:


samo v totalitarističnih, nedemokratičnih državah delajo čisto drugače:

 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.520
1.068
113
Titograd
Smo tudi pri nas že imeli primere grupnih odpovedi, ampak ne na državnem nivoju... na posameznih oddelkih, kjer so imeli dovolj samodržca, ki je teroriziral po +20 let vse okrog sebe in si jemal oddelek za svojega.

Sicer pa, iz prebranega, podobna farsa kot pred časom pri nas, preden je nastala MF v Mb, zdravniki se upirajo višjemu številu vpisanih na medicino, češ da bi to ogrozilo njihov socialni status ter zmanjšalo kvaliteto obravnav.
 
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou
22. jul 2007
13.277
1.580
113
124
Smo tudi pri nas že imeli primere grupnih odpovedi, ampak ne na državnem nivoju... na posameznih oddelkih, kjer so imeli dovolj samodržca, ki je teroriziral po +20 let vse okrog sebe in si jemal oddelek za svojega.

Sicer pa, iz prebranega, podobna farsa kot pred časom pri nas, preden je nastala MF v Mb, zdravniki se upirajo višjemu številu vpisanih na medicino, češ da bi to ogrozilo njihov socialni status ter zmanjšalo kvaliteto obravnav.
Če ne bi že 30 let načrtno omejevali vpisa na MF, bi že zdavnaj imeli dovolj zdravnikov in bi stari prdci že bili v penziji, ker takrat ne bi bilo več imaginarnih nadur. ;)
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: bertoncl in sajkek