Beraški zdravniki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.011
3.527
113
41
Lj
Loredan ima novo službo. V medicinskem centru Crystal, ki ga je v Dunajskih kristalih odprl Ivan Simič.


Tam vsaj načeloma bo moral delati za svojo plačo, ne tako kot zdaj kot je bluzil po TV. Pa dvomim da ima 60 dni dopusta, kolikor bi ga imel v javni službi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.790
622
113
Geniji na oblasti so si izmislili, da bo odslej vpogled v izvide na zVEM možen šele čez 30 dni.


Kak senzacionalističen članek, komentarji pa od dveh velikih strokovnjakov na področju zdravstva: Matej Lahovnik in Petra Juvančič.

Pa prav potrudili so se, da razlaga od NIJZ zveni čimbolj bedasto..čeprav prav zelo se jim najbrž niti ni bilo treba potruditi, NIJZ je v tem že sam odličen..
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.011
3.527
113
41
Lj
Po moje so to naredili zato, da imajo 1 mesec za napisati izvide, prej so jih moral pa čim prej.
 

B81

22. jul 2007
36.361
10.169
113
Kak senzacionalističen članek, komentarji pa od dveh velikih strokovnjakov na področju zdravstva: Matej Lahovnik in Petra Juvančič.

Pa prav potrudili so se, da razlaga od NIJZ zveni čimbolj bedasto..čeprav prav zelo se jim najbrž niti ni bilo treba potruditi, NIJZ je v tem že sam odličen..
Glede tega meseca bo tudi kaj komentarja ali samo o lahovniku in juvančičevi? Ker menda nista onadva problem, ampak ta mesec za vpogled.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.073
1.011
113

B81

22. jul 2007
36.361
10.169
113
Sploh bo zanimivo cakat izvid kaksne biopsije ipd., razen, ce bodo nujna stanja izvzeta.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.790
622
113
Glede tega meseca bo tudi kaj komentarja ali samo o lahovniku in juvančičevi? Ker menda nista onadva problem, ampak ta mesec za vpogled.

Premalo vem, da bi lahko komentiral. To je bilo bistvo mojega komentarja. In pa nesposobna komunikacija s strani NIJZ.

Če tako potezo narediš, potem moraš imeti hudičevo dobre razloge in potem moraš to znati tudi hudičevo dobro predstaviti javnosti. Ampak nekaj od tega očitno manjka.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.073
1.011
113
Jaz rahlo sumim, da hoče "v ozadju" kakšna zavarovalnica kaj zaslužit.

"Za dodatno premijo 4€/mesec lahko pokličete naše zdravnike, ki vam bodo prebrali in raztolmačili izvi na zVemu."
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Zdaj pa si predstavljaj, da bo folk mnozicno drl k zdravniku po izvid. Zakaj sploh rabis iskati izgovore pri poslabsanju sicer cist dobre storitve?
Ne rabiš zdravnika. Dovolj je prva administratorka v ZD, da ti ga sprinta iz računalnika. Izvidov pač nočejo pošiljati po elektronski pošti zaradi GPRD.
 

B81

22. jul 2007
36.361
10.169
113
Ne rabiš zdravnika. Dovolj je prva administratorka v ZD, da ti ga sprinta iz računalnika. Izvidov pač nočejo pošiljati po elektronski pošti zaradi GPRD.
In ona bo takoj skocila, ko bos ti prikrampal do nje? Ne seri ga no.

Ce bi bil v racunalniku, bi bil na zvemu.
Ampak zaradi guzve ne bo prepisan v casu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: nacek

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
In ona bo takoj skocila, ko bos ti prikrampal do nje? Ne seri ga no.

Ce bi bil v racunalniku, bi bil na zvemu.
Ampak zaradi guzve ne bo prepisan v casu.
Očitno nisi prebral ali razumel članka. Na srečo imam zdravnika v privatni ambulanti s koncesijo in se mi res administratorka odzove v kakih desetih sekundah, ko se ustavim pred njenim ponkom.
 
  • Haha
  • Objave ne odobravam
Reactions: Matey in nacek

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.073
1.011
113
Na srečo imam zdravnika v privatni ambulanti s koncesijo in se mi res administratorka odzove v kakih desetih sekundah, ko se ustavim pred njenim ponkom.
In zelo verjetno ta administratorka (skupaj z zdravnikom) krši kar nekaj členov GDPRja.
Ker navadna administratorka nima dostopa do tvojih zdravstvenih podatkov na zVemu. Ampak v mnogih ambulantah iz takšnih praktičnih razlogov naredijo tako, da ima administratorka (al pa SMS) ker certifikat od zdravnika in pod njegovim imenom dostopa do podatkov.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
KSZ

A je res možno, da portal za paciente ZD LJ ne pošilja obvestila na mail, ko dobiš kakšen odgovor od ambulante na portalu??