Beraški zdravniki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.790
622
113
  • Všeč mi je
Reactions: sad

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.790
622
113

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Oprosti ampak take mož si ne zasluži prevoza z resilcem. Če je šlo za poškodbo na delovnem mestu naj ga pa delodajalec zapelje v UKC. Sicer pa pokličeš nekoga pa te pride iskat.
Kake stare ljudi še razumem če živijo sami tole je pa preseravanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car, Pepe in 8888

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.502
6.241
113
Ne stekam... Če je umiral na Jesenicah, zakaj je šla v Kranj in se hudovala nad kranjskimi resilci. Na jesenicah ni nobene urgence, vsaj kake za poskodbe?

In zdaj sem zmedena glede na prejsnjo stran. Resilec mora ali ne sme biti taxi sluzba?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
Ko sem se jaz lani polomil in sem pojamral da na 112 ni bilo resilca (očitno sem prevec prisebno razlagal in premalo napihnil zadevo, potem sem zdravnici razlozil zadevo in smo sli drugi del poti z lučkami ceprav se mi ni zdelo takrat vec tako nujno potrebno) sem dobil informacijo babaculababa kazala(zna biti precej resnicna glede na vir) , da ce se prav pises, pride resilec po tebe ce na sebi najdes klopa in te odpelje na urgenco.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.502
6.241
113
...sem dobil informacijo babaculababa kazala(zna biti precej resnicna glede na vir) , ...

Seveda... Naj na tem mestu povem, da mene bi prisli iskat in to Kranjcani. Sem jih zavrnila. Sem tok pomembna, da se takoj najdejo tudi drugi, da me zapeljejo, ko rabim. In preden se kdo oglasi, v teh koncih je moj priimek zelo redek, se nisem na nikogar šlepala. Samo pomembna sem. :zavijazocmi:

Brez zamere Hanzi, ti si resno ubrisan vcasih. Odkar obstaja Alter beremo, koliko in kolikokrat si zlaman, se valjas po bolniskah, da ce bi bilo to res, tebe ze zadavnaj ne bi bilo več ali pa ne v stoje. Ce bi ti bilo res tako hudo in nevzdrzno in nekoristno, bi malo merkal nase, tako se pa se kar zanasas na nase zdravstvo, ki je se vedno tam ko ta ne vem kateric nazaj prides pa pizdakas. Premija se ti pa nic ne spreminja. Pa še ni dost...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
E jebi ga, 1x po svoji neumnosti, 1 po tuji (1. najhuje, takrat sem bil nekajkrat na cvirnu) enkrat pa da recimo po spletu okoliščin in sva bila kriva oba.
Rabim mal adrenalina ;)
Ker v tretje ni uspelo, me zdaj ni vec strah ;)
In ja tudi lani sem se skobacal v lasten avto in me je sorodnik peljal proti izbrani urgenci. Resilec bi me najbrz v drugo nekoliko blizjo, kamor " mi ne disi" ;)
Tiste prve minute ne ves kako se bos odzval in dokler nisem prisel pod klimo v avto je bilo kar opasno da me zmanjka.
No potem sem se eno uro na urgenci hecal z.osebjem, potem pa je bilo konec heca in so nastavili kanale in slavfe.
 
Nazadnje urejeno:

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.194
701
113
Ne stekam... Če je umiral na Jesenicah, zakaj je šla v Kranj in se hudovala nad kranjskimi resilci. Na jesenicah ni nobene urgence, vsaj kake za poskodbe?

In zdaj sem zmedena glede na prejsnjo stran. Resilec mora ali ne sme biti taxi sluzba?
Očitno nekdo iz Ljubljane ki misli da obstaja samo UKC Ljubljana. Na Jesenicah je že nekaj let nova urgenca, zelo v redu ko sem zadnjič rabil njihove usluge. Če ti gre pa res slabo dobiš pa tudi helikopterski prevoz. Par mesecev nazaj gledal ko je nova Augusta vzletela in šla čez glavo … In ona gre v Kranj …
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.502
6.241
113
Ja, med ljubljano in jesenicami, se ona odloci za kranj. Znan dalec naokoli po tem, da se tam zrihta vse sort poskodb.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.071
1.011
113
Zanimivo bi bilo preveriti, kako je v takih primerih z uveljavljanjem potnih stroškov (in prehrane) pri ZZZS.

Oh, vse to plačajo. Preberi si na svojem linku.
Vloga,... "Ki jo izpolni zdravnik".
Kaj imajo potni stroški in malica veze z zdravljenjem, ne ve nihče, ampak zdravnik je očitno tisti kader, ki mora izpilnit te papirje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.009
3.523
113
41
Lj
A ko jim plačaš vsak mesec par sto evrov, oni ti pa dajo nazaj par evrov, se temu reče služenje denarja?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Pred kakim mesecem, si je umirajoči sosed zaželel, da bi umrl v rodni Bosni. Vožnja z našim rešilcem do Bosne bi ga stala stala 1400€. Potem je naročil rešilec iz Bosne. Ta je prišel z zdravnikom in medicinskim bratom in vse skupaj je stalo 700€.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.071
1.011
113
V ZDA ne plačcaš, če nimaš nič izterljivega, pa še to govorimo o urgentnih prevozih.
V povprečju je tak urgentni prevoz cca 15 milj in račun 1200$.

Za v naprej dogovorjene sanitetne prevoze pa pretačunano cca 10€/km. Torej zgoraj omenjeni prevoz v Bosno. Računaj še povratek. Torej x2.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
V ZDA se ni samo enkrat zgodilo, da so človeka vrgli iz rešilca, ko so ugotovili, da nima pravega zavarovanja. Pa tudi rešilec z zdravnikom in tehnikom iz Bosne, ki sem ga omenjal zgoraj, je pripeljal iz Bosne prazen. Torej je bila tudi pri njih cena x2, pa vseeno polovična cena našega brez zdravnika.