Avtocesta Hrvaška

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Je, danes od 15h naprej. V smeri Crikvenice/krka je prevozns cela trasa, nazaj grede pa greš en del po stari cesti proti zagrebu in se vključiš pri Hreljinu. Samo tri ure po odprtju so že imeli hudo prometno nesrečo. Temu se niti ne čudim, saj cesta po eni strani omogoča zelo hitro vožnjo, hkrati pa je proti morju zelo lep razgled.

Še video:


In o nesreči:

http://www.novilist.hr/Vijesti...reljin-Krizisce

 
Nazadnje urejeno:

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Odlična novica
cheer.gif


Najmanj 20 minut prihranka na vožnji, viu, viu
nahrung002.gif
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Je, danes od 15h naprej. V smeri Crikvenice/krka je prevozns cela trasa, nazaj grede pa greš en del po stari cesti proti zagrebu in se vključiš pri Hreljinu. Samo tri ure po odprtju so že imeli hudo prometno nesrečo. Temu se niti ne čudim, saj cesta po eni strani omogoča zelo hitro vožnjo, hkrati pa je proti morju zelo lep razgled.

Še video:

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/3FK8M64yhrk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

In o nesreči:

http://www.novilist.hr/Vijesti...reljin-Krizisce


Ne trpiš nobenega pred seboj , a ne?
grims-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik upiwaly pravi:
Torej za Drvenik mi ni potrebno dol za Makarsko po novem?
Seveda je treba, tunela do Drvenika ne bo še zelo dolgo. Boš pa kake 10 - 20 minut hitreje v Makarski (in Drveniku)
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Super, hvala lepa. Upam da v nedeljo ne bo gužve, da se bodo v soboto vsi zgužvali
cool-1.gif

Bom pa kar na Zagreb šel, pa dol. Se mi ne da po teh Rupah pa Bosiljevem. Ponavadi sem vedno šel na bosiljevo, zdaj pa bi enkrat za spremembo kar v kosu AC. Sem gledal pa ne vem če je 60km razlike. Se pa bolj udobno pelješ
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Saj sedaj si skozi Metliko in Novigrad 10 minut hitreje kot preko Vinice oz. Bosiljevo (sem že lani odmeril, obakrat pri prazni cesti). V nedeljo pa res ne bo gužve za dol.
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Jst osebno bi vseeno šel na Gorjance-Vinice-Bosiljevo pol pa sam gas... se zna Bregana pa pol avtocestnina v Zagrebu tok zabasat, da boš zgubil več časa, pa še plačat boš moral več. Zdej k je sezona, se mi zdi, da nemoreš nikol rečt, da ne bo gužve
wink-1.gif
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Vidim, da je kar kul od metlike dol proti Karlovacu.
Bom kar to ruto ubral. Hvala za info
cheer.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik SE_P1i pravi:
Jst osebno bi vseeno šel na Gorjance-Vinice-Bosiljevo pol pa sam gas
To je najslabša varianta. Če že greš na Vinico, pojdi vsaj mimo Dolenjskih Toplic. Ampak hitrejša in precej manj ovinkasta je čez Metliko in Novigrad na Dobri.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Keber, gledam po gmapsu.
Pa vidim od Metlike dol Ribnik, pa potem Netretič.
Ampak potem se malo okoli zapelješ do Novega grada. Vidim pa desno(v smeri proti morju) pred Netretičem eno "ozko" cesto, ki te popelje do uvoza na AC. Vse skupaj bolj bogo zgleda. A je to to, ali moram skoraj do Karlovaca?
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
Gledaš stare karte, je nov uvoz na avtocesto - Novigrad, prav tako je nov kar velik odsek ceste pred tem.
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
Južno od Netretiča boš na mapsih videl nov uvoz v gradnji, no v resnici je bil že lansko leto dokončan, prav tako cesta do tja
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Ja, ta uvoz sem gledal, samo ni mi bilo jasno, da bi po taki "majhni" cesti do njega prišel. Očitno pa so porihtali.