Alter minime(eting) :-)

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
318
-650
28
Potem pa odidi iz teme. Ne bos prisel, case closed.
Prišel sem pogledat v to temo, če se je kaj spremenilo v parih letih pa vidim da ni nič drugače. Kam bom šel mi ti ne boš govoril:fredi:
Ja sorry, ker se ne morem premagat, ker ko takole nekaj časa spremljaš ta forum vidiš, da serjejo eni in isti pacienti in potem na žalost potegnejo za sabo še par tistih normalnih in potem vidiš kaj se izcimi iz tega. Glej se ne morem premagat, da ne bi j v glavo take paciente, ker sem se dolgo časa trudil komunicirat na nek normalen način, pa s takimi pacienti to ni mogoče. In verjemte, da bom od sedaj naprej samo še j v glavo take paciente!
Potem pa še moderatorji ne naredijo nič na temu in potem je to kar je. Žalostno ker bi bil lahko to kar kolikor toliko normalen forum, brez teh nekaj par pacientov. Potem pa ti ne preostane nič drugega, kot da se spustiš na njihov nivo in jih začneš j v glavo. Ne boste verjeli, da prav uživam v temu. Kako malo je treba, da te ne prav brihtne božčke pripraviš do tega, da pokažejo svoj pravi obraz.

Proti tebi načeloma nimam nobenih "zamer" toda parkrat si se postavil v bran tem pacientom zato si padel v to "luknjo". Saj verjamem, da še sam ne veš kam si padel (ali, še tolk bolj žalostno) toda to ni opravičilo, da se bašeš zraven tam kjer ti ni mesto, glede na to za kar se razglašaš kaj si oziroma kaj si bil je to velika bruka s tvoje strani.
 
  • Objave ne odobravam
  • Haha
Reactions: BojanP in jest5

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
318
-650
28
Oh ja ...
A un alter borg je trenutno v toplicah?

Samo tole mi je pa že malo sumljivo:bonk:
Bojan prstki 4.JPG


ne vem če le vidva nista tista borga ker tolk prstkov še borg ni potalal:fredi:
Lahko se preselita tudi v tisto temo ali pa odprete eno novo bojan:srce:jest5omija:valjamse:
jaojao kako malo je potrebno.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: BojanP

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.954
6.650
113
Prišel sem pogledat v to temo, če se je kaj spremenilo v parih letih pa vidim da ni nič drugače. Kam bom šel mi ti ne boš govoril:fredi:
Ja sorry, ker se ne morem premagat, ker ko takole nekaj časa spremljaš ta forum vidiš, da serjejo eni in isti pacienti in potem na žalost potegnejo za sabo še par tistih normalnih in potem vidiš kaj se izcimi iz tega. Glej se ne morem premagat, da ne bi j v glavo take paciente, ker sem se dolgo časa trudil komunicirat na nek normalen način, pa s takimi pacienti to ni mogoče. In verjemte, da bom od sedaj naprej samo še j v glavo take paciente!
Potem pa še moderatorji ne naredijo nič na temu in potem je to kar je. Žalostno ker bi bil lahko to kar kolikor toliko normalen forum, brez teh nekaj par pacientov. Potem pa ti ne preostane nič drugega, kot da se spustiš na njihov nivo in jih začneš j v glavo. Ne boste verjeli, da prav uživam v temu. Kako malo je treba, da te ne prav brihtne božčke pripraviš do tega, da pokažejo svoj pravi obraz.

Proti tebi načeloma nimam nobenih "zamer" toda parkrat si se postavil v bran tem pacientom zato si padel v to "luknjo". Saj verjamem, da še sam ne veš kam si padel (ali, še tolk bolj žalostno) toda to ni opravičilo, da se bašeš zraven tam kjer ti ni mesto, glede na to za kar se razglašaš kaj si oziroma kaj si bil je to velika bruka s tvoje strani.
Ti sam svoje trditve negiras. Jaz ti ne bom govoril kam bos sel ampak ti pa ne le da si postavil neka pravila komu se lahko v bran postavim se celo v neko ”luknjo” si me postavil ker se ne obnasam po tvojih pricakovanjih.

In pritozujes se nad nivojem foruma ob tem pa sam aktivno delas da bi bil nivo se nizji.

kdo bi te razumel
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in aljoman

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
318
-650
28
Ti sam svoje trditve negiras. Jaz ti ne bom govoril kam bos sel ampak ti pa ne le da si postavil neka pravila komu se lahko v bran postavim se celo v neko ”luknjo” si me postavil ker se ne obnasam po tvojih pricakovanjih.

In pritozujes se nad nivojem foruma ob tem pa sam aktivno delas da bi bil nivo se nizji.

kdo bi te razumel
Vidim, da res nisi najbolj brihten ali pa se samo zanalašč delaš neumnega. Ja kaj češ, če se pa družiš s tako druščino.
Kot prvo nisem jaz začel z takim nivojem z laganjem, žaljenjem z debilčki in vse ostalo. To se zmeni z Bojančkom, jest5 & CO.
Očitno ne spremljaš zadeve od začetka zato ti tudi pravim, da se ne baši zraven, če ne veš celotne zgodbe, ker se samo brukaš.
 
  • Objave ne odobravam
  • Haha
Reactions: jest5 in BojanP

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
318
-650
28
Te nervirajo prstki a?
Bolj kot je vroče bolj se našemu viliju meša.
Boli mene za te tvoje prstke. Sem ti že povedal, da si jih lahko zatlačita kamorkoli hočeta. Vidim da tebe marsikaj nervira.
Sem ti že neštetokrat povedal: A to je vse kar zmoreš. Res si božček ne zmoreš drugega kot se ponavljat kot papiga potem pa druge tega obtožuješ:bonk:ko ti tega zmanjka pa v podle laži.
Še vedno pa čakam dokaze kakšne slike sem ti pošiljal na privat
Pa bojanček a pa ti resno še misliš, da kdo verjame takemu lažnivcu, žaljivcu, trollčku... LOL
 
  • Haha
Reactions: jest5 in BojanP